25 WSKAZÓWEK JAK UŻYWAĆ MOCY

Zawsze wpływasz na swoją rzeczywistość. Każda Twoja myśl, zamiar, intencja i działanie ma odbicie w Tobie i otaczającym Cię świecie. Twoja rzeczywistość składa się z Twoich myśli, emocji i przekonań. Z tego wszystkiego, z czym aktualnie rezonujesz. Jeśli wydaje Ci się, że nie masz wpływu na swoją rzeczywistość, to w takim razie kto ją ma? Kto zamiast Ciebie ją tworzy? Komu lub czemu oddajesz swoją moc i władzę nad Twoją rzeczywistością? Dlaczego uważasz, że ktoś lub coś może wpływać na Twoje życie oprócz Ciebie i w jakim celu oddajesz pałeczkę innym ludziom lub "supermocom"? Zainspiruj się pozytywnymi wskazówkami, jak na co dzień korzystać z Mocy. Zrozum otaczającą Cię energię.

Zawsze wpływasz na rzeczywistość. Kwestia, czy robisz to świadomie i na ile? Twórczo, czy destrukcyjnie? Każda Twoja myśl, zamiar, intencja i działanie ma odbicie w Tobie i otaczającym Cię świecie. Twoja rzeczywistość składa się z Twoich myśli, emocji i przekonań. Z tego wszystkiego, z czym aktualnie rezonujesz. Jeśli wydaje Ci się, że nie masz wpływu na swoją rzeczywistość, to w takim razie kto ją ma? Kto zamiast Ciebie ją tworzy? Komu lub czemu oddajesz swoją moc i władzę nad Twoją rzeczywistością? Dlaczego uważasz, że ktoś lub coś może wpływać na Twoje życie oprócz Ciebie i w jakim celu? 

 Jeśli chcesz wywierać pozytywny wpływ na rzeczywistość, pamiętaj:

1. Miej zawsze 100% Czyste Intencje płynące prosto z przestrzeni Serca i działaj dla Najwyższego Dobra.

2. Energia podąża za uwagą. Inwestuj mądrze swoje myśli.

3. Zachowaj pełną otwartość w Sercu i umyśle oraz gotowość do zmian i elastyczność w działaniu. Porzuć upór, opór, ocenianie i osądzanie. To najprostsza droga do Akceptacji. A od tego zaczyna się zmiana.

4. Rozwijaj i pielęgnuj Twoje własne połączenie ze Źródłem Wszystkiego Co Jest. Żaden pośrednik, mistrz, nauczyciel, anioł lub inny przewodnik nie zastąpi Ci tego, co da Ci tylko bezpośrednia łączność z Mądrością Wszechświata i udrażnianie własnego kanału duchowego łączącego Cię z najwyższą częstotliwością istnienia.

5. Uwierz, że wszystko w Twoim życiu dzieje się dla Najwyższego Dobra. Zakoduj to sobie, aby to właśnie przyciągać do swojej przestrzeni doświadczania.

6. Zaufaj naturalnym procesom życia. Wszystko jest doskonale i całkowicie zsynchronizowane w czasie i przestrzeni. Bez pomyłek i przypadków, gdyż one nie istnieją. Jeśli uważasz inaczej, jeszcze nie widzisz szerszego obrazu i głębszego sensu biegu wydarzeń.

7. Uwierz, że masz MOC. To moc sprawcza Twoich myśli potęgowana wiarą w konkretne przekonania. Żyj bez lęku, czy jej użyjesz mądrze i właściwie. Ufaj i wzmacniaj Czystą Intencję, że masz już przewodnictwo Uniwersalnej Prawdy i Mądrości pochodzącej ze Źródła Wszystkiego Co Jest, i podejmujesz najlepsze decyzje w pełnej zgodzie z Naturalnymi Prawami.

8. Bądź obserwatorem emocji, zamiast ich niewolnikiem.

9. Traktuj każdego człowieka i sytuację jako posłańców informacji o Twoim aktualnym stanie przekonań. To, co wydaje się trudne, postrzegaj jako szansę zmiany zamiast jako przeszkodę lub cios od losu. Zawsze lekcja, nigdy strata.

10. Bądź zawsze szczery ze sobą i z innymi.

11. Bierz odpowiedzialność za rzeczywistość, którą tworzysz. Jest ona wynikiem Twoich własnych przekonań i obciążeń, doskonale je odzwierciedlając. Przestań uważać, że “coś” lub ktoś wpływa na Twoje życie. Niech jedyną siłą działającą w Twojej przestrzeni będzie Twoja świadomość połączona ze Światłem w pełnej czystości intencji płynących prosto z serca!

12. Dbaj regularnie o wibracje w Twojej przestrzeni – oczyszczaj siebie i przestrzeń, w której żyjesz, zwracaj uwagę jakie energie wpuszczasz do niej. Porzuć bez żalu wszystko, co przestało Ci służyć.

13. Pracuj ze sobą, bez odkładania na później.

14. Usuń ze swojego słownictwa sabotujące Cię słowa i przekonania.

15. Pielęgnuj pozytywne przekonania, które Cię wzmacniają i rozwijają. Afirmuj pragnienia zamiast obaw.

16. Myśl dobrze o sobie i o innych. Przestań obwiniać siebie lub innych.

17. Bądź odważny i asertywny, pozostając jednocześnie łagodnym i życzliwym.

18. Naucz się żyć w zgodzie i harmonii z prawdziwym Planem Duszy i z naturalnymi prawami, którym wszystko we wszechświecie podlega. Przestań się zmuszać do czegokolwiek.

19. Idź z prądem, zamiast pod prąd. Łapanie fali i wiatru w żagle to umiejętność życia w zgodzie z naturalnymi cyklami i rytmami wszechświata, które wspierać będą Twoje działania.

20. Miej pasję i realizuj cele lekko, łatwo i przyjemnie – zawsze 100% z Serca. Naucz się czerpać radość i przyjemność z życia – z każdej chwili, czynności i sytuacji.

21. Pamiętaj, że masz już wszystko, co w danej chwili jest Ci potrzebne, aby rozwijać się i działać.

22. Pozwól sobie na błędy, słabości, wady i pomyłki. Traktuj życie jak ciekawą przygodę. Bez wytykania sobie i bez surowości. Tak naprawdę nie ma pomyłek ani przypadków, wszystko służy nauce, wiedzy i rozwojowi Duszy, stanowiąc doskonały algorytm – wypadkową Twoich przekonań (lub tego, co przyjmujesz za własne poglądy).

23. Traktuj siebie z czułością, łagodnością i wyrozumiałością bez względu na to, czy odnosisz sukces, czy przechodzisz trudny okres. Pielęgnuj wewnętrzny płomień. Bądź swoim własnym przyjacielem.

24. Zrozum, że wszystko jest najlepsze takie, jakie jest. Ponieważ służy Twojemu rozwojowi i doskonale pokazuje Tobie jaki jest następny krok.

25. Pamiętaj, że jeśli brak Ci czegoś w pozytywie (z bieguna Światła), to masz w przestrzeni nadmiar odwrotności tej jakości (w negatywie – z bieguna cienia). Energia zawsze dąży do zrównoważenia, ukazując Ci gdzie jest brak równowagi.

Jeśli któreś z powyższych wskazówek wywołują w Tobie emocje, opór albo uczucie, że to “niemożliwe”, aby je spełnić, to zaobserwuj skąd te wątpliwości się biorą i jakie negatywne przekonania generują. Lista powyżej to zbiór pozytywnych przekonań, które stanowią bezcenne wsparcie w korzystaniu z własnej autentycznej Mocy na co dzień – w zgodzie i pełnej harmonii z prawami naturalnymi jako zasadami, zgodnie z którymi podąża energia. 

Inne teksty, które mogą Was zainteresować (kliknij w tytuł, aby przejść do treści artykułu)

Dostrzegasz wartość wiedzy publikowanej na blogu Crystal Arya? 

Wesprzyj utrzymanie strony, rozwój bloga i newslettera

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest