CZYM JEST WIBRACJA ROCZNA, CO WNOSI WIBRACJA ROKU 2017 I JAK JĄ SPOŻYTKOWAĆ?

Jeśli masz wrażenie, że w Twoim życiu coś się „sypie i wali” to dlatego, że nowe energie pokazują Tobie, co zostało zaniedbane lub wyparte, co blokuje Tobie łagodne i harmonijne wejście w Nowy Cykl. Jeżeli brak jest chęci posprzątania tych blokad i brak jest gotowości do zmiany, jeśli kurczowo trzymasz się przeszłości, to będzie się walić, palić i sypać wszystko w relacjach, co oparte na fałszywym, negatywnym obrazie siebie, innych i świata. Ta energia praktycznie zmusi Cię do wprowadzenia pewnych zmian w życiu, czyli w sobie – we własnej postawie. Dlatego lepiej dać sobie wsparcie i akceptację. Pogodzić się z faktem, że zakończył się pewien energetyczny cykl i nieuchronnie wchodzi Nowy.

Wibracje roku są jak energetyczna nakładka na naszą osobistą wibrację, i daje nam informacje o tym, jakie zewnętrzne wpływy towarzyszą nam na czas jej trwania. Znajomość tych energii pozwala uświadomić sobie, jakie działania warto podjąć w jakim czasie, aby wykorzystać wibracje roku i uzyskać ich pełne wsparcie, oraz jak uniknąć nieefektywnego działania „pod prąd”. Ponieważ lata numerologiczne trwają od września do września, już we wrześniu i październiku obserwujemy zmianę wibracji roku i pierwsze zwiastuny, co nowego wnoszą do naszego życia. Dla wielu osób żyjących w cyklu kalendarza juliańskiego to dobry czas na obserwację. Ci, którzy kultywują zwyczaj obchodzenia Sylwestra, mogą zaobserwować nowe energie od października do grudnia, i w Nowy Rok wzbogacić swoje intencje oraz ukierunkować je zgodnie z aktualnie panującymi wpływami energetycznymi. Zgodnie z mechaniką nieba, jeszcze lepszym momentem na składanie intencji „noworocznych” jest czas Zimowego Przesilenia (21/22 grudnia).   

Rok 2016 o wibracji dziewięć (2+0+1+6=9) był czasem zamykania 9-letniego cyklu. Jeszcze przez jakiś czas utrzymują się energie podsumowania, które wskazują nam jakiego rodzaju programów doświadczaliśmy przez ostanie 9 lat, i uświadamiają, z czym mamy się pożegnać, co przestało nam służyć i bez czego warto wejść w nowy cykl.

Osoby, które dostroiły swoje działania do naturalnych cykli i rytmów, otrzymały wsparcie i mogły lżej, łatwiej oraz w naturalny sposób uporać się z kończeniem pewnych spraw i przygotowaniem przestrzeni na Nowe.

Od września/października 2016 trwało przygotowanie gruntu pod te energie. Obecnie, odczuwalne są jeszcze ostatnie szlify i kosmetyczne poprawki – jeżeli w naszej przestrzeni istnieją jakieś pozostałości starych energii, przywiązanie, żal, gniew, urazy, blokady, negatywne przekonania, niepozamykane kwestie, które mogłyby ten Nowy Początek/ Cykl zaburzyć. Także, jeśli masz wrażenie, że w Twoim życiu coś się „sypie i wali” to dlatego, że nowe energie pokazują Tobie, co zostało zaniedbane lub wyparte, co blokuje Tobie łagodne i harmonijne wejście w Nowy Cykl. Jeżeli brak jest chęci posprzątania tych blokad i brak jest gotowości do zmiany, jeśli kurczowo trzymasz się przeszłości, to będzie się walić, palić i sypać wszystko w relacjach, co oparte na fałszywym, negatywnym obrazie siebie, innych i świata. Ta energia praktycznie zmusi Cię do wprowadzenia pewnych zmian w życiu, czyli w sobie – we własnej postawie. Dlatego lepiej dać sobie wsparcie i akceptację. Pogodzić się z faktem, że zakończył się pewien energetyczny cykl i nieuchronnie wchodzi Nowy. Pozwól przeszłości odejść, wybacz sobie i innym to, co było – oczyść się z ciężaru toksycznych emocji. Niech Nowy Cykl wejdzie do czystego, radosnego wnętrza Twojej Duszy, niech zapanuje w Tobie otwartość, akceptacja i wewnętrzna zgoda. Niech oderwie się od Ciebie wszystko, co Cię zniewalało, martwiło, burzyło Twoje poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Rok 2017 wszedł 1 września 2016 roku, wraz z pierwszym wrześniowym Nowiem Księżyca. (Początek lat numerologicznych różnie jest liczony, niektórzy numerolodzy liczą od Nowiu po 4 września. Z przewodnictwa ze Źródła wynika, że obie metody liczenia są poprawne i jako wejście energii nowego roku numerologicznego generalnie liczy się okres między pierwszym Nowiem wrześniowym i następnym). 

2+0+1+7=1, numerologiczna jedynka to energia początku nowego 9-letniego cyklu. To czas uświadamiania sobie czego pragniemy – marzeń, stawiania nowych celów do realizacji i zasiewania intencji, które przez kolejne lata będą wzrastać. Jedynka jest jak impuls do działania. W pewnym sensie wyznacza kierunek na następne kilka lat. Aby zebrać pomyślne żniwa, warto zadbać o czystość intencji składanych dla Najwyższego Dobra oraz pamiętać, aby wyrażać się praktycznie, konkretnie i zrozumiale. Im bardziej precyzyjna intencja, im lepiej uziemieni jesteśmy w Tu i Teraz, tym lepsze osadzenie naszych pragnień w świecie materialnym.

 Poszczególne wibracje składające się na liczbę 2017 również dostarczają ciekawych informacji o charakterze tego roku: 

2 (20) – dwójka na początku jako wartość tysiąclecia, mówi o tym, że jesteśmy w Erze partnerstwa, nawiązywania dialogu oraz współpracy opartej na równości i wzajemnym szacunku. Dwójka jest energią empatii, wrażliwości i łagodności, symbolizuje uczucia i emocje. To era, w której uczymy się współpracować z otwartym oraz pokojowym nastawieniem, działać z poziomu serca i brać pod uwagę intuicję. To także energia symbolizująca dualizm, dwubiegunowość – doświadczanie przeciwieństw i nauka, że tak naprawdę doskonale uzupełniają się one i wspierają, zamiast zwalczać lub dominować. Dwójka to cyfra dyplomacji, mediacji i kompromisu. Tutaj w centrum zainteresowania jest człowiek w relacji i jej jakość. Na pierwszy plan wysuwa się to jak traktujemy innych i jak jesteśmy traktowani.

Biegun cienia, który jest do przepracowania w energii 2 wiąże się z mechanizmami uległości, skłonnością do urazy i wycofania, nadwrażliwości oraz pasywności. 

17 (1+7= 8) – siedemnaście w drugim członie – warto zwrócić uwagę na te energie. To bardzo ciekawa wersja liczby 8. Ósemka generalnie jest energią władzy jako zdolności do materializacji (panowania nad materią/ świadomą kreacją). Mówi się o niej „żniwiarz”. Co materialnie posiejemy w jedynce, to zbieramy w ósemce. To liczba wspierająca autorytet, pomyślność i dobrobyt. Dąży do finansowej stabilności i spełnienia ziemskiego. Uczy organizacji i ma praktyczne podejście. W wersji 1+7 to umiejętność przełożenia duchowości i mądrości ze Źródła na twórczą realizację przynoszącą stałe dochody. 17 wyraża zdolność połączenia świata duchowego i fizycznego w formie zintegrowanej i praktycznej działalności na rzecz Najwyższego Dobra oraz poszerzania świadomości.  

1 jako energia początku, wyzwania i pionierstwa, siła oraz impuls do działania i realizacji Celu.  Łączy się z 7 – filozofią, duchowością, intuicją. Siódemka to obserwator, który kontempluje i zgłębia się we własne wnętrze. Jest wycofany z aktywnego życia, ale z wnikliwością rozpracowuje jego tajemnice poprzez intelekt i intuicję.

Taka 8 z 17 dużo mówi zarówno o umiejętności dostrzegania praktycznej strony duchowości i jej zastosowania w ziemskim wymiarze, zdolności do kreowania fizycznej rzeczywistości za pomocą duchowych narzędzi rozwoju, jak również przypomina o uziemieniu energii – prawdziwa duchowość jest prosta i skuteczna, to nie jest żadne pływanie i bujanie w obłokach. To jest czysta świadomość postrzegania całości i wszystkich mechanizmów, które sprawiają, ze coś jest takie jakie jest.

Wreszcie wibracja roku 2017 ze składowych 2+8 = 1 podkreśla, że ten Nowy Cykl – nowy początek i sukces tego, co zasiejemy opiera się na doskonałej harmonii pomiędzy duchową empatią i współpracą z innymi ludźmi, a ziemskim trzeźwym i praktycznym podejściem. Doskonałym sposobem na harmonizację tych energii rocznych jest zachowanie otwartości i zdolności obserwacji swoich ograniczeń (poprzez relacje z innymi ludźmi) bez potrzeby identyfikacji z emocjami, czyli z punktu widzenia, że są to jedynie negatywne przekonania do uzdrowienia. Gdy przestajemy utożsamiać się z myślami i emocjami płynącymi z umysłu, zyskujemy zdrowy dystans i trzeźwość spojrzenia na własne ograniczenia oraz mechanizmy, poprzez które przyciągamy do swojego życia właśnie takie, a nie inne sytuacje.     

Inne teksty, które mogą Was zainteresować (kliknij w tytuł, aby przejść do treści artykułu)

Dostrzegasz wartość wiedzy publikowanej na blogu Crystal Arya? Wesprzyj rozwój strony: 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest