WSZYSTKO O ŚWIECACH INTENCYJNYCH

Intencje to nie zabawa. Określają naszą świadomość, która z kolei osadza nas w konkretnych sytuacjach, tworząc naszą rzeczywistość. Warto wiedzieć, że to świadomość i czystość naszych intencji tak naprawdę nadaje świecom (i wszelkim gadżetom) konkretną moc działania. Istotne jest rozróżnianie czym jest stosowanie magicznych rytuałów od prawdziwej pracy z czystą energią. Jest to kwestią poziomu energetycznego, z którego działamy (skąd czerpiemy moc i wsparcie, oraz gdzie oddajemy energię). Zapoznaj się z kompleksową wiedzą na temat świec intencyjnych i używaj ich świadomie.

Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystuje się do rytuałów, wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu. Obecnie, świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat. Współcześnie, świece stosuje się również do masażu. Posiadają piękne i oryginalne zapachy oraz zawierają wiele składników odżywiających skórę. Świece to także narzędzia do odprawiania rytuałów. Mówimy wówczas o świecach intencyjnych, które pali się w celu wsparcia konkretnej intencji.

Temat palenia świec intencyjnych i posiłkowania się wszelkiego rodzaju rytualnymi dodatkami jest bardzo różnie postrzegany i interpretowany. To także spory dział sprzedaży w ezoteryce. Dlatego bardzo ważne jest to, aby zrozumieć, że te gadżety nie mają zastępować świadomej pracy z energią, a jedynie ją wspierać na etapie kiedy nasze blokady sprawiają, że trudno nam w ogóle zacząć, wejść i zmierzyć się z tematem oraz przepracować obciążenia bez żadnego wsparcia. Większość przedmiotów ma działanie psychologiczne, zatem błędem jest przypisywać im wielką własną moc, ponieważ to my sami nadajemy moc zjawiskom i przedmiotom poprzez naszą wiarę oraz przekonania w to, czy coś działa, jak i na ile. Oczywiście są też energie (częstotliwości fal – barwy i kształty, Naturalne Prawa) które działają bez względu na to, czy jesteśmy świadomi ich istnienia i działania. Przy wyborze dodatków takich jak świece, kryształy czy zioła, najlepiej kierować się Czystą Intencją i traktować je uczciwie jako to, czym są – protezą lub kulą, na której przez chwilę wspieramy się w okresie rehabilitacji. Warto też zwracać uwagę na wszelkie materiały w Internecie na temat rytuałów – jeżeli ktoś patrzy na temat z poziomu magii, to informacje tam zawarte wymagają weryfikacji w celu uniknięcia stosowania czegoś, co funkcjonuje na astralnych podpięciach zamiast dla Najwyższego Dobra i nie znajduje potwierdzenia w Źródle Wszystkiego Co Jest. Rytuały magiczne mogą być rodzajem ukrytej negatywnej manipulacji energią.   

Świece intencyjne, czyli świece do palenia w konkretnych intencjach. Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione bez domieszek parafiny lub sztucznych barwników. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów, ponieważ to nie rozmiar definiuje ich moc. Dobrze wykonana świeca intencyjna (z właściwą świadomością) ma silną energetykę bez względu na rozmiar. Większe świece zazwyczaj są wizerunkowe. 

Składanie intencji. Różnica między świadomą pracą czystą Energią Życia a „magicznym rytualizmem” 

Intencje to nie zabawa. Określają naszą świadomość, która z kolei osadza nas w konkretnych sytuacjach, tworząc naszą rzeczywistość.

Warto wiedzieć, że to świadomość i czystość naszych intencji tak naprawdę nadaje świecom (i wszelkim gadżetom lub symbolom) moc działania. Istotne jest rozróżnianie, czym jest stosowanie magicznych rytuałów z poziomu astrala od prawdziwej świadomej pracy z energią w intencji działania dla Najwyższego Dobra. 

Jest to kwestią poziomu energetycznego, z którego działamy (skąd czerpiemy moc i wsparcie, oraz gdzie oddajemy energię). 

Jeżeli działamy z poziomu pamięci komórkowej i poprzez absolutną Czystość Intencji  łączymy się z poziomu Serca ze Źródłem Wszystkiego Co jest, wtedy można mówić o pracy czystą energią. Praca nad usuwaniem obciążeń i oddawaniem ich do Źródła Życia oraz programowanie pozytywnych przekonań dzieje się pod pieczą Czystego Światła, na zasadach zdrowych i zrównoważonych bez manipulacji wolą innych istot. Działamy wtedy dla Najwyższego Dobra i w zgodzie z Naturalnymi Prawami. Unikamy w ten sposób negatywnej manipulacji energią, podpięć z niższych poziomów oraz ryzyka, że coś się wydarzy niechcianego lub kogoś/ siebie skrzywdzimy.  

Używanie świec w świadomej pracy z czystą energią jest jedynie wsparciem intencji (rozumianym jako wzmocnienie impulsu, aby śmiało i pewnie dotarł do Źródła, skąd uzyskamy przewodnictwo godne zaufania i wsparcie), a nie narzędziem do wymuszania konkretnych zdarzeń jak to bywa w magii.

Jeżeli nasza świadomość zakotwiczona jest poza Źródłem Życia, czyli na niższych poziomach energetycznych takich jak religie, szamanizm czy okultyzm (to są poziomy 4-6 nazywane astralem), wtedy w zamian za pomoc zasilamy swoją energią te poziomy i Istoty podpinające się pod pole energetyczne (supermoce, mistrzowie oświeceni, bogowie i boginie, anioły oraz inne istoty mistyczne i mityczne, itd., które są pasożytnicznymi bytami astralnymi). W tym wypadku należy liczyć się z konsekwencjami i Prawem Karmy, lub z doświadczaniem życia w hologramach iluzji wiedzy i mocy. Dodatkowo, używanie świec jako narzędzia mocy zamiast jedynie jako wsparcia procesu, świadczy o braku świadomości czym jest świadoma praca z energią, a także może wskazywać na brak dojrzałości do uczciwego przepracowania blokujących energii.      

Kwestią świadomości i duchowej etyki pozostaje zatem wybór – czy działamy bez podpięć w bezpośrednim połączeniu ze Źródłem Wszystkiego Co Jest i dla Najwyższego Dobra, czy korzystamy z imitacji Źródła w postaci pośrednictwa/ astralnych przewodników duchowych, aby osiągnąć prywatne cele.

Wymuszanie zdarzeń poprzez rytuały oraz wykonywanie rytuałów w imieniu innych ludzi lub istot to brak etyki i takie działanie pogwałca zasadę Wolnej Woli. 

Nawet jeśli wydaje nam się, że wiemy co jest dla innych dobre, każdy ma prawo żyć jak chce i popełniać własne błędy. Możemy jedynie wysłać Czystą Intencję z Serca, aby dany człowiek lub sytuacja oraz wszyscy, których to dotyczy, zostali uzdrowieni w najlepszy możliwy sposób, w harmonii z własną Wolą, Uniwersalną Prawdą i Mądrością pochodzącą ze Źródła Wszystkiego Co Jest. Nie nam oceniać, co jest „dobre i złe”, a tym bardziej manipulować energią poprzez ingerencję w czyjeś zachowanie. Miej zaufanie, że wszystko dzieje się po coś i w doskonałej synchronizacji z naturalnymi cyklami i rytmami Wszechświata. Zajmij się sobą i własnymi przekonaniami, a wtedy w pozytywny sposób pozbędziesz się swoich obciążeń i wpłyniesz na otoczenie, które będzie zmieniać się wraz z Tobą i z Twoją życiową postawą.

Unikaj pokus takich jak „magia miłosna” – jeżeli jest w Tobie gotowość na zdrowy związek, nie potrzeba tego wymuszać ani przyspieszać „czarowaniem”. Jakiekolwiek próby wpływania na czyjeś preferencje, chęci i wolę jest poważnym naruszeniem energetycznym osobistej przestrzeni tego człowieka. To już jest czarna magia. 

