Medytacja w źródle

Czym jest i co daje? Jak medytacja zmienia życie? Jak medytować z poziomu Źródła?

Medytacja Czystego Światła

Medytacja w Źródle Życia to Medytacja Czystego Światła. Czym różni się od innych form medytacji i pracy ze sobą?

Pracując energią Czystego Światła z poziomu Zero, działasz częstotliwością o najwyższej wibracji istnienia – bez ryzyka podpięć astralnych oraz iluzji wiedzy i mocy, ponieważ one występują tylko w niższych częstotliwościach. Są za ciężkie, by móc zaistnieć w Czystym Świetle.

Proces Twojej harmonizacji działa na wszystkich poziomach istnienia, w tym na poziomie DNA, pamięci komórkowej oraz siatki krystalicznej. W praktyce oznacza to, że szybko i w skuteczny sposób możesz uzdrawiać i usuwać wszelkie obciążenia – choroby, dolegliwości, ograniczające Cię negatywne przekonania, lęki, obciążenia karmiczne, rodowe, urządzenia mind control, itd. Nawet przez sen. Przy okazji, cała Twoja przestrzeń i otoczenie oczyszcza się ze wszystkiego, co zbędne i napełnia czystą, życiodajną energią, która następnie wspiera Cię i wzmacnia.    

To znacznie więcej, niż kontemplacja i osiąganie spokoju. Medytacja Czystego Światła jest bezcennym narzędziem do pracy ze sobą, ponieważ z każdym kolejnym odsłuchem inicjujesz w sobie procesy transformacji i wspierasz Duszę w przepracowaniu lekcji, blokad i wyzwań, z którymi przyszła w Twojej obecnej kreacji. Ponadto, jest to doskonały sposób, aby utrzymać stabilną wibrację osobistą na co dzień i rozwijać ją dalej (poszerzać swoją skalę wibracyjną, czyli autentyczną pozytywną moc sprawczą). Wspiera także w kompleksowej pracy z uzdrawianiem wzorców i przekonań.
To bardzo mocne, wielopoziomowe oczyszczanie energetyczne i przygotowanie Twojego pola do powrotu do naturalnych zdrowych wzorców istnienia i funkcjonowania. Dzięki czemu, możesz także łatwiej oswobodzić się z uwikłania w silne negatywne emocje – strach, zawiść, zazdrość, pamiętliwość, uraza, poczucie winy, poczucie krzywdy, itp.

Aktywacja potencjału i przyrodzonej mocy

Czasem nie znamy siebie od tej strony, zaprzeczamy swoim możliwościom z powodu ograniczających wzorców, które przyjęliśmy za własne. Czasem podświadomie obawiamy się aktywować swój potencjał z obawy przed tym, jak go spożytkujemy i jakie efekty to przyniesie. Praca bezpośrednio w Czystym Świetle, czyli z poziomu zdrowej częstotliwości istnienia bez astralnych podpięć, iluzji wiedzy i mocy, najpierw synchronizuje nas z naturalnymi, zdrowymi wzorcami istnienia i funkcjonowania, dzięki czemu mamy pewność, że otwierając się na ukryty potencjał i autentyczną moc, zrobimy z nich użytek dla Najwyższego Dobra. Bez nadużyć i negatywnych konsekwencji. Bez lęku przed mocą i dostępnością możliwości, które wielu ludzi wciąż uważa za abstrakcję.  

Dla kogo?

Zarówno dla osób, które chciałyby odzyskać własną autentyczną moc, bezpośrednią łączność ze Źródłem Istnienia, lub nauczyć się medytować w skuteczny sposób, jak i dla tych, którzy od lat medytują i zajmują się szeroko pojętym rozwojem. Dla każdego, kto lubi skuteczne rozwiązania, które działają nawet przez sen 🙂 Oraz dla tych, którzy mają świadomość różnicy pomiędzy wartością energii Czystego Światła a „fałszywego światła” – astralnych manipulacji oraz iluzji wiedzy i mocy (tzw. biały astral).  

Warto zaznaczyć, że słowo „medytacja” oznacza raczej stan kontemplacji wolny od myśli. Jednak sformułowanie to przyjęło się powszechnie dla wizualizacji połączonej z kontemplacją i pracą w polu energii, stąd w ofercie Crystal Arya znajdziesz harmonizujące zabiegi energetyczne i wizualizacje prowadzone pod nazwą Medytacja Czystego Światła. 

Ty – Istota Światła

Z każdą kolejną godziną spędzoną na Medytacji Czystego Światła, wracasz do naturalnego kontaktu ze Źródłem i odzyskujesz poczucie siebie jako Istoty Światła. W przełożeniu na codzienność – stajesz się osobą, która zaczyna działać z poziomu mocy, zamiast siły. Zaczynasz podejmować decyzje z poziomu Uniwersalnej Świadomości, autentycznych potrzeb i odczuć, zamiast z poziomu lęku, obaw, przymusu, czy poczucia obowiązku. Negatywne emocje przestają być Twoim doradcą i władcą Twego stanu emocjonalnego. Wyzwalasz się z kajdan szantażu emocjonalnego i subtelnych manipulacji. Zaczynasz rozumieć, jak to jest móc pozwolić sobie na to, by kierować się działaniem dla Najwyższego Dobra. Odkrywasz, że stare problemy i schematy mają na Ciebie coraz mniejszy wpływ. W wielu przypadkach regularne zabiegi w Czystym Świetle wystarczają, aby na wszystkich poziomach oczyścić, uzdrowić i przeprogramować temat, w którym masz blokady, inicjując skuteczny proces powrotu do stanu równowagi życiowej. Efektem ubocznym pracy w Czystym Świetle jest też lepsze samopoczucie, więcej spokoju wewnętrznego i otwartości na nowe idee.  

Nagrania tematyczne

Medytacje dostępne poniżej, podzielone są na dedykowane tematy. Katalog sukcesywnie rośnie 🙂 Nie ma ograniczeń w słuchaniu, kieruj się własnymi potrzebami. Możesz je zamawiać i odtwarzać w dowolnej kolejności i natężeniu.  

Inne korzyści z inwestycji w siebie:

 • otrzymujesz bardzo mocne doładowanie energetyczne Czystym Światłem, które przywraca Cię do stanu równowagi psycho-fizycznej
 • otrzymujesz inspirację, jak pracować energią Czystego Światła 
 • otrzymujesz metodę zakotwiczenia Twojego pola energetycznego w Źródle Wszystkiego Co Jest
 • możesz nauczyć się pracy w polu energetycznym (uzdrawianie z poziomu pamięci komórkowej i programowanie z poziomu siatki krystalicznej)
 • otrzymujesz skuteczne narzędzie do uzdrawiania, podnoszenia swojej wibracji i pracy z przekonaniami
 • aktywujesz uśpione helisy DNA
 • możesz w maksymalny sposób wykorzystać swój potencjał (także cień), czas i energię przeznaczoną na pracę ze sobą
 • otrzymujesz możliwość rozwoju bez iluzji wiedzy i mocy – rozwijasz Twój własny kanał łączności z autentyczną mocą i Mądrością Wszechświata
 
Chcesz umówić się na telefoniczną sesję z osobistą Medytacją Czystego Światła dla Ciebie na żywo? Napisz do mnie: crystalarya@o2.pl

 

Mity na temat medytacji

Na temat medytacji funkcjonują różne wyobrażenia i oczekiwania, np. o tym, jak takie nagranie „powinno” działać i kiedy jest „dobre” a kiedy „złe”. Ponieważ Medytacje Czystego Światła są odrębną kategorią w dziedzinie takich zabiegów i nagrań, warto spojrzeć na istotne zagadnienia z tym związane.   

Jak to wygląda w Czystym Świetle?

Największym mitem jest przekonanie, że medytacja jest dobra, jeśli się zawsze po niej dobrze się czujemy – lekko jak motylek. Super, gdy tak jest.

 • A co, jeśli Medytacja uruchomi w Tobie głębokie procesy oczyszczania? Na poziomie fizycznym wydalanie złogów wcale nie musi być przyjemne. Chwilowy dyskomfort może być związany z wypłukiwaniem toksyn emocjonalnych, które zawiązały się w dolegliwości, lub mogłyby prowadzić do chorób ciała. Pole energii dąży do zrównoważenia różnic wibracyjnych, więc zanim częstotliwości się ustabilizują, możemy doświadczać wahania nastroju. 
 • A co, jeśli jest w Tobie ukryty sabotaż i opór na zdrowe, naturalne wzorce istnienia? Wówczas tworzy się tarcie, które może powodować psychiczny niepokój lub sprzeciw wobec koncepcji odmiennych niż te, na których dotąd funkcjonował Twój umysł. Zaczynasz kwestionować pierwotną Mądrość Wszechświata i Prawa Naturalne, szukając usprawiedliwienia dla swoich starych wzorców, których kurczowo się trzymasz. Jest to sygnał, że jakaś część Ciebie może domagać się najpierw Twojej uwagi, zanim zechcesz w pełni otworzyć się na 100% uzdrawiania, transformacji cienia, wewnętrzną akceptację, zgodę, powrót do stanu spokoju oraz równowagi, itp. 
Kolejny mit na temat medytacji, dotyczy pojęcia i funkcji afirmacji. Polecam osobny artykuł na ten temat: Mity o pozytywnym myśleniu

 

Na co zwracać uwagę, wybierając nagrania medytacyjne/ relaksacyjne/ autophipnozę/ itd. ?

Jeśli ma dla Ciebie znaczenie praca czystą energią bez pomieszania iluzjami wiedzy i mocy, oraz przykładasz wagę do tego, skąd pochodzi energia, zwracaj uwagę na takie szczegóły jak:

 • Język autosabotażu – polecam osobny artykuł na ten temat: Język autosabotażu – siła sprawcza myśli i mowy
 • Zachęta do: kontroli („kontroluj myśli, ciało”, itd.), walki („pokonaj/zwalcz/wygraj z…”), „pracy nad sobą” (zamiast ze sobą) – to wszystko zniekształcone wzorce dyspozycji swoją energią, uwagą i mocą, które utrwalają w Tobie nawyk działania z poziomu walki, siły, negatywnej manipulacji, itd. To oddala Cię od zrównoważonego podejścia do siebie, innych, procesów transformacji, szeroko pojętego rozwoju i duchowości. 
 • Podpięcia do astrala (np. hipnoza, oobe, „podróże astralne”,  „medytacje z aniołami”, medytacje zawierające w treści inwokację do poziomów astralnych – zapraszanie do przestrzeni bytów astralnych poprzez przywoływanie przodków, „wyższych istot”, kosmicznych braci, aniołów, mistrzów oświeconych, itp. – istnieje ryzyko, że działając z tego poziomu, przyciągniesz pasożytnicze byty ukryte za hologramem istot, które wzywasz. 

 

DLA ODMIANY, GDY PRACUJESZ TYLKO ENERGIĄ CZYSTEGO ŚWIATŁA:

 • STAJESZ W SWOJEJ MOCY – rozwijasz swoją autentyczną przyrodzoną moc i trenujesz bezpośrednio umiejętności dyspozycji mocą i pracy energią 
 • PRZEKONUJESZ SIĘ, ŻE STAĆ CIĘ NA WIELE WIĘCEJ – przestajesz sobie umniejszać i posiłkować się bez potrzeby cudzą energią – przestajesz wywyższać moc innych istot lub bytów ponad własny potencjał, odbudowujesz zdrowe poczucie własnej wartości jako Wolna i Świadoma Istota Mocy
 • UZYSKUJESZ NATURALNE WSPARCIE – Istoty Światła o Czystych Sercach i Intencjach same przybędą Cię wesprzeć w procesie, jeśli zajdzie taka potrzeba – wszystkie Istoty Światła są częścią Całości, dlatego każdy z nas czuje gdzie, komu i w czym jest potrzebny, aby to było wsparcie dla Najwyższego Dobra (bez naruszania woli, istoty lekcji Światła i Miłości, bez iluzji empatii – współcierpienia, rozdawnictwa energii lub skłonności do utraty równowagi dawania i przyjmowania, bez mechanizmu wzmacniania się osłabiając innych) 
 • JESTEŚ POD PIECZĄ – mroczne byty mają za niską częstotliwość, aby ingerować w Twoje pole – pojawią się tylko w tych fragmentach Medytacji Czystego Światła, które dotyczą kasacji obciążeń, ponieważ jeśli pasożyty są obecne w Twoim polu, to ujawniają się wtedy, by móc opuścić Twoją przestrzeń (tylko wtedy je widzisz i czujesz jak odchodzą)
 • MAX EFEKTYWNOŚCI – Czyste Światło jest najmocniejszą energią uzdrawiającą – to pierwotna energia stwórcza, bez której nie zaistniałyby żywe istoty, to uniwersalna Mądrość Wszechświata, która zawiera w sobie wszystko, czego potrzebujesz (budulec, substancje odżywcze, zdrowe wzorce istnienia i instrukcje obsługi)  

 

Dostępne medytacje: