Zrozum swój proces

Za każdą sytuacją i doświadczeniem kryje się proces rozwoju. Nazywam to „lekcjami Światła i Miłości”. Zawsze jesteśmy w jakimś procesie, dlatego aby rozwiązać sytuację w najlepszy możliwy sposób i dokonać najlepszego wyboru trzeba dojść do sedna swoich doświadczeń – odkryć swój proces.

Identyfikacja Twojego Procesu

Gdy masz dobrze zidentyfikowany proces, to może być 100% sukcesu, aby tę lekcję przejść świadomie i pod przewodnictwem Uniwersalnej Mądrości.

Często podczas sesji i rozmów zadajecie to samo pytanie: „dlaczego ja nie wiem, co się ze mną dzieje, a po Twoim wglądzie wszystko układa się w spójną i sensowną całość, z którą rezonuję i dzięki której zaczynam rozumieć, co to za proces i zaczynam rozumieć siebie. Zaczynam dostrzegać, jak wiele różnych sytuacji na co dzień próbowało mi to uświadomić.”

Pracę ze sobą i z drugim człowiekiem zawsze zaczynam od wglądu z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest. To jest wgląd w aktualny i najważniejszy PROCES. Taki rozkład w bardzo klarowny sposób pokazuje kontekst sytuacji człowieka:

1.Dlaczego i po co ktoś znalazł się w punkcie, w którym się znalazł

2. W jakim momencie procesu – lekcji znajduje się teraz i o czym jest ta nauka

3. Jaki ma największy opór, blokadę w tym kontekście

4.Co jest największym wsparciem w tej sytuacji

5. Jaki jest następny punkt/ krok w harmonii z naturalnymi prawami

6.Wynik procesu

Kierunek, cel i sens

Taki wgląd pomaga odcedzić to, co jest teraz najważniejsze i czym warto zająć się w pierwszej kolejności. Każdy element tego wglądu jest kluczem do zrozumienia siebie – swojej ogólnej sytuacji życiowej lub konkretnego wydarzenia, relacji, stanu emocjonalnego. To także bezcenne narzędzie ułatwiające identyfikację konkretnych programów blokujących i obciążeń, które trudno nam samym sobie uświadomić i wydobyć na powierzchnię.

Im więcej dajesz sobie czasu sesyjnego, tym większą dajesz sobie szansę, aby nauczyć się czytać siebie, innych i sytuacje (uczysz się nie tylko ode mnie, ale przede wszystkim jak uczyć się bezpośrednio z Czystego Światła). Nie nauczę Cię w godzinę czegoś, co praktykuję całe życie. Nie nauczę Cię być mną, ani czuć tak jak ja. Jesteś sobą, czujesz po swojemu – potrzebujemy więcej czasu i ciągłości pracy, aby wydobyć Twój potencjał, doprowadzić Cię do punktu, w którym czujesz i świadomie pojmujesz różne niuanse, dzięki którym zaczynasz samodzielnie czytać energię ze swobodą. Nie każdy ma jednak warunki, by spotykać się na sesjach regularnie.

W związku z dużym zapotrzebowaniem na taką usługę, postanowiłam udostępnić Wam możliwość otrzymania wglądu identyfikującego dowolny proces, bez potrzeby umawiania się na sesję terapeutyczną.   

Dotychczas taką pomoc otrzymywały tylko osoby umawiające się na sesję, lub będące moimi stałymi klientami. Chciałabym, aby każdy miał możliwość wglądu w Proces, ponieważ często dzięki temu możemy ujrzeć „to, co jest” z szerszej perspektywy i wydostać się z więzienia toksycznych emocji zaciemniających obraz rzeczywistości.  

Jeśli nie stać Cię na terapię, a naprawdę szukasz wglądu, to takie narzędzie umożliwi Ci uporządkowanie informacji o Twojej sytuacji w spójny Proces, który możesz samodzielnie kontynuować tak, jak umiesz. Czasem mamy narzędzia do pracy ze sobą, ale w błędny sposób interpretujemy proces i z punktu widzenia Źródła oddalamy się od istoty naszej lekcji Światła i Miłości. Wiele osób obwinia wtedy narzędzia, zapominając o tym, że dobry kucharz poradzi sobie bez względu na to, czy ma złote garnki. Oczywiście warto korzystać z narzędzi kompleksowych i pochodzących z Czystego Światła, ale to przede wszystkim ujęcie istoty uruchamia w nas moment oświecenia – dogłębnego zrozumienia tego, co jest.