WEWNĘTRZNA BOGINI. PIERWOTNA ŻEŃSKA MOC

Przez tysiące lat, przyjęłyśmy mnóstwo zniekształconych wzorców obrazowania rzeczywistości i postaw obciążających naszą własną żeńskość, jak również całą żeńską świadomość zbiorową. Szczęśliwie, nadszedł czas uwalniania tych wzorców i mamy szansę powrotu do autentycznej Siebie. Wracamy do Źródła Wszystkiego Co Jest, pierwotnej mądrości, odkrywając swoją prawdziwą naturę, wewnętrzną moc i stając się Boginiami. Dowiedz się, od czego zacząć i po co odzyskać swoją pierwotną moc oraz jak dysponować nią w harmonii z Naturą.

Przez ostatnie kilka tysięcy lat, życie w programach oddzielenia od Źródła i w patriarchacie, stłamsiło wiedzę o Naturze, a wraz z tym, naszą żeńską potęgę. W wyniku tego, wiele kobiet wciąż żyje w separacji od swej autentycznej Mocy. 

W zapomnieniu i niewiedzy, przestałyśmy sobie ufać. Przyjęłyśmy mnóstwo zniekształconych wzorców obrazowania rzeczywistości i postaw obciążających naszą własną żeńskość, jak również całą żeńską świadomość zbiorową. Szczęśliwie, nadszedł czas uwalniania tych wzorców. Coraz więcej z nas to robi. Powracamy do Siebie. Wracamy do Źródła Wszystkiego Co Jest. Odkrywamy swoją wewnętrzną moc dostrajając się do swego naturalnego rytmu, stając się Boginiami, poznając swoje autentyczne Ja, odnajdując się na nowo i z przyjemnością we współczesnym otoczeniu. Kobiety Mocy, Żeńczynie, Wiedźmy.

Kim jest dla Ciebie Bogini?

Jak ją sobie wyobrażasz? Skąd ten obraz pochodzi? Z filmów, opowieści, bajek Disneya i teledysków?
A może dostrajałaś już swoje wyobrażenia do naturalnych, zdrowych wzorców (pochodzących z Czystego Światła)? Zastanów się, skąd czerpiesz inspiracje, wiedzę i mądrość? Bezpośrednio z pierwotnej Mądrości Źródła Wszystkiego Co Jest, czy z innych źródeł?
 
Czy wiesz, że masz w sobie wewnętrzną Boginię? Na ile pozwalasz wyobrazić sobie siebie w roli Bogini? Na ile pozwalasz, aby przemawiała przez Ciebie wewnętrzna Bogini? Na ile wierzysz, że potrafisz połączyć się z pierwotną żeńską mocą? Na ile chce Ci się to zrobić?

Jeżeli uważasz, że jesteś za brzydka, za gruba, za stara, zbyt słaba, za głupia, zbyt zmęczona lub za zwyczajna, aby być Boginią, to zapewne Twój obraz tego, czym tak naprawdę jest energia Bogini, został mocno zniekształcony, wchłonięty przez patriarchat i pop kulturę, a następnie strawiony i wypluty w postaci iluzorycznego obrazka, który jedynie sabotuje Twoją łączność z wewnętrzną autentyczną Mocą. Pamiętaj, że obrazowanie, które oddala Cię od radości i swobody istnienia, pozytywnej motywacji do działania oraz własnej inwencji twórczej powodując przymus, zahamowania, kompleksy i poczucie rezygnacji, jest po prostu ślepym zaułkiem.
  
Wiele kobiet myśli, że aby poczuć się Boginią, trzeba najpierw schudnąć, mieć czas i pieniądze, aby móc zadbać o siebie i korzystać z kosztownych zabiegów. Trzeba zachowywać się elegancko, z klasą i z gracją godną bogini, być mądrzejszą i bardziej zrównoważoną, mieć jakiś wybitny talent. To wszystko iluzja, która sprawia, że nie znajdujemy możliwości, aby ten obrazek zastosować w praktyce i w rezultacie poddajemy się. Rezygnujemy z działania, utwierdzając się we własnej ułomności. Rzeczywistość, wraz z całą zwyczajną prozą życia, zupełnie odbiega od takich wyobrażeń. Myślisz – jak mam czuć się Boginią, gdy jestem zmęczona obowiązkami, moja twarz jest pomięta i spuchnięta, a tłuszcz wylewa mi się ze spodni, a moje włosy nie leżą jak u Beyonce lub Arielki, bo już na drugi dzień są przetłuszczone, cekiny odpadną mi od ubrań przy pierwszym praniu, a pies podrze mi tiulową spódnicę, itd. Wiesz co, siostro? Bardzo dobrze, że to wszystko takie jest, ponieważ ma zwrócić Twoją uwagę na to, że te wszystkie „obrazki” nie oddają sensu oraz istoty zdrowego wzorca Bogini, żeńskości naturalnej i zrównoważonej, czyli pochodzącej z Czystego Światła. Tworzą jedynie pewne spektrum marzeń i wyobrażeń, ale nie to stanowi złoty środek – punkt zero, który jest doskonale zrównoważony i wyraża uniwersalną prawdę działającą dla Najwyższego Dobra. 
 
Zwróć uwagę, jak bardzo groteskowe potrafimy się stać, gdy te fałszywe wyobrażenia usiłujemy wprowadzić w życie, żeby choć w pewnym stopniu poczuć się taką boginią z Photoshopa. Tak powstała m.in. moda, która myli odwagę i niezależność z perwersją, makijaże przypominające gładź tynkową, dziubki, potworne oblicza po nieudanych operacjach i zabiegach, reklamy kobiet, które sprzątają w szpilkach i kretyńskie teksty marketingowe oraz idiotyczne produkty, które mają nam rzekomo ułatwić upodobnienie się do „bogiń”. Tak ustanowiono masę zbędnych koncepcji, wzorców, rzeczy i metod, które uznałyśmy za potrzebne, a które jeszcze bardziej oddalają nas od siebie, od zdolności do połączenia się z prawdziwym, stabilnym poczuciem własnej wartości, autentycznym źródłem Mocy, którego nie zastąpi Ci żadna stylizacja ani zabawa. Natomiast, wszystkie Twoje reakcje na te sztuczne wzorce i ich owoce, tworzą drugi biegun – braków i nadmiarów. Razem, oba te bieguny tworzą całość doświadczeń, jakie ludzkość generuje na temat kobiecości. Rzecz w tym, aby przyjąć tylko to, co Ci służy, co rozpala Twój wewnętrzny płomień i sprawia, że przestajesz czymkolwiek warunkować poczucie własnej wartości, mocy, piękna, pewności siebie i szczęścia.  

Skąd bierze się Moc Bogini?

Yoni   

Według pierwotnych praw Natury rządzących Wszechświatem, tylko energia żeńska posiada moc kreacji. W naszych łonach tkwi najcenniejsza siła i to nie tylko dlatego, że wyposażono Cię w możliwość urodzenia dziecka. Jesteś Kreatorką. Gdy łączysz się z Czystym Światłem i pierwotną, życiodajną energią Mamy Ziemi, wtedy harmonizują się przeciwieństwa w Tobie i jesteś zdolna do wszystkiego. Jesteś Istotą świadomą tańca żywiołów i współpracy przeciwieństw w Tobie. Twoją jedyną misją jest Świadoma Obecność – radosna twórczość, która przynosi wiele radości Tobie i innym. Masz dar inspiracji, Twoja obecność inspiruje i jak ogień – rozpala do działania. Wprawia w ruch to, co żywe.     

Wolna i suwerenna Żeńczyni łączy się bezpośrednio z mocą Czystego Światła na poziomie Zero – Źródła Wszystkiego Co Jest. To jest istota duchowości dobrze uziemionej – pracy czystą energią – bez iluzji wiedzy i mocy. Gdy dbasz i udrażniasz swój własny kanał duchowego połączenia ze Źródłem, przestajesz potrzebować pośrednictwa innych istot, funkcjonujących w niższych poziomach energetycznych (tzw. awatarów, boginek i bogów, przewodników astralnych, aniołów stróżów, itd.), ponieważ działając z poziomu Źródła, działasz z poziomu najczystszej, najwyższej wibracji – Czystego Światła, a to jest naturalnym, zdrowym stanem – przyrodzonym prawem każdej Istoty Światła. Sama jesteś potężną Boginią, gdy wiesz Kim naprawdę jesteś, gdy stajesz się świadomą swojej Istoty Światła i potencjału twórczego. Moc nabyta inaczej, np. poprzez okultyzm, szamanizm lub inne techniki niższych poziomów energetycznych charakterystycznych dla poprzedniej epoki rozwoju duchowego (czyli praktyki duchowe związane z pozyskiwaniem mocy z innych źródeł niż Czyste Światło), to jedynie namiastka autentycznej mocy stwórczej w każdym człowieku, iluzja wiedzy, mocy i władzy. Brak rozróżnienia skąd pochodzi moc i w jaki sposób została pozyskana powoduje, że wiele istot uwikłanych jest w umowy i układy z bytami, które obdarzają je różnymi rodzajami mocy lub wsparcia, w zamian za oddawanie im mocy – służenie tzw. „fałszywemu światłu” (biały astral) lub nawet bezpośrednio mrocznym istotom. To można zaobserwować u wielu kobiet z karmą kapłanki, maga, czarownicy i z kompleksem mocy oraz „tej, która wie”. Dlatego bardzo ważne jest to, aby zweryfikować swoje wzorce i przekonania, oraz oczyścić przestrzeń z ewentualnych obciążeń związanych z dyspozycją mocą oraz statusem w świecie energii, aby móc cieszyć się wolnością.

Gdy prawdziwa żeńska moc jest całkowicie zaakceptowana, uzdrowiona, aktywowana i zharmonizowana, Kobieta – Żeńczyni staje się całkowicie odporna fizycznie i psychicznie na wszelkie ataki, choroby i dysharmonie energetyczne, a pozytywna moc sprawcza jej myśli materializuje się sprawnie i szybko. Pozwól zadziałać naturalnemu wzorcowi Bogini w Tobie, który pochodzi ze Źródła wszystkiego Co Jest. Niech Cię ubiera, stroi, dodaje motywacji, by o siebie zadbać, a przede wszystkim niech uczy Cię działać z poziomu absolutnej czystości intencji – Czystego Światła, w harmonii z naturalnymi wzorcami i prawami. Niech uczy Cię, jak na co dzień w każdej sytuacji Być 100% Teraz. Tak naprawdę, bez generowania iluzji, które Ci szkodzą. Razem będziecie odkrywać Twój typ kobiecości, osobisty styl i możliwość adaptacji do codziennych zajęć. Razem dokonacie życiowych zmian, dzięki którym będziesz mogła wyrażać swoją żeńską moc w pełni i pochwycisz jej transcendentny wymiar.Według przewodnictwa Źródła Wszystkiego Co Jest, aby stać się taką jak prawdziwa Bogini, NAJPIERW zaczynamy od aktywowania w sobie pierwotnej żeńskiej mocy i pozwalamy jej działać. Wtedy energia wewnętrznej Bogini, która jest Czystym Światłem, nauczy Ciebie, jak Być 100% – zgodnie z naturalnymi, zdrowymi wzorcami, ale w Twoim WŁASNYM wydaniu. Krok po kroku, osadzasz się w nowym wzorcu i poznajesz swoją autentyczną żeńską moc.

Jak to zrobić? Jak odzyskać wewnętrzną moc?     

Istnieje wiele sposobów aktywacji kobiecej mocy i jej utrzymania, ale nie wszystkie pochodzą z Czystego Światła. Jeśli ma dla Ciebie znaczenie skąd pochodzi moc, skorzystaj z poniższych wskazówek.

DZIAŁAJ Z POZIOMU ZERO = ŹRÓDŁA WSZYSTKIEGO CO JEST

Przede wszystkim, istotne jest to, aby najpierw zakotwiczyć swoją świadomość w najwyższej częstotliwości Czystego Światła – Źródle Wszystkiego Co Jest, dzięki czemu uwolnisz się od iluzji wiedzy i mocy, wszelkich zniekształconych filozofii, subtelnych działań składających się na mechanizmy zbiorowej kontroli i manipulacji. Wtedy dostroisz się do uniwersalnej Mądrości Czystego Światła, która jest autentyczna i działa dla Najwyższego Dobra. W ten sposób, zaczynasz przyciągać tylko, co służy Tobie i innym. Unikasz sytuacji, w których pozwoliłabyś sobie wziąć udział w teatrzyku iluzji, narażając się na podpięcia, oddawanie mocy jakimś bóstwom, substancjom psychoaktywnym lub rytuałom, które pod pozorem wsparcia i uzdrawiania, tak naprawdę promują jedynie kręgi wampiryzmu energetycznego, zakładają pieczęcie i nakładają na Ciebie różnego rodzaju projekcje i ograniczenia. Chcąc wyzwolić się z mechanizmów kontroli i manipulacji żerujących na Twojej życiowej energii, uzdrowić obciążające mechanizmy oraz programy mentalne, łatwiej będzie Tobie wybrać te sposoby, które pochodzą z Czystego Światła i współgrają z Twoim Sercem.

BĄDŹ OBECNA

Bądź Obecna Teraz. Zacznij słuchać potrzeb Twojej Duszy i ciała. Przestań brać leki przeciwbólowe i pigułki antykoncepcyjne, ponieważ takie podejście to czysta ignorancja Natury i brak szacunku do siebie. Przestań bać się bólu i demonizować dolegliwości, a będziesz w stanie odłączyć się od cierpienia i zrozumieć przyczynę, która doprowadziła do takiego stanu. Znieczulanie się jedynie odcina Cię od istoty wiedzy na temat tego, co się z Tobą dzieje, co naprawdę czujesz i jak siebie uzdrowić. Zagłusza łączność z własnymi potrzebami i otępia tak, abyś mogła żyć w iluzji, że funkcjonujesz „normalnie”. 

Nie ma drogi na skróty. Aby przestać generować ból i dyskomfort, najpierw trzeba zrozumieć to, co komunikuje Ci własne ciało i Dusza. To początek uczciwej drogi samopoznania i realnego uzdrawiania swojej przestrzeni oraz przekonań tak, aby transformować je we wzorce, które zaczną Cię wspierać w pełni, zamiast wkopywać jeszcze głębiej w życie oparte na sabotażu, dezorientacji i męce. Gdy Twoje Ciało, Umysł, Dusza i Serce zostaną zsynchronizowane, zaczną współdziałać dla Najwyższego Dobra, i wtedy doświadczysz przyjemności z życia i rozwoju. Będziesz bardziej świadoma tego, co się w Tobie dzieje i po co. Świadoma Obecność uwalnia od poczucia bycia w potrzasku pomiędzy ciągłym myśleniem o tym co, było lub o tym, co się zdarzy. To umiejętność bycia uważną, przytomną i świadomą każdej czynności, którą aktualnie wykonujesz, aby włożyć w nią Jaźń, energię czystą, nadać jej sens i tchnąć w nią twórczą, pozytywną moc, która kreuje następne chwile, dni, tygodnie, miesiące i lata Twojego życia, a z poziomu Duszy wpływa na to, jakie będą jej kolejne kreacje.

ŻYJ W ZGODZIE Z NATURALNYMI PRAWAMI

Żyj według Zasad Uniwersalnego Prawa, zdrowych wzorców istnienia, naturalnych cykli i rytmów. Działaj w harmonii z energią żywiołów, cyklami Księżyca, wykorzystuj wsparcie konfiguracji planet, które regularnie tworzą warunki sprzyjające dostrajaniu się do zrównoważonych wzorców, bez wymuszania, aby Natura działała na Twoją osobistą korzyść. Gdy Ty dostroisz się do Natury, której przecież jesteś częścią, zyskasz czystą energię wsparcia. 

Żyj w zgodzie ze swoim własnym naturalnym cyklem menstruacyjnym, ponieważ to jest Twój podstawowy przewodnik i naturalny kalendarz, który bardzo klarownie wskaże Ci, jak ułożyć swój grafik na cały miesiąc! 

CELEBRUJ RADOŚĆ ISTNIENIA, KOBIECOŚĆ, WDZIĘCZNOŚĆ

Celebruj żeńskość, oddychaj łonem, poznaj i zaakceptuj etap, na którym jesteś w życiu, ponieważ tylko wtedy możesz coś zmienić w sposób trwały i autentyczny, korzystając z istoty pozytywnego myślenia, transformacji przekonań i kodowania pozytywnych wzorców myślowych. Wykorzystaj programowanie umysłu dostrojone do Źródła, aby przestawić się na prawidłowe obrazowanie i zdrowe wzorce reakcji, dzięki którym przestaniesz generować w swojej przestrzeni problemy, a zaczniesz wszystko upraszczać i sprowadzać do działania w biegunie Światła. Nauczysz się czerpać radość z tego, że jesteś i traktować z szacunkiem swoją Duszę, ciało i umysł. Wraz z tym, zaczniesz rozumieć swój autentyczny Plan Istnienia i postrzegać to, co wcześniej wydawało Ci się problemami i przeszkodami, jako szansę do rozwoju i wskazówki do wzrastania w zdrowy sposób.        

POZBĄDŹ SIĘ TOKSYCZNYCH ENERGII I RZECZY MARTWYCH ENERGETYCZNIE

Wyłącz radio i TV. A najlepiej wyrzuć. Wyjmij nos z ekranu telefonu. Jest tyle pięknych inspiracji na żywo, że szkoda czasu siedzieć na facebooku czy instagramie. Przestań nosić spodnie i inne męskie ubrania, legginsy, syntetyczne tkaniny – przynajmniej do momentu, aż Twoja energetyka w pełni odbuduje się i ustabilizuje, obdarzając Cię witalnością i odpornością. Pozbądź się chemii gospodarczej z Twojego domu i zastąp ją naturalnymi metodami. Nie tylko będą wspierać Twój potencjał, ale są po prostu bardziej skuteczne i ekonomiczne. Używaj naturalnych kosmetyków, odżywiaj się wysokoenergetyczną żywnością. Otaczaj się wysokimi wibracjami, stwórz w domu osobiste miejsce mocy, w którym Ty i Twoi bliscy będziecie się regenerować, doładowywać i odpoczywać. Znajdź sobie pasję, dzięki której będziesz mogła wyrazić swoją prawdziwą osobowość, duchowość, żeńskość i afirmację życia.
Szybciej niż myślisz, przekonasz się, jak bardzo poprawiło się Twoje samopoczucie, witalność i jak wzrosłą w Tobie siła. Poczujesz, jak wewnętrzna Bogini rozkwita w Tobie i obdarza Cię mądrością. Poczujesz, że w każdej czynności możesz być kobieca, pewna siebie i elegancka jak Bogini. Poczujesz, że będąc jednością z Naturą i poddając się naturalnym cyklom, stajesz się dużo spokojniejsza, bardziej uważna, łagodna i asertywna jednocześnie. Poczujesz, jak wszystko w Tobie na wszystkich poziomach zaczyna siebie wspierać i ze sobą współpracować. Poczujesz, że zniknęły dawne wewnętrzne konflikty, poczucie zmagania się ze sobą, ból, żal i obojętność. Przestaniesz działać pod wpływem przymusu i innych sabotujących mechanizmów. Twój umysł zacznie Ci służyć, zamiast być przeciwnikiem. 

PORZUĆ NIEWOLNICZĄ PRACĘ 

Energia kobieca nie została stworzona do ciężkiej pracy! Otrzymujesz naturalne wsparcie Natury, gdy realizujesz swoje autentyczne potrzeby i żyjesz w zgodzie z kobiecą energią – stoisz w zdrowym żeńskim.

Jeśli Twój umysł skorumpowany jest przez świadomość niedostatku, wtedy powstaje w Tobie skłonność do zaprzęgania się w struktury, które niszczą Twoją życiową moc, Twój naturalny potencjał i sens życia, kontakt ze sobą, zakłócają naturalne rytmy i cykle przemian. Dopóki trwasz w tej iluzji, oddalasz się od samej siebie, rezygnujesz z wsparcia Czystego Światła oraz zatracasz istotę człowieczeństwa, którą jest radosna kreacja i dzielenie się sobą – radosna służba, która przyczynia się swoją czystą wibracją do wzniesienia Ziemi na wyższą częstotliwość istnienia. Gdy sabotujesz taki wariant rzeczywistości, w której możesz sobie w pełni swobodnie pozwolić na życie skupione na twórczej pierwotnej mocy, która organizuje dostatek, wtedy wybierasz służbę niskowibracyjnym, ciężkim energiom, które umożliwiają utrzymanie struktur kontroli zbiorowej, przez które ludzkość wciąż trwa w niewolnictwie i wyzysku dłużej, niż to konieczne. Spowalniasz swój własny rozwój i działasz przeciwko Istotom Światła, które pomagają ludzkości wznieść się do częstotliwości wolnych od mozołu, wampiryzmu energetycznego i ukierunkowanych na radosną, lekką swobodę twórczą. Zastanów się, czy właśnie temu chcesz być lojalna? Czy pracując ponad siły na rzecz takich struktur jesteś w stanie działać w biegunie Światła i poprawić jakość swojego życia? Uświadom sobie, że jedyną pracą, którą masz do wykonania, jest powrót i dbałość o łączność z pierwotną żeńską mocą pochodzącą ze Źródła istnienia. Dojdziesz wtedy do modelu życia, w którym odkrywasz swoje talenty, robisz tylko to, co lubisz, sięgając do głębin duchowej esencji, z której przywołujemy rzeczy do materialnego istnienia, i możesz przy okazji na tym dobrze zarabiać. Nigdy odwrotnie. Dopóki na szczycie piramidy Twoich wartości jest pieniądz, automatycznie odmawiasz sobie osiągnięcia wszystkiego, co czyni Cię autentyczną, zdrową, kreatywną, pełnomocną, lojalną wobec wartości Czystego Światła, i co wspiera Cię w trwałym poczuciu spełnienia – w rozumieniu naturalnych wzorców. Gdy zdradzasz i oszukujesz siebie, zawsze będzie Ci czegoś brakować. I jeśli czujesz, że czegoś Ci brak, to sygnał, że żyjesz w iluzji, zasilając swoją uwagą fałszywe projekcje. Dopóki będziesz stawiać się w roli siły roboczej, ćwiczysz się jedynie w byciu odtwórczą maszyną do realizowania czyichś celów. To jest niewolnictwo zatracające sens istnienia. To jest przeciwieństwem Bogini. Jeśli w taki sposób uciekasz od tego, co w Tobie najcenniejsze, zastanów się po co to robisz? Jaką korzyść masz z unicestwiania swojej świetlistej natury? Jaką korzyść masz z zasilania swoją życiową energią tego, co niszczy i wypacza sens życia, zamiast skupić się na wspieraniu radosnego i lekkiego udziału w przygodzie życia?    

Jeżeli nie wiesz jak i od czego zacząć powrót do zdrowia i pełni mocy, możesz umówić się na sesję pracy Czystym Światłem: https://crystalarya.com/strona/sesje-indywidualne/

Powrót do naturalnego rytmu 

Na schemacie poniżej przedstawiono etapy cyklu menstruacyjnego, dzięki którym możesz rozpoznać swoje możliwości i lepiej uwzględnić swoje potrzeby, planując w harmonii z Naturą każdy miesiąc. Nawet jeśli nie masz krwawień, lub są one poważnie zaburzone, to wciąż doświadczasz tego cyklu w subtelny sposób. W tym wypadku, skup się na fazach księżyca.      

 Rys. 1 Schemat etapów w cyklu menstruacyjnym

Źródło: Opracowanie własne na podstawie mymooncycle.com ; L. Lister, “Pokochaj swój kobiecy krajobraz”, Wyd. Studio Astropsychologii, Białystok 2017

Dni 1-6 to czas  menstruacji: pełnia mądrości

Czas ten reprezentuje doświadczoną kobietę, nestorkę, wiedźmę – tę, która wie. To pora na dokonanie mądrego przeglądu zdarzeń, refleksyjność, pasywność, odpuszczanie, przewartościowanie, które pomagają uzyskać całościowy wgląd, dojść do sedna rzeczy i wyciągnąć wnioski. Najlepszy czas, aby skoncentrować się na wewnętrznych procesach i kreatywności. To także czas odpoczynku, oczyszczania i odnowy. Czas, w którym podświadoma intuicja jest najsilniejsza. 

Jeśli masz bolesne miesiączki to po to, aby przestać się w tym czasie eksploatować i zmuszać do aktywności życiowej, zagłuszając ból w sztuczny sposób. Naucz się szanować ciało i wycofywać w tym czasie, aby dać sobie potrzebną uwagę i uzdrowić źródło obciążeń manifestujących się w ciele jako ból. To czas oczyszczania się, więc im większe dolegliwości, tym większej ilości stresu i negatywnych emocji Twoje ciało pozbywa się (to może być energia stłumiona nawet na przestrzeni lat).

Pora roku: Zima. Żywioł: Ziemia 

Dni 7-13 to faza przedowulacyjna: wzrastanie

Czas ten symbolizuje okres dziewictwa i niewinności, rozwijania świadomości i przyswajania nowych idei. To pora aktywności, dynamiki, czas na naukę, inspirację, koncentrację oraz konstruktywne myśli. To Świadoma Obecność. To czas intuicji umysłowej. 

Żywioł: Wiosna. Żywioł: Powietrze

Dni 14-21 to owulacja: kreacja

Czas ten symbolizuje jakości matki i twórczyni. Najlepszy czas na komunikację, pracę zespołową, produktywność, wsparcie innych i kreację związków. Na pierwszy plan wysuwa się: ekspresyjność, empatia, otwartość, komunikatywność. To czas intuicji emocjonalnej, gdy następuje bardziej świadome operowanie energią (przyczyna – skutek).

Pora roku: Lato. Żywioł: Ogień

Dni 22-28 faza przedmenstruacyjna: dzikość

Ten etap symbolizuje czarodziejka. Na pierwszy plan wysuwa się kreatywność, nieszablonowość, zaradność, asertywność. Najlepszy czas na rozwiązywanie problemów. Następuje wzrost podświadomej czujności i uważności. To czas manifestacji pierwotnej natury – swobodnej, bezkompromisowej, nieokiełznanej, niezależnej. Czas intuicji instynktownej, która rozpoznaje potrzeby i potrafi je zaspokoić. W tym czasie możesz sobie uświadomić co Cię wkurza, irytuje i budzi opór, oraz w jakich sytuacjach tłumisz swoje uczucia, zaciskasz zęby i nie potrafisz wyrazić swojej Prawdy.   

Pora roku: Jesień. Żywioł: Woda

Zmień swoją postawę wobec siebie, a zmienisz swoje życie

Gdy uszanujesz te naturalne etapy i zaczniesz działać w zgodzie z nimi, zaobserwujesz, co dzieje się z Twoim organizmem i rzeczywistością. Zauważysz, że bez sensu było działanie pod przymusem i tłamszenie swoich autentycznych potrzeb. Gdy na pierwszym miejscu postawisz autentyczność i szacunek do samej siebie, wtedy zauważysz okazje do zmiany swojego grafika. Gdy otwierasz swoje serce na więcej miłości, akceptacji i pomyślności, wtedy doświadczasz zmiany kierunku, która jest po to, aby wykreować rzeczywistość bardziej dopasowaną to Twojej chęci przemiany, aktualnych potrzeb i zainteresowań. W ten sposób, możesz wprowadzić do swojego życia zdrowe nawyki i pozbyć się przyzwyczajeń, które przestały Ci służyć. Twoje ciało będzie Ci wdzięczne i zauważysz korzystne różnice dotyczące zdrowia. 

Praca ze sobą i swoją pierwotną kobiecą mocą daje w efekcie stabilną gospodarkę emocjonalną i fizyczną, ponieważ Twój wewnętrzny płomień działa bez zarzutu i zaopatruje Cię w zrównoważony sposób w energię witalną. Dzięki temu, przestajesz doprowadzać do spalania się, wyczerpania i apatii. Korzysta na tym cała Twoja sfera duchowa i fizyczna, ponieważ obieg energii jest drożny i swobodny. Umiejętność operowania żywiołem ognia i wody jest tu kluczowa w harmonizacji postawy życiowej.

Jeśli wciąż sabotujesz swoją kobiecą naturę, zastanów się, jaką masz korzyść z odcinania się od swojej naturalnej mocy?   

Rozpocznij świadomy proces uzdrawiania kobiecej energii

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest