JEDYNY W POLSCE

Kompleksowy kwantowy proces aktualizacji
energetycznego systemu
z poziomu Źródła Życia

ALCHEMIZACJA
CAŁEJ LINII ISTNIENIA DUSZY

czyli

JAK SKUTECZNIE UZDROWIĆ WSZYSTKIE ZABLOKOWANE EMOCJE Z CAŁEJ PRZESZŁOŚCI ?

JAK ZMAKSYMALIZOWAĆ POTENCJAŁ OSOBISTY DO LEKKIEGO GENEROWANIA SUKCESÓW?

JAK ODCZAROWAĆ I UNIEWAŻNIĆ WSZYSTKIE
BŁĘDNE, BLOKUJĄCE DECYZJE Z PRZESZŁOŚCI?

JaK ZAKRZYWIAĆ CZASOPRZESTRZEŃ ŚWIADOMIE?

JAK ŚWIADOMIE PRACOWAĆ NA SWOJEJ LINII ISTNIENIA?

BŁYSKAWICZNE
UWALNIANIE
∞ POKŁADÓW G**** Z PRZESZŁOŚCI

To intymna przestrzeń w częstotliwości Źródła Życia, w której krok po kroku przeprowadzę Cię przez całą Twoją linię czasu i w całkowicie świadomy sposób ją alchemizujesz, czyli dokonasz dezaktywacji wszelkich zablokowanych kiedykolwiek emocji oraz kluczowych przekonań i decyzji, które wpływają negatywnie na to, jaka aktualnie jakość życia jest dla Ciebie możliwa.
Będę uziemiać Twój proces w Źródle Życia, podnosić Twoją wibrację, oraz prowadzić Cię od ∞ lęku, obaw i zwątpienia do ∞ stabilności w Energii Życia, zgodnie z przewodnictwem Uniwersalnej Mądrości.
Niczym najwyższej klasy programista, pod moim okiem w bardzo prosty sposób usuniesz wszelkie systemowe emocjonalne wirusy z Twojego pola energii. Podczas tej podróży doświadczysz, jak błyskawicznie przestają istnieć wszelkie dawne urazy, lęki, strach, krzywda, smutek i poczucie winy - w totalnie trudny do objęcia umysłem sposób. A jednak przekonasz się na własnej skórze, że za każdym razem tak jest i to bez żadnego wysiłku! Ponieważ zrobimy to z poziomu najwyższej świadomości i przyrodzonej Mocy, używając najnowocześniejszych narzędzi świadomej pracy z energią.

SKORO TU JESTEŚ,
JEST CI TO PISANE

Zdobędziesz świeżą perspektywę wobec Twojego przeznaczenia i 100% wolności oraz swobody stawania w swojej przyrodzonej mocy. Przekonasz się, jak niewiele potrzebujesz, aby wrócić do Tu i Teraz w naturalnym stanie wolności.
Spotkajmy się na Twojej zdrowej linii istnienia, która zarezerwowana jest tylko dla Ciebie w przestrzeni wariantów. Z radością Cię tam zaprowadzę!

Dla kogo?

Ten proces jest dla Ciebie jeśli:

masz dość procesowania latami i w kółko traum, ran z dzieciństwa, blokad z innych wcieleń, itp.

pragniesz funkcjonować na najnowszej wersji energetycznego systemu i współdziałać 100% kompatybilnie z Energią Życia oraz Twoim Przyszłym Ja ze spełnionego wariantu rzeczywistości

chcesz poznać i nauczyć się jak świadomie zaginać czasoprzestrzeń i realizować swoje cele maksymalnie jak najszybciej, lecz zdrowo i bez astralnych dróg na skróty

ciągle blokuje Cię strach, poczucie krzywdy, smutek, poczucie winy, złość, itd.

chcesz świadomie używać całej swojej mocy sprawczej

szukasz zdrowych sposobów na przyspieszenie manifestacji Twoich celów

długo się rozwijasz, czujesz, że masz wysoki poziom samoświadomości, lecz nie przekłada się to specjalnie na Twoje działania

dopiero zaczynasz przygodę z rozwojem świadomości i pozwalasz sobie trafić od razu do sedna świadomej kreacji swojej rzeczywistości bez błądzenia po ślepych uliczkach

DO CZEGO SIEBIE PRZEZNACZASZ?

Wyobraź sobie, jakby to było: odzyskać utracone marzenia sprzed lat i w kilka tygodni wziąć się za nie z zapałem, pewnością i entuzjazmem?
To właśnie zrobiłam po tym procesie reinstalacji systemu i z sukcesem zrealizowałam leżące odłogiem przez 5 lat duże zmiany.
Jakby to było: nie być w stanie odtwarzać ran z przeszłości, które uporczywie do Ciebie wracały? Tak właśnie dzieje się po aktualizacji systemu w Źródle Życia. Po prostu zostały skasowane z twardego dysku Twojej historii Duszy.
Co poczujesz, gdy sprawdzisz, że nie masz już w ogóle łączności z traumami i przestały wpływać na Ciebie w jakikolwiek sposób?
Ile to jest dla Ciebie warte?

Jeśli wątpisz, czy to możliwe, aby aż tak szybko móc uzdrowić swoją relację z przeszłością, to znaczy, że nie chcesz tak naprawdę wejść na nowy poziom życia w ∞ przepływie Dobrostanu i świadomie nim zarządzać.
Pamiętaj, że wystarczy tylko Twoja DECYZJA. Możesz to zrobić w każdej chwili, ponieważ to proces systemowy, który usprawnia całe Twoje funkcjonowanie jako Duszy, Żywej Istoty z jej potrzebami i człowieka w swej codzienności.

Jeśli wątpisz, że aż tak szybko można uzdrowić całą historię Duszy i aż tak przyspieszać realizację działań, cieszę się, że potrafię bez problemu zrobić to, co wielu może uważać za niemożliwe.
Tym bardziej doceniam, jak wielki jest to dar ze Źródła Życia! Dziękuję, że mi o tym przypominasz 🤍

Co jeszcze zyskasz, przechodząc alchemizację systemu działania:

ODZYSKUJESZ SPOKÓJ I ZAUFANIE, ŻE WSZYSTKO JEST DOBRZE

Rozwijasz nowe poczucie swojej autentycznej przyrodzonej mocy,
po prostu wiesz, że już nie ma o co się martwić i ciśnieniować, doświadczasz więcej relaksu, spokoju i błogości.
Nie jesteś w stanie więcej poczuć dawnego strachu, smutku, złości, poczucia krzywdy i winy.

PRZEKONUJESZ SIĘ, ŻE STAĆ CIĘ NA WIELE WIĘCEJ NIŻ DOTĄD

Przestajesz sobie umniejszać i posiłkować się bez potrzeby cudzą energią - przestajesz wywyższać moc innych istot lub bytów ponad własny potencjał, odbudowujesz zdrowe poczucie własnej wartości jako Wolna i Świadoma Istota Mocy

ODZYSKUJESZ ENERGIĘ DO REALIZACJI MARZEŃ I CELÓW

Odzyskujesz ogromne pokłady energii życiowej, zasobów i czasu. To, co trudno było zrealizować przez lata, można nagle skompletować w kilka tygodni! Dodatkowo, procesy, które trwały tygodnie, skracają się kilku dni lub nawet godzin.

UZYSKUJESZ NATURALNE WSPARCIE

Odzyskujesz namacalne poczucie, co to znaczy wiedzieć, że synchronia Cię wspiera. Zaczynasz odczuwać, na czym dla Ciebie polega doskonała synchronizacja z najwyższym wariantem rozwoju.

JESTEŚ POD PIECZĄ

Mroczne byty mają za niską częstotliwość, aby ingerować w Twoje pole a warianty straty i porażki zostały na poprzedniej linii życia

MAX EFEKTYWNOŚCI

Czyste Światło jest najmocniejszą energią uzdrawiającą - to pierwotna Energia Stwórcza, bez której nie zaistniałyby Żywe Istoty. To uniwersalna Mądrość Wszechświata, która zawiera w sobie wszystko, czego potrzebujesz (budulec, substancje odżywcze, zdrowe wzorce istnienia i instrukcje obsługi).


KATARZYNA S. BARCZYŃSKA

Wyobraź sobie rzeczywistość, w której ludzie przestają kierować się w życiu nieświadomymi blokadami z przeszłości i bazować w życiowych decyzjach na pułapce doświadczeń, które obrócili przeciw swojej zdolności do życia w Dobrostanie. Wyobraź sobie, że przeszłość przestała definiować Twoje predyspozycje do sukcesu i spełnienia. Jak wyglądałaby Twoja przyszłość bez całego jarzma przeszłości Twojej Duszy? Jak podejmowałoby Ci się decyzje bez lęku, asekuranctwa i obawy o wynik? Jaka to ulga, że to realna opcja, a nie tylko życzenia. To wspaniale, że coraz więcej ludzi już zna wariant życia wolny od ciężaru swojej historii i lekkość Bycia w teraźniejszości. Ty też zrób to dla siebie. Dziękuję, tak się stało i tak jest 🙂


Jasnowidz z poziomu Źródła Życia. Wiedzę o mechanice działania energii w materii przekazuję zgodnie z holistycznym podejściem systemowym i procesowym do zarządzania jakością życia. Cenię zdrowe i trzeźwe podejście do duchowości, bez posiłkowania się astralnymi iluzjami wiedzy i mocy. Autorka jednego z wiodących blogów o rozwoju świadomości, ponad 150 artykułów na temat świadomego rozwoju i zarządzania jakością, 10 ebooków, 20 medytacji w Źródle Życia, tysięcy analiz energetycznych, krystalicznych wglądów jasnowidzących, ustawień oraz procesów indywidualnych i grupowych. Pracuję z ludźmi, którzy osiągnęli sukces zawodowy, lecz uwikłani są w wyczerpanie, wypalenie, brak spełnienia i znużenie. Wciąż jednak tli się nadzieja na doświadczenie równowagi, harmonii i lepszego wykorzystania swojego potencjału.

ROZWIĄZUJĘ ENERGETYCZNE PROBLEMY,
NA KTÓRYCH INNI POLEGLI

Crystal Arya to marka Premium uznana w środowiskach rozwoju i duchowej wiedzy za lidera i źródło rzetelnych informacji na najbardziej zaawansowanym poziomie. Jako autorka wielu publikacji na temat najwyższej klasy wiedzy o rozwoju świadomości oraz pionierka świadomej praktyki rozwoju – harmonizacji z Naturalnymi Prawami Uniwersum i zdrowymi wzorcami istnienia, wspieram zarówno grupy zawodowo zajmujące się pracą z energią oraz poszukiwaczy autentycznej Czystej Świadomości, wolnej od pseudoezoterycznego szumu informacyjnego, astralnych iluzji duchowości, wiedzy i mocy. Dzięki unikalnym w skali światowej darom jasnowidzenia, jasnoczucia, twórczej ekspresji i syntezy informacji pochodzących z poziomu Uniwersalnej Świadomości, opracowałam autorską formułę STRATEGIA ŚWIADOMEGO ROZWOJU, opartą na autorskiej metodzie harmonizacji ze zdrowymi wzorcami istnienia = Zdrową Istotą Życia i Mocy Kreacji, aby wyjść z pułapki częściowego sukcesu, cienia niedosytu, pustki, paraliżu, by cenić się w pełni, aby wyzwolić się ze złudzenia, „że tak to już jest w życiu – albo masz jedno, albo drugie” i świadomie kreować wielopoziomy sukces w życiu. To jest naturalny stan, a nie utopia czy luksus dla wybranych, albowiem każdy wybiera sam siebie. Do czego Ty siebie przeznaczasz? Pozdrawiam z Miłością ​

Zdrowe wsparcie w Twoim kwantowym skoku

×
×

Koszyk