Warto także pamiętać o tym, że jeśli kupujemy pomoce do pracy z duchowością w sklepach ezoterycznych lub od ludzi, którzy mają ograniczoną świadomość, to warto je oczyścić z nagromadzonej obcej energii oraz usunąć ewentualne podpięcia energetyczne do niższych poziomów. Praktycznie każde narzędzie da się odpiąć i przepiąć do Źródła Wszystkiego Co Jest. Dzięki temu pozbywamy się ryzyka, że poprzez ten przedmiot ściągniemy do przestrzeni niechciane energie manipulacji lub, że odczyt energii jest zafałszowany manipulacjami astralnymi.  

Oczywiście takie oczyszczanie i przeprogramowanie także polega na składaniu Czystej Intencji łącząc się ze Źródłem Wszystkiego Co Jest z poziomu Serca i działając na poziomie siatki krystalicznej. Można użyć palo santo lub białej szałwii, która doskonale wyjaławiają energię z wszelkich wpływów i po tym połączyć narzędzie z poziomem Zero = Źródłem Wszystkiego Co Jest, oraz napełnić oczyszczoną przestrzeń zdrowym i naturalnym wzorcem istnienia i funkcjonowania. Wszelkie sposoby typu „odpukaj kartami 3 razy” są na poziomie zabobonu „spluń przez lewe ramię” i niewiele ma to wspólnego z prawdziwą świadomą pracą z energią.

Wszelkie instrukcje, które bardzo dokładnie opisują jak należy jakiś rytuał wykonać, warto sprawdzać w Czystym Świetle. To mogą być zwykłe pseudo ezoteryczne bzdury, które z punktu widzenia pracy z energią w częstotliwości Źródła Życia są bardziej astralnymi zabobonami, niż faktycznym sposobem korzystania z Naturalnych Praw i sił Natury. Jeżeli jest potrzeba i Czysta Intencja, to naprawdę nie ma to znaczenia, czy zapalisz świecę 3 dni przed Pełnią, czy 2 dni po Nowiu, oraz czy masz przy sobie te wszystkie gadżety opisane w rytuale. Jeśli Twoja Intencja jest czysta, klarowna, mocna i działa dla Najwyższego Dobra, to zadziała bez potrzeby tworzenia bogatej scenografii jak w teatrzyku. Skup się zatem na intencjach, zamiast na dekoracjach. Możesz też sprawdzać bezpośrednio w Źródle Wszystkiego Co jest i obserwując mechanikę nieba, kiedy i na co jest właściwa pora.

Warto pamiętać, że:

  • Najmocniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca. 
  • Nie odczynia się zaklęć, klątw, itp. podczas zaćmienia Słońca lub Księżyca. 
  • Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
  • Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.  

 

Spalanie się świec intencyjnych

Świece intencyjne zawsze palimy do końca, a resztki popiołu wyrzucamy po spaleniu do klozetu. Niektóre rytuały w Internecie polecają, by gasić świece intencyjne. To jest przerwanie intencji i rozproszenie Intencji. 

To, w jaki sposób świeca intencyjna się pali ma znaczenie i jest źródłem informacji o przebiegu procesu. Jeżeli świeca spala się:

wyjątkowo szybko (jakby w przyspieszonym tempie, lub cała topi się) – oznacza to, że temat jest bardzo istotny i wymaga więcej uwagi oraz nakładów energetycznych, aby ten proces dokończyć. Sygnalizuje obecność energii, które dodatkowo intensyfikują proces  wypala się błyskawicznie pierwsza warstwa zbędnych energii obciążających i przygotowuje miejsce na kolejną turę.  

Normalnie przeciętna świeca intencyjna z naturalnego wosku pszczelego spala się w ok 1-1,5 h (świece wielkości 7-12 cm długości o obwodzie 1-4 cm). Jeśli spali się np. w 25 minut,  to najlepiej szybko zapalić następną taką samą (lub białą uniwersalną w razie jej braku) po to, aby dokończyć proces i nie zostawiać go napoczętego. Zostawianie niedokończonych procesów wiąże się z silnymi indukcjami – generowaniem sytuacji konfliktowych z otoczeniem oraz przyspieszonym wylewaniem się nagromadzonego w człowieku negatywizmu (rozdrażnienie, złość, irytacja, osądzanie, lęki, itp.)  

wyjątkowo wolno – proces przebiega bardzo dokładnie i skrupulatnie, może wymagać to dodatkowego wysiłku i zaangażowania w procesy lub możliwe, że jakieś energie mocno blokują swobodny i lekki przebieg procesu

gaśnie – gdy zgaśnie nam świeca intencyjna, należy od razu ją ponownie zapalić. Gaśnięcie symbolizuje energie, które przeszkadzają w tym procesie i jest im „na rękę”, aby ta intencja się nie spełniła. Może to świadczyć także o braku wystarczającej siły przebicia i wiary w składaną intencję, Podobnie ze świecą, która nie chce się zapalić (tu warto spojrzeć na energię autosabotażu).

tworzą się kształty – podczas spalania lub po spaleniu często można zaobserwować, że kawałki wosku przybierają różne kształty, które coś nam przypominają. Warto zastanowić się z czym nam się one kojarzą. Czasem gdy świeca spala się, a wokół płomienia tworzą się jakby małe postacie otaczające kręgiem taflę, to sygnalizuje obecność różnych istot, które wspierają proces.  Jeśli po spaleniu świecy zastygnięty wosk przypomina coś swoim kształtem, może to oznaczać uwolnione/ wydalone energie podczas procesu. 

rozlewa się w kleksy – tak często spalają się świece, gdzie podczas procesu wiele się zadziało energetycznie, a także (fizycznie) tak palą się niektóre świece naturalne z dodatkiem (barwnikiem, farbą). 

spalanie koncentruje się w środku świecy – to dobry znak sygnalizujący zdecydowany i pozytywny przebieg procesu.

nie ma prawie ani śladu po świecy – tak często spalają się świece proste o idealnym przebiegu procesu – lekkim i łatwym.

Obserwacja płomienia świecy intencyjnej to także informacja o przebiegu procesu

Duży, jasny, prosty i silny płomień – energia jest silna i pod ochroną, proces przebiega bez zakłóceń 

Tworzy się podwójny płomień/ dwa płomienie – dobry znak w intencjach ochronnych – pomnożona energia ochrony i wsparcia

Chyli się w kierunku wschodnim – kształtują się energie mentalne

Chyli się w kierunku zachodnim – kształtują się energie emocjonalne

Chyli się w kierunku południowym – kształtują się katalityczne energie

Pojawiają się migotania, trzaski, spięcia i wyładowania – intensywne i silne oczyszczanie różnych energii

Płomień nabiera innych kolorów – fioletowy (ochrona), niebieski (przewaga działania na polu duchowym), zielony (uzdrawianie), czerwony  (przewaga działania na polu materii).

Istnieje wiele rodzajów świec intencyjnych – proste, ozdobne i wizerunkowe. Każdy kształt i kolor ma swoje przeznaczenie.

Świece wizerunkowe

Świece wizerunkowe są najsilniejszym rodzajem świec intencyjnych. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie obciążenia i blokady są mocne, więc potrzebne jest mocne wsparcie i zdecydowane działanie. Warto wiedzieć, że intensyfikują siłę intencji i mogą uruchamiać także intensywne procesy oczyszczania blokad na poziomie fizycznym. Oczywiście warto sobie zaprogramować, aby to działanie odbywało się możliwie jak najłagodniej, bez komplikacji i uciążliwych zjawisk. Należy pamiętać, że palenie świec wizerunkowych na kogoś/ dla kogoś nawet w czystej intencji jest manipulacją i ingerencją w cudzą przestrzeń. Jeżeli chcemy kogoś wesprzeć, możemy np. podarować mu taką świecę, a ta osoba sama zdecyduje, czy ma ochotę użyć takiego rodzaju wsparcia. 

Najpopularniejsze kształty:  

Wizerunek kobiety lub mężczyzny – sprawdza się w pracy ze sobą, można spersonalizować taką świecę ryjąc na niej swoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Dobrze sprawdzają się jako doraźne doładowanie (np. złota świeca super wesprze ściąganie blokad finansowych i intencję zdobycia dodatkowych dochodów w określonym czasie).

Czaszki – bardzo mocne świece, które sprawdzają się w sytuacjach, gdy potrzebne jest bardzo silne i zdecydowane odcinanie oraz odpinanie podpięć (gdy te podpięcia mają mocny negatywny wpływ na osobę i jej decyzje). Także w intencjach prozdrowotnych, ich działanie może wiązać się z silną indukcją procesów oczyszczających, dlatego należy ich ostrożnie używać.

Zwierzęta – przydają się do pracy z wartościami i jakościami, które reprezentują poszczególne wizerunki zwierząt  w kontekście tzw. „zwierząt mocy” (power/ spirit animals). Można wspierać uzdrawianie zwierząt poprzez użycie świecy w kształcie tego zwierzątka.

Intymne części ciała – choć wywołują kontrowersje, są doskonałym wsparciem w intencjach na odblokowanie i oczyszczanie wszelkich obciążeń związanych z seksualnością, zwłaszcza w przypadku potężnych blokad, które tę sferę życia zniekształcają lub eliminują. 

Postacie mityczne i mistyczne – aniołki, dewocjonalia, wizerunki bożków i buddy, wróżki, elfy, itd. – są to energie z niższych poziomów i potrzeba używania ich jako świec intencyjnych wskazuje jedynie na podłączenia energetyczne do niższych poziomów (osadzenie świadomości w konkretnych hologramach wiedzy oraz iluzjach mocy).    

Do świec wizerunkowych można także zaliczyć świece o geometrycznych kształtach. Ich forma reprezentuje konkretne energie i dodatkowo zasila nią intencje.

Jajo –  symbolizuje początek, zasianie nowej idei oraz jej ochronę, ciekawa energia spokojnego wzrostu i rozwoju pod pieczą

Kula – to emanacja energii Obfitości

Ostrosłup – Koncentruje energię płomienia świecy (taki trójkąt to symbol trygonu ognia, który znacznie wzmacnia emanację i przepływ tego żywiołu oraz jakości, które on reprezentuje). 

– jeżeli w podstawie ma kwadrat – działanie koncentruje się w świecie materii/ aspektach ziemskich

– jeżeli w podstawie ma trójkąt – działanie, które koncentruje się na sferze, którą reprezentuje Żywioł Ognia (kreatywność i kreacja, entuzjazm i motywacja)

Stożek (ostrosłup z kołem w podstawie) – działanie koncentruje się na sferze obfitości, dostatku, płodności i pomnażaniu energii

Kostka – symbolizuje energię świata materialnego – to co wiąże się z uziemieniem, porządkiem, fundamentem, ziemskim ładem. Dobry kształt dla osób bujających w obłokach i oderwanych od rzeczywistości w jakiejś sferze egzystencji

Walec – stabilizacja energii i przedłużanie jej działania 

Świece separacyjne

Na rynku świec energetycznych (rytualnych) można kupić także tzw. świece separacyjne. To jakby osobna kategoria świec prostych i wizerunkowych przeznaczona do sytuacji wyjątkowych – silnych i kategorycznych procesów całkowitego odcinania negatywnych energii. Należy ich używać z pełną rozwagą, ponieważ ich działanie polega na kończeniu relacji i zdecydowanym usuwaniu połączeń energetycznych. Trzeba mieć absolutną pewność, że jest to jedyne i słuszne rozwiązanie oraz z wyjątkową czujnością dbać o absolutną czystość intencji – działać dla Najwyższego Dobra. Bez złorzeczeń, żalu i chowania urazy! 

Takie świece świetnie sprawdzają się u osób podatnych na ataki energetyczne (ofiary wampiryzmu energetycznego) i mających skłonność do wikłania się w bardzo toksyczne relacje typu kat i ofiara. Jest to sposób na to, aby osoba osłabiona i bezbronna mogła oderwać się od koszmaru, w którym trwa i mogła wejść na drogę przepracowania obciążeń, poprzez które takie toksyczne schematy przyciąga do swojego życia. Bez przepracowania tematu na poziomie przekonań, sytuacje wchodzenia w ten sam schemat relacji i lęków mogą powtarzać się w przyszłości z innymi osobami. Dlatego należy mieć świadomość, że świeca zadziała na konkretny przypadek – sytuację, ale nie załatwi sprawy raz na zawsze. Jedynie wesprze doraźnie w tworzeniu warunków do zmiany. Należy zatem podjąć wysiłek i znaleźć odpowiedniego terapeutę, który skutecznie pomoże wyjść z programów kata i ofiary oraz podatności na ataki.  

Powyższe rodzaje świec wizerunkowych i separacyjne spala się zawsze za jednym razem – bez gaszenia ich. 

Innym rodzajem świec energetycznych jest świeca kulkowa.

Długa świeca kulkowa – doskonała do potrzeby dłuższej i bardziej szczegółowej pracy z konkretnym tematem, rozłożonej na tydzień (codziennie spalamy jedną kulkę z inną intencją w obszarze różnych aspektów danego tematu). Istotna jest kolejność pracy z energią. Najpierw trzeba posprzątać – zrobić miejsce na nowe, zatem w pierwszej kolejności oczyszczamy i usuwamy blokady. Potem ładujemy i napełniamy przestrzeń miłością, pozytywnymi wibracjami oraz wzorcami pochodzącymi ze Światła (definicjami składającymi się na przerabiany temat). Następnie, utrwalamy te pozytywne wzorce w świadomości i naszą zdolność do korzystania z nich w harmonii z Prawdą Źródła. 

 

Kolory świec

Każdy kolor ma inną częstotliwość fal światła, czyli emanację i funkcję energetyczną. Dlatego warto posiłkować się w intencjach nie tylko klasycznymi białym świecami, ale odważnie sięgać po kolory. Istnieje wiele interpretacji kolorów i przypisywanych im planet, znaków zodiaku, dni tygodnia czy artefaktów pomocniczym (kryształy, zioła, itp.). Poniższa interpretacja pochodzi z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest i może różnić od ludowych wierzeń, psychologii lub tzw. „wiedzy tajemnej” z astrala. 

Źródło: opracowanie własne

Podsumowując, w świadomości zbiorowej temat granicy pomiędzy świadomą pracą z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest a rytualizmem (w jego negatywnym – szamańskim i okultystycznym wydaniu), jest dość słabo rozróżniany. Prawda jest taka, że pierwotnie samo słowo „rytuał” nie jest ani dobre, ani złe. Reszta jest kwestią czystości intencji. Nożem można pokroić chleb, albo zabić człowieka. 
Nie przepadam za słowem „rytuał”, ponieważ jest ono zbyt obciążone przez tysiące lat obrazowania nasiąkniętego wykorzystywaniem do szkodliwej manipulacji. Częściej używam słowa „proces”, które doskonale odzwierciedla świadomą, dobrze uziemioną energetyczną pracę z danym tematem – integrację emocji, usuwanie obciążeń, poznawanie definicji harmonijnych z naturalnymi, zdrowymi wzorcami i zakotwiczanie świadomości w Źródle Życia, aby swobodnie kierować się w życiu prawidłowym obrazowaniem oraz pewnie korzystać z Wiedzy i Mądrości Wszechświata nabytej w tychże procesach rozwoju.
Zdecydowanie, korzystanie ze świec intencyjnych nie tylko doskonale te procesy wspiera, lecz również stanowi okazję, aby w czystości intencji łączyć się z Żywiołem Ognia, który w hierarchii sił Przyrody stanowi twórczy impuls – sprowadza energię ze Źródła Życia, świata idei do świata fizycznego. Jest to kwintesencją pracy z przekonaniami. Sensem, który wyjaśnia istotę pracy z energią – radosną kreację, twórczą, życiodajną, przyjemną, chronioną i niezłomną energię wprawiającą wszechrzeczy w ruch i materializację w pełni czystości intencji – dla Najwyższego Dobra. 
 

Jeśli szukasz wysokoenergetycznych świec intencyjnych, zapraszam do zapoznania się z ofertą Crystal Arya: ŚWIECE INTENCYJNE

Inne teksty, które mogą Was zainteresować (kliknij w tytuł, aby przejść do treści artykułu)

Dostrzegasz wartość wiedzy publikowanej na blogu Crystal Arya? 

Wesprzyj utrzymanie strony, rozwój bloga i newslettera

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest