Obrazy mocy

Zamów swój osobisty energetyczny Obraz Mocy

Arya Amonit, Crystal Arya

Twój osobisty harmonizer

Sztuka energetyczna nie tylko ładnie wygląda na ścianie. Twój osobisty Obraz Mocy będzie wspierał Cię wielopoziomowo w procesach rozwoju. Symbole, wzory oraz barwy działają na poziomie komórkowym i stymulują uzdrawianie energią. Dodatkowo, forma obrazu ma unikatowy charakter i stanowiła będzie niepowtarzalny akcent wystroju wnętrza w Twoim domu. Na pewno zrobi doskonałe wrażenie na Tobie i Twoich gościach. Oryginalna forma dzieła korzystnie wpłynie na Twoją podświadomość, jak również przyczyni się do poprawy harmonii w Twoim otoczeniu.

Obraz możesz zamówić jako wydruk na eleganckim płótnie satynowanym najwyższej jakości.

Wykończenie obejmuje naciągnięcie płótna na solidny blejtram, werniksowanie, ręczne malowanie i zdobienie wysokiej jakości kryształami, minerałami i cyrkonikami ze strukturą fantomową.

Wszystkie kamienie i ozdoby są energetycznie oczyszczone, zregenerowane oraz dobrane intuicyjnie do potrzeb wibracji osobistej zamawiającego.

MAndale

Moc Harmonii

Drugi rodzaj kwantowej sztuki, którą uprawiam, to ręcznie malowane i wyklejane mandale na płótnie satynowanym.
To bardzo pracochłonna technika i głęboki akt kontemplacji. Mogę wykonać dla Ciebie osobisty Obraz Mocy w dowolnej tonacji i rozmiarze od 50×50 do 100×100 cm. Możliwe również inne formaty na Twoje życzenie.
Cenę ustalamy indywidualnie.

Moc uzdrawiania Serca
IMG_8904
Gwiazda Harmonii Lamat

CENNIK WYKOŃCZENIA

OBRAZY MOCY
  • płótno zdobione ręcznie 50 x 50 cm od 980 zł
  • płótno zdobione ręcznie 70 x 70 cm od 1250 zł
  • płótno zdobione ręcznie 80 x 80 cm od 1540 zł
  • mandala 50x50 cm od 1500 zł
  • mandala 80x80 cm od 3500 zł
Popularne