Jak przebiega sesja terapeutyczna

 

Przebieg indywidualnej sesji

NA CZYM TO POLEGA?

Przed sesją wymieniamy informacje na tematy, z którymi chcesz pracować. Wieczór przed sesją, proszę Cię o przesłanie mi wiadomości e-mail, w której opisujesz spontanicznie to, co chcesz przepracować, co myślisz o sobie i swojej sytuacji, jakie towarzyszą Ci odczucia, z czym najtrudniej sobie poradzić, co budzi złość, bezsilność, frustrację, stres, lęki, obawy, wątpliwości i inne negatywne emocje, jakie występują dolegliwości lub choroby w ciele. Dzięki temu, łatwo mogę poczuć Cię i Twój aktualny stan na wszystkich poziomach. Sporządzam wstępny portret obciążeń, który w trakcie sesji jest dodatkowo weryfikowany i uzupełniany. 

Na sesję telefoniczną umawiamy się z wyprzedzeniem – na konkretny termin i godzinę. Potwierdzeniem rezerwacji terminu sesji jest wpłata na podane konto – sesja wstępna 2h – 800 zł. Pracuję zadaniowo. W zależności od Twojej osobistej dynamiki i tematu okaże się, ile możemy zrobić jednorazowo. Przeważnie wystarcza ok. 3 godzin, aby wprowadzić do Twojego pola energii wszystko, co na danym etapie potrzebne Ci z Czystego Światła dla Najwyższego Dobra – zdrowe wzorce istnienia, substancje odżywcze, wartości uniwersalne wspierające Cię w Twoim procesie.  

Nasze spotkanie rozpoczynam od wprowadzenia Cię w istotę PROCESU, w którym aktualnie się znajdujesz. Jest to bardzo ważny moduł, który poszerza perspektywę, przygotowuje Cię do zrozumienia co się z Tobą dzieje i do dalszej pracy – pomaga otworzyć się na lekcje Światła i Miłości, zrozumieć dlaczego i po co jesteś w sytuacji, w której jesteś i czujesz się tak, jak się czujesz z tym. Jednocześnie odnoszę się do wiadomości otrzymanej od Ciebie przed sesją, aby wdrożyć Cię w głębszy sens i sieć powiązań, które tworzą Twój stan.  

Ponieważ moją naturalną częstotliwością jest poziom Czystego Światła – Źródła Życia, w czasie sesji Ty również znajdujesz się w tej wibracji, bez względu na Twoje problemy i obciążenia. Częstotliwość Czystego Światła w naturalny sposób i bez wysiłku równoważy oraz niweluje wahania Twojej osobistej wibracji. 

W razie potrzeby, elementy Medytacji Czystego Światła* pojawiają się w trakcie procesu Twojej harmonizacji. 

*Medytacja Czystego Światła oznacza wizualizację z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest, wprowadzającą Cię w stan alfa (całkowite rozluźnienie), podnosząc Twoją wibrację do poziomu Zero (Źródło Wszystkiego Co Jest). W trakcie następuje otwarcie i dogłębny proces oczyszczania poszczególnych lub wszystkich centr energetycznych, przestrzeni, poziomów istnienia, wraz z usuwaniem wszelkich blokad, zatorów, obciążeń energetycznych w całym Twoim polu energetycznym. Tak, aby energia przepływała całkowicie swobodnie, oraz aby doprowadzić do utworzenia jednolitego, odpornego i skrystalizowanego pola Czystego Światła. Twoje pole zakotwiczone jest w Źródle Wszystkiego Co Jest. Dzięki temu, Twoja wibracja jest całkowicie stabilna i chroniona podczas pracy z energią, dla Twego zdrowia i bez ryzyka podpięć astralnych. W razie potrzeby inicjowane są naprawy kodu DNA, wzorców funkcjonowania, siatki krystalicznej i pamięci komórkowej, oraz drobne operacje fantomowe.   

Pracujemy TYLKO energią Czystego Światła, która wolna jest od: 

  • ograniczeń i ryzyka negatywnej manipulacji energią,  
  • potrzeby wprowadzania w odmienne stany świadomości  
  • skutków ubocznych, które pojawiają się przy pracy z niższych poziomów energetycznych (astral). 

Następnie, m.in. z pomocą metody 100%, dekodyki, 3U i autorskich ustawień archetypowych/systemowych, identyfikujemy wszystko, co należy do zestawu obciążeń na temat sesji. W tej części pracy ze sobą energią Czystego Światła, uczysz się również jak w naturalny sposób czuć i obserwować wszelkiego rodzaju emocje – bez potrzeby identyfikacji z nimi, jak przekładać je na obciążenia, transformować lub usuwać. W tej części możesz widzieć już różne urządzenia manipulacji i kontroli umysłu, a dzięki mojej nawigacji i wsparciu uczysz się, jak je sobie oczyszczać, usuwać oraz uzdrawiać – kompleksowo i bez powrotu. Twoja przestrzeń zostaje oczyszczona z wszelkich podpięć, podczepów, umów, pieczęci, implantów, ślubowań, klątw, złorzeczeń, itd., zregenerowana, zaktualizowana dla Najwyższego Dobra w harmonii z naturalnymi, zdrowymi wzorcami pochodzącym z Czystego Światła = Źródła Wszystkiego Co Jest, i w razie potrzeby zapieczętowana przed ponowną obcą, negatywną i manipulatywną ingerencją w Twoje pole.

U wielu osób zdarza się regres – czyli podróż po wcieleniach, w których głęboko osadzone obciążenia mają swoje pierwotne źródło. Na bieżąco oczyszczamy i uzdrawiamy całkowicie tamte kreacje. Bez potrzeby hipnozy, lekko i łatwo możesz widzieć inne wcielenia (bez lęku, gwałtownych emocji, itp.). Pokazują się one tylko wtedy, jeśli zachodzi potrzeba wejścia na ten poziom i uzdrowienia. Atmosfera jest maksymalnie komfortowa, otrzymujesz tyle wsparcia, ile potrzebujesz – pod moim bacznym okiem możesz swobodnie i aktywnie uczestniczyć, uzdrawiając to, co jest do uzdrowienia. Jasno czujesz, co robimy, po co i dlaczego. Masz jednocześnie łączność ze Źródłem, ale pozostajesz w stanie całkowitego uziemienia (przytomność, trzeźwość, jasność i klarowność myślenia). 

Często jest to również praca z Duszą i ogólnie na warstwach istnienia – czyścimy dogłębnie po kolei wszystkie poziomy istnienia, aż dojdziemy do sedna. Wtedy w naturalny sposób poczujesz, jak osiągnąć 100% wolności od podatności na stare schematy, które przestały Ci służyć. 

Za pomocą odpowiednich formuł kasacyjnych z Czystego Światła, usuwamy wszelkie obciążenia energetyczne i uzdrawiamy negatywne przekonania ze wszystkich poziomów kompleksowo, a na końcu w tak oczyszczoną i przygotowaną przestrzeń siejemy – dajemy nowe pozytywne wzorce zrównoważone, które wspierają Cię dla Najwyższego Dobra na Nowej drodze życia – nowej linii czasowej, wolnej od obciążeń w danym temacie. W ten sposób zaczynasz odkrywać, czym te wzorce są dla Ciebie i jak to jest, wyrażać je w naturalny sposób na co dzień w ziemskim życiu. 

Często tematy zazębiają się – żeby skończyć jeden temat, należy poczyścić coś w innym temacie, który się z tym łączy. Dzięki temu, uzyskujesz na bieżąco szerszy obraz kolejnych kroków w swoim procesie, co po kolei masz do zrobienia, aby całkowicie uzdrowić swoją sytuację. Procesy transformacji są bardzo spójne i klarowne.

Daję Ci wędkę, zamiast ryby – moją intencją jest przekazać Ci moją wiedzę i doświadczenie o tym, jak pracować ze sobą Czystym Światłem, jak w samodzielny sposób uzdrawiać swoje emocje, wzorce i przekonania, Duszę i ciało fizyczne. Moją intencją jest zachęcić do świadomej pracy ze sobą. W ten sposób uczysz się, jak coraz więcej uzdrawiać bez pomocy mojej lub innych.

Po pierwszej sesji robimy min. 2-3 tygodnie przerwy przed kolejną sesją (jeśli wybierzesz kontynuację współpracy). Ten czas wykorzystaj na obserwację, co się pokazuje w Twoich myślach i materializuje w Twoim życiu. To będą sygnały, co jest do ujrzenia, korekty, gdzie jeszcze pojawia się w Tobie brak pewności siebie, autosabotaż, trudność w osiąganiu swobody, brak czucia, itd. Uczysz się także korzystać z materiałów i narzędzi samodzielnie. Może być koniecznie wykonanie radykalnego kompleksowego wybaczania i samodzielne usuwanie programów.      

Pamiętaj, aby codziennie znaleźć czas na medytację oczyszczającą i odżywianie swojej przestrzeni Czystym Światłem, a w razie potrzeby trenuj Świadomą Obecność, oraz pracę z blokującymi Cię programami. Transformuj emocje, ucz się formułować pozytywne programy, programuj zdrowe afirmacje i utrwalaj osadzanie się w Tobie zdrowych przekonań. W ten sposób inwestujesz w siebie, dbasz o higienę psychiczną oraz energetyczną, utrzymujesz wysoką wibrację w sobie i wzmacniasz swoją bezpośrednią łączność ze Źródłem Życia, Obfitości, Miłości, Pomyślności i wszystkiego, z czym już jesteś Jednością. Higiena energetyczna pozwala Tobie lepiej dysponować energią, szczególnie w czasie głębszej transformacji i innych procesów, które nieustannie wydarzają się w naszym życiu. 

Sesje prowadzę telefonicznie. Dla osób zza granicy, możliwość kontaktu przez What’sApp lub Messenger. 

Napisz do mnie:  crystalarya@o2.pl lub facebook, tel. 731 983 984

Z Miłością,