O mnie

Nauczę Cię, jak stawać w Mocy,
zamiast siłować się

Terapia Czystym Światłem

Pra przyczyną każdego doświadczenia (bez względu na jego charakter) jest WZORZEC. Za każdym doświadczeniem, emocją i reakcją stoi najpierw wzorzec istnienia i funkcjonowania. Jaki wzorzec, taka natura doświadczenia i sposób jego odbioru. Dlatego zajmuję się szeroko pojętym dostrajaniem do naturalnych, zdrowych wzorców istnienia i funkcjonowania oraz promuję zdrowy wzorzec rozwoju oparty na harmonii z Naturalnymi Prawami Wszechświata. 

W pracy najwyższą częstotliwością istnienia – Czystym Światłem – z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest – Mądrości Uniwersum – Uniwersalnej Prawdy – Źródła Życia, które jest najmocniejszą Energią uzdrawiającą, intuicyjnie łączę różne metody pochodzące z dawnej Wiedzy Ariańskiej. Czysta Energia z poziomu Zero skutecznie oczyszcza, usuwa to, co zbędne, uzdrawia wszystko, co wymaga uzdrowienia, harmonizuje we wszystkich aspektach oraz na każdym poziomie, w tym:

  • usuwa wszelkiego rodzaju blokady i obciążenia energetyczne, 
  • pokazuje i uzdrawia programy blokujące na poziomie wszystkich wcieleń karmicznych i siatki krystalicznej,
  • zmienia wzorce zniekształcone na zdrowe i programuje pozytywne przekonania,
  • uczy i wspiera, jak zarządzać osobistymi potencjałami,
  • wskazuje drogę życia w harmonii z Naturalnymi Prawami.
Od tego, czy stoisz w zdrowym wzorcu, zależy wiele w Twoim życiu. W sumie cała jakość Twego życia w poszczególnych jego sferach. Dlatego oprócz zabiegów energetycznych w Twoim polu, tak ważna jest uczciwa praca z emocjami, przekonaniami, wyobrażeniami, które obnażają zniekształcenia percepcji i skłonności do popadania w toksyczną mentalność, która osłabia Cię, zamiast wzmacniać Twój najwyższy potencjał. 

Każdą dolegliwość Duszy, ciała, umysłu oraz sytuację życiową można uzdrowić poprzez proces uzdrowienia wzorców istnienia i funkcjonowania. Ścieżka Czystego Światła wymaga Twojej otwartości, gotowości do zmiany i cierpliwości, ponieważ Mądrość Wszechświata często prowadzi nas inaczej, niż to sobie założymy. Uczysz się zatem współpracy z synchronią i oduczasz fiksacji na swoją własną wizję co, kiedy i jak ma być.  

UZDRAWIAJĄCA SZTUKA

Ponadto, jestem artystką tworzącą sztukę i muzykę harmonizującą, która jest terapią dla Duszy. Moje prace cieszą się uznaniem profesjonalistów świadczących usługi terapeutyczne i bioenergoterapeutyczne. Energia mojej sztuki i muzyki działa w dogłębny sposób na poziomie komórkowym i ma unikalną zdolność uruchamiania procesów uzdrawiających wielopoziomowo. Wspiera w powrocie do naturalnego i zdrowego wzorca istnienia. 

Na zamówienie wykonam z Radością i Miłością Twój: 

Zachęcam serdecznie do przejrzenia pełnej oferty Crystal Arya© w innych zakładkach strony głównej.

Pozdrawiam ciepło,

Uwaga: Sesje i praca duchowa nie zastępują leczenia medycznego, terapii psychologicznych ani psychiatrycznych.