PROGRAMOWANIE UMYSŁU

Gdy mamy nieprzepracowane przekonania negatywne, większość treści naszych wypowiedzi składa się… z negatywnych programów. Aby to dostrzec i zmienić, pomocne jest filtrowanie treści i energii poprzez świadomość istnienia programów. Gdy nie mamy jasnego widzenia i nie potrafimy robić odczytów z pamięci komórkowej, wtedy z pomocą przychodzi filtrowanie przez pryzmat oprogramowania. Mając świadomość negatywnych programów, łatwiej zachować dystans wobec zachowania własnego i innych, bez identyfikacji z przekonaniami i bez wciągania się w emocjonalny ping pong.

O co chodzi z programowaniem umysłu?

Każdy z nas jest zaprogramowany według określonych wzorców istnienia i funkcjonowania, ma określone wyobrażenia i przekonania pozytywne lub negatywne – czyli takie, które służą dla Najwyższego Dobra lub nas blokują i osłabiają naszą moc sprawczą, potencjał i predyspozycje do stawiania zdrowych celów i ich osiągnięcia. Wszystko to buduje pewien system wartości, według którego działamy. Buduje i utrwala konkretny obraz rzeczywistości, który stwarzamy na bieżąco własnymi myślami, zamiarami, reakcjami i czynami. 

W zasadzie, cały czas jesteśmy poddawani wpływom podprogowego programowania umysłu za pomocą własnego stosunku (rezonans), relacji, mediów audiowizualnych, zwłaszcza poprzez reklamy, klipy, czy różnorodne treści, które odnajdujemy w Internecie. Jeżeli brak nam odporności energetycznej na mechanizmy manipulacji, można programować nas na wszystkich poziomach istnienia i często podświadomie sami to robimy, nie zdając sobie sprawy z mocy sprawczej oraz konsekwencji systemu wartości, który uznaliśmy za własny, i który wyznacza spektrum naszych doświadczeń, determinuje ich kształt i charakter. 

Transformacja przekonań

Jeżeli jesteśmy podatni na negatywne programowanie umysłu, warto wziąć sprawy w swoje ręce i przeprogramować umysł, aby pozbyć się negatywnych wzorców i wyzwolić z podatności na obce wpływy. Praca z wzorcami i przekonaniami prowadzi do transformacji duchowej, dzięki której przyjmujemy zdrowe i zrównoważone wzorce, przekonania i stosunek do tego co jest, dzięki czemu wzmacniamy obraz siebie jako istot wolnych, suwerennych, kreatywnych, funkcjonujących w zdrowej hierarchii wartości i ważności, zdolnych do życia w harmonii ze swoją autentyczną istotą, odpornych na iluzje wiedzy i mocy oraz kontrolę umysłu. Uzdrowione zostaje nasze poczucie własnej wartości, a przede wszystkim samodzielność w odbiorze i interpretacji rzeczywistości, która przestaje być liniowa i analityczna, a staje się pełnowartościowa, zintegrowana i kompletna.   

Część z tego negatywnego programowania umysłu pochodzi z obecnego wcielenia, ale istnieje też wiele obciążeń na poziomie Duszy nazywanych “karmicznymi”. Obciążenia pochodzące z innych wcieleń i form mogą powodować, że w kolejnych kreacjach Dusza nie tylko powiela wciąż te same negatywne schematy, lecz także z ich powodu wikła się w kolejne. Obecne warunki energetyczne, w których żyjemy na Ziemi, umożliwiają skuteczne zamykanie cykli karmicznych i przepracowanie obciążeń bardzo szybko i kompleksowo. Oznacza to, że np. karmy rodowe lub narodowe ciągnące się przez wiele stuleci można uleczyć nawet w trakcie jednej sesji. Oczywiście jest to kwestią indywidualną, jak szybko podświadomie pozwalamy sobie na zmianę przyjętych wzorców. Istnieje opinia, że wystarczy złożyć intencję, aby skasować karmę natychmiast. Złożenie intencji (wyrażenie takiej woli) jest jedynie pierwszym, ale najważniejszym krokiem. Jednak bez świadomego przepracowania obciążeń, rzadko zdarza się, aby całkowicie i bez nawrotów blokady zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Mając świadomość negatywnych skutków programowania umysłu, łatwiej zachować dystans wobec zachowania własnego i innych, bez potrzeby identyfikowania się z przekonaniami i bez wciągania się w emocjonalny tenis stołowy.

Gdy mamy nieprzepracowane przekonania negatywne, większość treści naszych wypowiedzi składa się…z negatywnych programów. Aby to dostrzec i zmienić, pomocne jest filtrowanie treści i energii poprzez świadomość istnienia mechanizmów odpowiadających za programowanie umysłu i generowanie programów (za którymi z kolei stoją fałszywe hologramy, urządzenia do kontroli umysłu wraz ze sterownikami i liniami przesyłowymi, kontrakty, umowy i inne podpięcia, a za tym wszystkim stoją serwerownie i rozmaite studio holowizji, a za nimi ich twórcy – wysokie cywilizacje i fałszywe światło np. Lira, Orion, Arktur, Antares, Plejady, Archonci i inne, z którymi mogliście zetknąć się w popularnych „przekazach”.  

Gdy nie mamy jasnego widzenia i czucia, nie potrafimy sięgać do pamięci komórkowej i Mądrości Wszechświata, wtedy z pomocą przychodzi filtrowanie przez pryzmat oprogramowania. Obserwacja języka, którym formułujemy myśli oraz identyfikacja toksycznych wzorców jest tu kluczowa. Gdy jednak przypomnimy sobie, jak to jest jasno widzieć i czuć (np. to, jakiego rodzaju programowanie umysłu funkcjonuje w danej przestrzeni), zazwyczaj od razu czytamy bezpośrednio z pola energii i możemy oglądać wcielenia, obciążenia, mechanizmy oraz hologramy, także te, w których negatywne przekonania ugruntowały się na poziomie Duszy.

To, że indukcje i katalizy programów pojawiają się, jest doskonałą okazją, aby zidentyfikować blokady i je usunąć. Po co? Aby zrobić miejsce na Nowe – zbudowane na zdrowych i zrównoważonych wzorcach. Aby przestać przyciągać pewne toksyczne schematy – osoby, energie, sytuacje. Aby przestać ograniczać siebie i przestać rezonować z iluzjami wiedzy i mocy. Aby zmienić programowanie umysłu na takie, które służy nam dla Najwyższego Dobra i sprawia, że w naturalny sposób i bez wysiłku kierujemy się w życiu poczuciem harmonii z tym, co autentyczne.  

Otwartość i neutralny stosunek

Warto spojrzeć na swoje reakcje i wypowiedzi z dystansem. Zamiast dziwić się, unosić, podniecać, wypierać i obrażać (fasada ego), ujrzeć i uszanować to co jest z poziomu Otwartego Serca i Czystych Intencji. Chociaż takie indukcje wskazują od razu jak bardzo coś leży na rzeczy i jak silna włącza się obrona (korzyści z programu), gotowość do zmiany pozwala nam wyjść z potrzeby identyfikowania się ze wszystkim, co w nas wywołuje negatywny rezonans. Taka kataliza to pierwszy krok do uzdrowienia. Choć może być nieprzyjemna, to jest zbawienna – pokazuje, która część nas domaga się naszej uwagi i uszanowania, bez względu na jej charakter.  

Podsumowując, wiele osób kojarzy programowanie umysłu jedynie z negatywną manipulacją, która prowadzi do niewolnictwa, kłamstw i wyzysku. Jednak to samo narzędzie można wykorzystać dla Najwyższego Dobra, aby uwolnić się z przyciągania tego typu podatności i negatywnych schematów. Tylko od nas zależy, czy pozwolimy sobie wziąć tylko to, co nam służy. To my dokonujemy wyboru, według jakich zasad żyjemy czym karmimy swój umysł.  

Jeśli ciekawi Cię, jak tworzyć zdrowe programy życiowe i własne skuteczne afirmacje, mam na to sprawdzony sposób, którego używam na co dzień w pracy ze sobą i z klientami. Jeśli chcesz otrzymać rozwiązanie, dzięki któremu zaczniesz w zdrowy sposób kreować swoje myśli, intencje i określać zdrowe cele:

Zapisz się i odbierz prezent:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest