Medytacja w źródle życia

Czym jest i co daje? Jak medytacja zmienia życia?
Jak medytować z poziomu Źródła Życia?

Dla kogo?

dla każdego, kto lubi skuteczne rozwiązania, które działają nawet przez sen

dla każdego, kto ceni Czystą Świadomość i przestrzeń najwyższej częstotliwości istnienia

dla każdego, kto od lat medytuje i zajmuje się szeroko pojętym rozwojem

dla każdego, kto dopiero zaczyna przygodę z medytacją i rozwojem

CO DAJE MEDYTACJA CZYSTEGO ŚWIATŁA?

otrzymujesz bardzo mocne doładowanie energetyczne Czystym Światłem, które przywraca Cię do stanu równowagi psycho-fizycznej

wspiera w odzyskiwaniu własnej autentycznej mocy i bezpośredniej łączności ze Źródłem Życia

otrzymujesz inspirację, jak pracować energią Czystego Światła; możesz nauczyć się pracy w polu energetycznym (uzdrawianie z poziomu pamięci komórkowej i programowanie z poziomu siatki krystalicznej)

otrzymujesz metodę zakotwiczenia Twojego pola energetycznego w Źródle Wszystkiego Co Jest

możesz w maksymalny sposób wykorzystać swój potencjał (także cień), czas i energię przeznaczoną na pracę ze sobą

możesz aktywować uśpione helisy DNA

otrzymujesz skuteczne narzędzie do uzdrawiania, podnoszenia swojej wibracji i pracy z przekonaniami

TY - ISTOTA ŚWIATŁA

Z każdą kolejną godziną spędzoną na Medytacji Czystego Światła, wracasz do naturalnego kontaktu ze Źródłem życia i odzyskujesz świadomość siebie jako Istoty Światła. W przełożeniu na codzienność - zaczynasz działać z poziomu mocy zamiast siłować się z rzeczywistością. Zaczynasz podejmować decyzje z poziomu Uniwersalnej Świadomości, szanując swoje autentyczne potrzeby i odczucia zamiast z poziomu lęku, obaw, przymusu, czy poczucia obowiązku. Negatywne emocje przestają być Twoim doradcą i władcą Twego stanu emocjonalnego. Wyzwalasz się z kajdan szantażu emocjonalnego i subtelnych manipulacji. Zaczynasz rozumieć, jak to jest móc pozwolić sobie na to, by kierować się działaniem dla Najwyższego Dobra. Odkrywasz, że stare problemy i schematy mają na Ciebie coraz mniejszy wpływ. W wielu przypadkach regularne zabiegi w Czystym Świetle wystarczają, aby na wszystkich poziomach oczyścić, uzdrowić i przeprogramować temat, w którym masz blokady, inicjując skuteczny proces powrotu do stanu równowagi życiowej. Efektem ubocznym pracy w Czystym Świetle jest też lepsze samopoczucie, więcej spokoju wewnętrznego i otwartości na nowe idee.  

MEDYTACJA CZYSTEGO ŚWIATŁA

TO MEDYTACJA W ŹRÓDLE ŻYCIA
WSZYSTKIE W JEDNYM MIEJSCU

Czym różni się od innych form medytacji i pracy ze sobą?

Pracując energią Czystego Światła z poziomu Zero, działasz częstotliwością o najwyższej wibracji istnienia - bez ryzyka podpięć astralnych oraz iluzji wiedzy i mocy, ponieważ one występują tylko w niższych częstotliwościach. Są za ciężkie, by móc zaistnieć w Czystym Świetle.

Proces Twojej harmonizacji działa na wszystkich poziomach istnienia, w tym na poziomie DNA, pamięci komórkowej oraz siatki krystalicznej. W praktyce oznacza to, że szybko i w skuteczny sposób możesz uzdrawiać i usuwać wszelkie obciążenia – choroby, dolegliwości, ograniczające Cię negatywne przekonania, lęki, obciążenia karmiczne, rodowe, urządzenia mind control, itd. Nawet przez sen.

Cała Twoja przestrzeń i otoczenie oczyszcza się ze wszystkiego, co zbędne i napełnia czystą, życiodajną energią, która następnie wspiera Cię i wzmacnia.

To znacznie więcej, niż kontemplacja i osiąganie spokoju. Medytacja Czystego Światła jest bezcennym narzędziem do pracy ze sobą, ponieważ z każdym kolejnym odsłuchem inicjujesz w sobie procesy transformacji i wspierasz Duszę w przepracowaniu lekcji, blokad i wyzwań, z którymi przyszła w Twojej obecnej kreacji. Ponadto, jest to doskonały sposób, aby utrzymać stabilną wibrację osobistą na co dzień i rozwijać ją dalej (poszerzać swoją skalę wibracyjną, czyli autentyczną pozytywną moc sprawczą). Wspiera także w kompleksowej pracy z uzdrawianiem wzorców i przekonań.

To bardzo mocne, wielopoziomowe oczyszczanie energetyczne i przygotowanie Twojego pola do powrotu do naturalnych zdrowych wzorców istnienia i funkcjonowania. Dzięki czemu, możesz także łatwiej oswobodzić się z uwikłania w silne negatywne emocje - strach, zawiść, zazdrość, pamiętliwość, uraza, poczucie winy, poczucie krzywdy, itp.

Warto zaznaczyć, że słowo „medytacja” oznacza raczej stan kontemplacji wolny od myśli. Jednak sformułowanie to przyjęło się powszechnie dla wizualizacji połączonej z kontemplacją i pracą w polu energii, stąd w ofercie Crystal Arya znajdziesz harmonizujące zabiegi energetyczne i wizualizacje prowadzone pod nazwą Medytacja Czystego Światła.

Aktywacja potencjału przyrodzonej mocy

Czasem nie znamy siebie od tej strony, zaprzeczamy swoim możliwościom z powodu ograniczających wzorców, które przyjęliśmy za własne. Czasem podświadomie obawiamy się aktywować swój potencjał z obawy przed tym, jak go spożytkujemy i jakie efekty to przyniesie. Praca bezpośrednio w Czystym Świetle, czyli z poziomu zdrowej częstotliwości istnienia bez astralnych podpięć, iluzji wiedzy i mocy, najpierw synchronizuje nas z naturalnymi, zdrowymi wzorcami istnienia i funkcjonowania, dzięki czemu mamy pewność, że otwierając się na ukryty potencjał i autentyczną moc, zrobimy z nich użytek dla Najwyższego Dobra. Bez nadużyć i negatywnych konsekwencji. Bez lęku przed mocą i dostępnością możliwości, które wielu ludzi wciąż uważa za abstrakcję. 

Mity na temat medytacji

Na temat medytacji funkcjonują różne wyobrażenia i oczekiwania, np. o tym, jak takie nagranie „powinno” działać i kiedy jest „dobre” a kiedy „złe”. Ponieważ Medytacje Czystego Światła są odrębną kategorią w dziedzinie takich zabiegów i nagrań, warto spojrzeć na istotne zagadnienia z tym związane.   

Największym mitem jest przekonanie, że medytacja jest dobra, jeśli się zawsze po niej dobrze się czujemy – lekko jak motylek. Super, gdy tak jest.

  • A co, jeśli Medytacja uruchomi w Tobie głębokie procesy oczyszczania? Na poziomie fizycznym wydalanie złogów wcale nie musi być przyjemne. Chwilowy dyskomfort może być związany z wypłukiwaniem toksyn emocjonalnych, które zawiązały się w dolegliwości, lub mogłyby prowadzić do chorób ciała. Pole energii dąży do zrównoważenia różnic wibracyjnych, więc zanim częstotliwości się ustabilizują, możemy doświadczać wahania nastroju. 
  • A co, jeśli jest w Tobie ukryty sabotaż i opór na zdrowe, naturalne wzorce istnienia? Wówczas tworzy się tarcie, które może powodować psychiczny niepokój lub sprzeciw wobec koncepcji odmiennych niż te, na których dotąd funkcjonował Twój umysł. Zaczynasz kwestionować pierwotną Mądrość Wszechświata i Prawa Naturalne, szukając usprawiedliwienia dla swoich starych wzorców, których kurczowo się trzymasz. Jest to sygnał, że jakaś część Ciebie może domagać się najpierw Twojej uwagi, zanim zechcesz w pełni otworzyć się na 100% uzdrawiania, transformacji cienia, wewnętrzną akceptację, zgodę, powrót do stanu spokoju oraz równowagi, itp. 
Kolejny mit na temat medytacji, dotyczy pojęcia i funkcji afirmacji. Polecam osobny artykuł na ten temat: Mity o pozytywnym myśleniu

Na co zwracać uwagę, wybierając nagrania medytacyjne/ relaksacyjne/ autophipnozę/ itd. ?

Jeśli ma dla Ciebie znaczenie praca czystą energią bez pomieszania iluzjami wiedzy i mocy, oraz przykładasz wagę do tego, skąd pochodzi energia,
zwracaj uwagę na takie szczegóły jak:

Język autosabotażu - polecam osobny artykuł na ten temat: Język autosabotażu - siła sprawcza myśli i mowy

Zachęta do: kontroli („kontroluj myśli, ciało”, itd.), walki („pokonaj/zwalcz/wygraj z...”), „pracy nad sobą” (zamiast ze sobą)

To wszystko zniekształcone wzorce dyspozycji swoją energią, uwagą i mocą, które utrwalają w Tobie nawyk działania z poziomu walki, siły, negatywnej manipulacji, itd. To oddala Cię od zrównoważonego podejścia do siebie, innych, procesów transformacji, szeroko pojętego rozwoju i duchowości.

Podpięcia do astrala (np. hipnoza, oobe, „podróże astralne”, „medytacje z aniołami”, medytacje zawierające w treści inwokację do poziomów astralnych

Zapraszanie do przestrzeni bytów astralnych poprzez przywoływanie przodków, „wyższych istot”, kosmicznych braci, aniołów, mistrzów oświeconych, itp. obniża wibrację i stwarza ryzyko, że działając z tego poziomu, przyciągniesz pasożytnicze byty ukryte za hologramem istot, które wzywasz.

Gdy pracujesz TYLKO Energią Czystego Światła:

STAJESZ W SWOJEJ PRZYRODZONEJ MOCY

Rozwijasz swoją autentyczną przyrodzoną moc i trenujesz bezpośrednio umiejętności dyspozycji mocą i pracy energią

PRZEKONUJESZ SIĘ, ŻE STAĆ CIĘ NA WIELE WIĘCEJ

Przestajesz sobie umniejszać i posiłkować się bez potrzeby cudzą energią - przestajesz wywyższać moc innych istot lub bytów ponad własny potencjał, odbudowujesz zdrowe poczucie własnej wartości jako Wolna i Świadoma Istota Mocy

UZYSKUJESZ NATURALNE WSPARCIE

Istoty Światła o Czystych Sercach i Intencjach same przybędą Cię wesprzeć w procesie, jeśli zajdzie taka potrzeba - wszystkie Istoty Światła są częścią Całości, dlatego każdy z nas czuje gdzie, komu i w czym jest potrzebny, aby to było wsparcie dla Najwyższego Dobra (bez naruszania woli, istoty lekcji Światła i Miłości, bez iluzji empatii - współcierpienia, rozdawnictwa energii lub skłonności do utraty równowagi dawania i przyjmowania, bez mechanizmu wzmacniania się osłabiając innych)

JESTEŚ POD PIECZĄ

Mroczne byty mają za niską częstotliwość, aby ingerować w Twoje pole - pojawią się tylko w tych fragmentach Medytacji Czystego Światła, które dotyczą kasacji obciążeń, ponieważ jeśli pasożyty są obecne w Twoim polu, to ujawniają się wtedy, by móc opuścić Twoją przestrzeń (tylko wtedy je widzisz i czujesz jak odchodzą)

MAX EFEKTYWNOŚCI

Czyste Światło jest najmocniejszą energią uzdrawiającą - to pierwotna Energia Stwórcza, bez której nie zaistniałyby Żywe Istoty. To uniwersalna Mądrość Wszechświata, która zawiera w sobie wszystko, czego potrzebujesz (budulec, substancje odżywcze, zdrowe wzorce istnienia i instrukcje obsługi).