SILVER MASTERMIND VIP

Intymny mentoring w grupie High profile

Alchemia Linii Czasu

5 TYGODNIOWY MASTERMIND

W INTYMNEJ GRUPIE
CRYSTAL ARYA

Kwantowy proces ustawiania Twojej rzeczywistości.

Przemień ∞ lęk
i wysiłek
w ∞ pokłady
mocy, spokoju
i pewności

Crystal Arya

dla kobiet, które czują wezwanie Serca,
by wyjść z siły
i stanąć w mocy lekkości kreacji

OBFITOŚCi KOBIECEJ MOCY

UWOLNIJ
∞ LĘK O PRZYSZŁOŚĆ

czyli

JAK SKUTECZNIE POZBYĆ SIĘ WALKI, SIŁOWANIA SIĘ
I LĘKU O PRZYSZŁOŚĆ?

JAK ZMAKSYMALIZOWAĆ PRAWDOPODOBIEŃSTWO,
ŻE OSIĄGNIESZ SUKCES?

JAK UNIKNĄĆ BŁĘDÓW OSŁABIAJĄCYCH MOC SPRAWCZĄ?

JaK TWORZYĆ WSPOMNIENIA SPEŁNIENIA Z PRZYSZŁOŚCI?

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
OFERTA WYGASŁA. Zapytaj o powtórkę.

Kochana podróżniczko,

Zapraszam Cię do pierwszej podróży z serii "silver mastermind", rozpoczynającej się od obalenia 3 największych blokad w rozwoju: lęku przed zmianą i porażką, pułapki stagnacji świadomości, której ciągle czegoś brakuje, by podjąć konkretne działania oraz autosabotażu swoich możliwości. Moja intencja na ten mastermind to: TRENING UCIELEŚNIENIA NOWEJ ZINTEGROWANEJ ŚWIADOMOŚCI wariantu spełnionego.

Być może masz za sobą wiele doświadczeń rozwojowych i procesów, lecz choć tak wiele już zrobiłaś i nie do końca zadziałało, to obawiasz się, że pewnie już nie zadziała. Być może czujesz się zmęczona i poirytowana tym, że Twoja świadomość nie prowadzi do spójnego działania. Wciąż widzisz energię kobiecości jako zależną, słabą i nieporadną. Wchodzisz w męskie, siłujesz się, doświadczasz okresowego wyczerpania, lęku o przyszłość.
Wyobraź sobie, jakby to było: bez wysiłku dostawać znacznie więcej niż tyle, ile sama wierzysz, że jest dla Ciebie przeznaczone?
Jakbyś się czuła, gdyby męskie Cię wspierało, a kobiece zupełnie przestało kojarzyć Ci się z poświęceniem, walką, przegraną i beznadzieją?
Jak by to było: czuć, że być kobietą to lekkość, błogosławieństwo i ogromne twórcze możliwości? Doświadczyć ogromnej mocy płynącej z kobiecości, także w finansach i biznesie?
Jakby to było: bez wysiłku podejmować kolejne kroki i zaspokajać lekko swoje potrzeby? Osiągać sukcesy praktycznie poza Twoją kontrolą? Odzyskiwać błyskawicznie utracone marzenia, lata, miesiące i tygodnie, które myślałaś, że już przepadły na zawsze?
Być może zerkasz w stronę wielkiej zmiany, lecz nie ośmielasz się zaplanować jej od A do Z z obawy, że to rzut motyką w Słońce. Być może sięgasz po kolejne analizy, metody i narzędzia, lecz niechciane sytuacje i stany ciągle nawracają. Czujesz, że do spójności w czynach brakuje Ci tego jednego elementu, który sprawiłby, że wszystko wskoczy na swoje miejsce. Wyobraź sobie, jaką wartość ma dla Ciebie to, by przestać już szukać, wątpić i po prostu iść naprzód bez wymówek?
Jakbyś się czuła, gdybyś znalazła ten jeden element i śmiało zrobiła następny krok do zintegrowanej, spełnionej wersji Ciebie?
Jakby to było: błyskawicznie doświadczyć totalnej ulgi, spokoju, zadowolenia i zachwytu nad swoim kwantowym skokiem na nowy poziom jakości życia? Zrobić w 5 tygodni to, do czego zbierasz się od 5 lat? Podnieść spontanicznie swoją jakość życia na poziom, który jeszcze kilka tygodni temu wydawał się absolutnie poza Twoim zasięgiem?

Tak było u mnie, dlatego wiem, jak świadomie pokierować tym procesem, wykorzystując swój krystaliczny wgląd jasnowidzący i wiele lat doświadczenia w wysoko wyspecjalizowanej pracy z energią. Ponieważ ten proces ma konkretną strukturę i zasady działania.

Być może zawiodłaś się na sobie lub na tych, którzy mieli być zaufanymi przewodnikami.
Być może jesteś tą, której nikt nie umiał pomóc. Która zawsze zostaje sama. Być może ogarnęło Cię zrezygnowanie, gdy zobaczyłaś, że nie ma mocnych na Twoje błędne koła. Wiesz co?
Ja też tak miałam. A jeśli całe szczęście w nieszczęściu mówi, że nikt nie odebrał Ci możliwości, byś odkryła jak możesz to zrobić zdrowo, lekko i szybko. Jeśli nikomu dotąd nie udało się Tobie pomóc, to informacja od Wszechświata, że Ty jesteś najbardziej właściwą i kompetentną istotą, by to zrobić. Z poziomu własnej mocy. Na czystej energii. Bez polegania na cudzym. Bez oddawania swojej mocy i odpowiedzialności.
Bez walki ze słabościami charakteru.
Bez retraumatyzowania się przeszłością i obawy o przyszłość.
Bez posiłkowania się iluzjami wiedzy i mocy, którym tak wielu uległo. Bez szarpaniny, siłowania się, kombinowania i składania ofiar.
Bez procesowania miesiącami lub latami fundamentalnych wzorców i przekonań.
Bez przeładowania wiedzą i materiałami.

Ta podróż rozszerzająca świadomość jest
dla Ciebie jeśli:

doświadczasz napadów lęku o przyszłość i obawy, czy dasz radę stanąć na wysokości zadania

chcesz odzyskać wiarę w swoją moc sprawczą i świadomie używać jej całej!

masz dość swojej sytuacji i potrzebujesz pomocnej dłoni w swoim kwantowym skoku

szukasz zdrowych sposobów na przyspieszenie manifestacji Twoich celów

długo się rozwijasz, czujesz, że masz wysoki poziom samoświadomości, lecz nie przekłada się to specjalnie na Twoje działania

widzisz, że zmiany Twojego życia idą za wolno, choć wiesz, że są nieuniknione

chcesz poznać i nauczyć się samodzielnie stosować proste metody i skuteczne narzędzia służące błyskawicznej akceleracji Twojego potencjału mocy sprawczej

ciągle sabotujesz swoje działanie na rzecz zmiany, żyjesz nadzieją, że "jakoś się ułoży"

PRZEJRZYJ PLAN KURSU

MODUŁ 1

Co trzeba wiedzieć o kwantowej naturze czasu, aby zdrowo i sprawnie ustawiać rzeczywistość i manifestować wspomnienia z przyszłości

W tym module dowiesz się jakie elementy możesz wprowadzić do swojej świadomości, aby wykorzystywać świadomie mechanikę czasoprzestrzeni do projektowania swoich celów i skutecznego przyspieszania
ich realizacji.
Otrzymasz wskazówki jak dokładnie budować kadr docelowy - ten wymarzony stan, w którym chcesz zamieszkać i jak się z nim łączyć, aby stawać się tą osobowością, która już to wszystko osiągnęła.

MODUŁ 2

Jak uwolnić lęk o przyszłość cz. 1 - Archetypy cienia

W tym module dowiesz się jak funkcjonuje mechanika walki z rzeczywistością i lęku o przyszłość.
Odkryjesz i zidentyfikujesz kluczowe archetypy cienia, czyli podosobowości, które zarządzają Twoimi życiowymi decyzjami lub w znaczący sposób na nie wpływają, podminowując Twoją wiarę w swoje powodzenie, lekkość, swobodę i poczucie wolności podczas
wejścia w Nowe.
Uświadomisz sobie ich wkład
w Twoje samopoczucie i uwarunkowania Twojej zdolności do przekuwania swojej świadomości w konkretne działanie. Zidentyfikujesz najważniejsze punkty bólu i tarcia pomiędzy swoją Uniwersalną Istotą a umysłem uwarunkowanym blokadami.
Dowiesz się, jak skutecznie radzić sobie z autosabotującym wewnętrznym dialogiem.

MODUŁ 3

Asocjacja i dysocjacja w procesie kwantowego ustawiania rzeczywistości

W tym module nauczysz się łączyć głębiej lub odłączać szybciej z energią zdarzeń, wspomnień i projekcji.
Opanujesz prostą metodę doraźnego, natychmiastowego uziemiania niechcianych lub pożądanych stanów emocjonalnych, by móc świadomie zarządzać swoją energią emocjonalną, zwłaszcza w szczytowych punktach euforii i dramatu.
Zweryfikujesz aktualność i jakość swoich marzeń oraz otworzysz się na najwyższy wariant spełnienia w każdej sferze życia.

MODUŁ 4

Jak uwolnić lęk o przyszłość cz. 2 - Projektowanie przyszłych wspomnień

W tym module nauczysz się uwalniać się wszelki strach przed zmianą lub porażką, lęk przed inwestycją swojego czasu, energii i zasobów w kluczową dla Ciebie zmianę oraz obawę o efekty i o to, czy dasz radę stanąć na wysokości zadań, jeśli zdecydujesz się na swój kwantowy skok.
Doświadczysz niezwykłej aktywacji swojego DNA z poziomu Źródła Życia, która pobudzi Twoje pole energetyczne do zestrojenia się z Twoją najwyższą formą - osobowością Twej Uniwersalnej Istoty - Twego Przyszłego Ja, które już spełniło swoje marzenie.

MODUŁ 5

Co trzeba zrobić, aby utrzymać częstotliwość docelową, czyli jak przywracać stan wiary, zaufania i optymizmu w najtrudniejszych chwilach skoku kwantowego?

W tym module poznasz proste i szybkie ćwiczenia, które pomagają natychmiast podnieść swoje samopoczucie i całe pole energetyczne z powrotem do częstotliwości Źródła Życia i spełnionego wariantu rzeczywistości.
Odkryjesz, w jaki sposób to umożliwia Ci koncentrację tylko na docelowym stanie zintegrowanej osobowości

MODUŁ 6

Spotkanie podsumowujące: od stagnacji lub zawieruchy do integracji skoku kwantowego

Przestrzeń odpowiedzi na pytania uczestniczek kursu dotyczące korzystania ze zdobytej wiedzy i narzędzi

MODUŁ 7

Sesja indywidualna 1:1

Prywatne spotkanie tel. z Katarzyną
+ wgląd jasnowidzący w Twój aktualny osobisty proces
+ proces energetyczny według indywidualnych potrzeb
+ wskazówki ze Źródła Życia do dalszego rozwoju

JEŚLI NIE TY, TO KTO?

Wyobraź sobie TERAZ, jaki realny koszt poniesiesz przez następne 10 lat, jeśli zostaniesz w tym wysiłku, szarpaninie ze sobą i z rzeczywistością, energii lęku, obaw i wątpliwości o przyszłość, które odczuwasz teraz.
Wypisz sobie to bardzo dokładnie na kartce.
Jak aktualny poziom lęku, obaw, wątpliwości i zniechęcenie wpłynie na Twoje zdrowie?
Jak wpłynie na Twój dobrostan?
Czego nie osiągniesz w ogóle, bo teraz zatrzymuje Cię lęk o przyszłość?
Jakie okazje już przegapił_ś , bo lęk i obawy o pomyślny rezultat były mocniejsze niż naturalna decyzja, by sięgnąć po spełnienie?
Czego najbardziej obawiasz się w przyszłości? Tak bardzo, że wolisz jej nie zaprojektować świadomie teraz.
W jaki sposób palące Cię tematy już wpływają na Twoje zdrowie, relacje, finanse i poczucie własnej wartości?

JEŚLI NIE TERAZ,
TO KIEDY?

A teraz wyobraź sobie stały stan, w którym:

przestało istnieć cokolwiek, co (lub kto) jest w stanie zmusić Cię do walki, zabiegania o uznanie, godzenia się na mniej, poczucia winy i asekuranctwa

ujmowanie sobie i zaniżanie swojej wartości to już jakaś abstrakcja, "dawno temu i nieprawda", bo bez wahania uznajesz siebie, przyjmujesz komplementy i stawiasz zdrowe granice

dostajesz i przyjmujesz od życia znacznie więcej za znacznie mniej - bez wysiłku, poświęcenia, kwestionowania, lęku o to, czy tak wolno

kwantowe skoki i podnoszenie jakości życia to zupełnie naturalny wzrost
i masz to opanowane, jak drogę z toalety do salonu

błyskawicznie wracasz do stanu spokoju, zaufania i pewności bez względu na to, jak trudne emocje mogą się na chwilę pojawiać

bez wahania mówisz o sobie "jestem królową swojego życia i cudotwórczynią!", bo czujesz namacalnie, że wszystko, w co się zaangażujesz, obraca się w złoto, czyste Dobro i zysk - dla Ciebie i innych.

Witaj w

SILVER MASTERMIND VIP

To pierwszy z serii kursów on line Crystal Arya - ALCHEMIA LINII CZASU, z motywem przewodnim:


PRZEMIEŃ
∞ WYSIŁEK
W ∞ MOC

To intymna przestrzeń w częstotliwości Źródła Życia, w której będę aktywować i uziemiać Twój proces, podnosić Twoją wibrację, odzwierciedlać Twoje uwarunkowania i objaśniać działanie lustra rzeczywistości. Będę prowadzić Cię od ∞ wysiłku, lęku, obaw i zwątpienia do ∞ błogości i mocy w Energii Życia, zgodnie z przewodnictwem Uniwersalnej Mądrości. Podczas tej podróży doświadczysz siebie w wersji Najwyższego wariantu - Istoty Światła, Miłości i Dobrostanu, ucząc się akceptować i przyjmować najwyższy wariant Twojego istnienia bez lęku. A za to z entuzjazmem, zachwytem i pewnością, że jest Ci to pisane. Zdobędziesz świeżą perspektywę wobec Twojego przeznaczenia i narzędzia rozwijające zdolność stawania w swojej przyrodzonej mocy. Przekonasz się, jak niewiele potrzebujesz, aby wrócić do naturalnego stanu obecności, który już dla Ciebie istnieje oraz śmiało i bez obaw wybierać zawsze najwyższy wariant swojego działania, który służy Ci dla Najwyższego Dobra.
Dam Ci trening, który przekuwa świadomość w czyny i każdą energię w Czystą Świadomość.
Spotkajmy się w Twojej najwyższej wersji rzeczywistości, która czeka na Ciebie w przestrzeni wariantów. Z radością Cię tam zaprowadzę!

TWOJA ŚWIADOMOŚĆ
NABIERZE DLA CIEBIE SENSU
I BEZCENNEJ WARTOŚCI
GDY AKTYWUJESZ ZDOLNOŚĆ ZASTOSOWANIA JEJ
W PRAKTYCE Z NATURALNĄ LEKKOŚCIĄ

Dzięki temu zyskasz:

klarowność, pewność i wewnętrzny spokój, jakiego dotąd jeszcze nie znałaś - więcej wolności, życiowej energii, radości, poczucia miejsca w sobie i lekkości

pewność, że podejmujesz najlepsze decyzje - odzyskasz zdrowe poczucie ochrony i pieczy, wiarygodności we własnych oczach, zaufania sobie i życiu oraz swobody wyboru wolnego od szantażu emocjonalnego, przymusu i presji

niezawodny i bardzo prosty do zastosowania uniwersalny szablon zdrowego podejścia do życia i do siebie w procesie - oparty na Czystej Świadomości oraz systemowym i procesowym podejściu do zarządzania jakością życia, który możesz stosować w każdej sytuacji wymagającej Twojej uważności, decyzji i działania

świeże spojrzenie na naturę emocji - odzyskasz zdolność zachowania lepszego samopoczucia niezależnie od sytuacji poprzez zdolność świadomego zarządzania emocjami bez względu na ich charakter

wolność od nawyku i przymusu reagowania oraz działania w oczekiwany sposób, dzięki czemu uwolnisz się od toksycznej współzależności w relacjach, lęku przed odrzuceniem lub krytyką, skłonności do zgniłych kompromisów z obawy o przyszłość - bez żalu i wątpliwości zakończysz martwe relacje i toksyczne związki, które zatrzymywały Cię w poczuciu osamotnienia, tęsknocie za bliskością i pełnym partnerstwem

dostęp do zdrowej kultury rozwoju i transformacji, dzięki czemu unikniesz wpadania w pułapki powszechnie powielanych błędów energetycznych, logicznych i psychologicznych - nauczysz się brać z otoczenia tylko to, co służy Ci dla Najwyższego Dobra

świadomość swoich autentycznych potrzeb oraz swobodę ich zaspokojania bez towarzystwa poczucia zwątpienia, bez konieczności posiłkowania się walką o swoje, manipulacją, szantażem emocjonalnym czy braniem na litość

zdrowe inspiracje jak uzdrawiać wewnętrzne rany i traumy bez retraumatyzowania się, nurzania w przykrych doświadczeniach

dojrzałe spojrzenie na poziomy świadomości, dzięki czemu przestaniesz już kiedykolwiek obawiać się, że możesz stać się ofiarą, ulec mechanizmom kontroli i manipulacji - odzyskasz poczucie zdrowego wewnętrznego autorytetu i uodpornisz na fałszywe autorytety oraz powszechnie uznane koncepty, zwyczaje, tradycje i przekonania

podniesienie poziomu Twojej życiowej energii i swobodę poruszania się po matrycy życia

DOŁĄCZAJĄC
DO SREBRNEGO
PROGRAMU MENTORINGOWEGO
ZYSKASZ TAKŻE
DOSTĘP DO:

Unikalnej strategii świadomego rozwoju


Podróż przez 8 modułów mojej autorskiej strategii i metodologii - życiowego geniuszu, dzięki której wielu poszukiwaczy
Czystej Świadomości uwolniło się z pułapki doświadczeń,
podatności na iluzje wiedzy i mocy,
zatrzymania w świadomości bez ruchu do konkretnej zmiany
oraz zaczęło świadomie widzieć siebie i swoją rzeczywistość,
otwierając się na nową jakość życia,
której wcześniej nawet sobie nie wyobrażali.

Mój krystaliczny wgląd i świadoma strategia rozwoju
to Twój KLUCZ do Wolności
i Życia swobodną pełnią autentyczności.

Intymnego mentoringu w grupie High profile


Spotkanie grupowe 1 x tygodniowo na Zoom
podczas którego przeprowadzę Cię przez kluczowe kwestie i wyzwania
na każdym etapie strategii Twojego świadomego rozwoju.
Doświadczenie wspólnego kręgu kobiecego wsparcia
to potężny wyzwalacz inspiracji i samoświadomości.

1 Sesja indywidualna 1:1
podczas której wspólnie
dokonamy oczyszczenia
na wszystkich poziomach istnienia kluczowych blokad oraz aktywacji Twojej przyrodzonej mocy

VIP Platformy edukacyjnej „Źródło Życia”


Dostęp przez cały czas trwania mentoringu
do jedynej w Polsce bazy świadomej wiedzy
opracowanej z poziomu Źródła Życia
bez astralnych iluzji wiedzy i mocy
oraz przekłamań energetycznych Uniwersalnej Świadomości

Grupy wsparcia


Bezterminowy dostęp
do prywatnej grupy wsparcia na Facebook
dedykowanej klientkom Crystal Arya,
czyli kobietom już ukierunkowanym na uniwersalne wartości,
zdrowe wzorce istnienia i harmonię z Czystą Świadomością.
Dziel się tym, co czujesz i proś o wsparcie pomiędzy spotkaniami.
Dawaj i otrzymuj przyjazną przestrzeń kobiecego ciepła, uznania i otuchy.


BEZ ASTRALNYCH PODPIĘĆ


BEZ ILUZJI WIEDZY I MOCY


AUTENTYCZNOŚĆ
I KONKRET

SILVER MASTERMIND VIP

5 TYGODNI
EKSKLUZYWNY MENTORING GRUPOWY

6 Spotkań na Zoom w prywatnej grupie High level

według indywidualnych ustaleń dla grupy

3 Konsultacje mentoringowe na Telegramie lub e-mail

Dodatkowe wsparcie w ukierunkowaniu Twojego procesu

Spersonalizowany dostęp do platformy edukacyjnej Crystal Arya

prywatny dostęp do wszystkich materiałów on line w trakcie mentoringu

Dostęp do prywatnej grupy wsparcia na FB

bezterminowy dostęp do wyjątkowego kręgu klientek Crystal Arya

Sesja indywidualna 1:1

według indywidualnych potrzeb

jedna wpłata 25K zł

lub

dwie wpłaty x 12,5K zł

Dzień dobry,
Nazywam się
Katarzyna S. Barczyńska
i specjalizuję się w mentoringu high level
z poziomu Źródła Życia,
jako kobieta stojąca
w pełni swej mocy

Pomagam Polkom z całego świata
odzyskać zdrowe poczucie własnej wartości
i kobiecości, wyjść z męskiego, walki, siłowania się, rywalizacji o pozycję, władzę i wpływy.
Wspieram w przewartościowaniu,
dzięki któremu możliwe jest doświadczenie tego,
co znaczy dla zaradnej i niezależnej kobiety
bez wysiłku kreować i osiągać swoje marzenia.
By doświadczyć zdrowej świadomości Bogini,
będąc kobietą z krwi i kości.
By tworzyć zdrowe relacje
i pełnowartościowe partnerstwo.
By zarządzać materialnym sukcesem
bez potrzeby posiłkowania się wchodzeniem w męską energię.
Sięgać po całość, a nie tylko trochę.
Wiem, jak zdrowo zintegrować ten proces,
by dynamicznie lecz bez przeciążenia
dokonać w sobie głębokiej zmiany.

Widzę Cię

Jestem tu po to, by pokazać Ci konkretne narzędzia służące do bardzo dynamicznej zmiany postępowania. Odkryjesz ogromną moc drzemiącą w Twojej złości, niepowodzeniach, smutkach i kompleksach. W cieniu rany niezaspokojonych potrzeb, urazy, lęku przed odrzuceniem, poczuciu niepowetowanej straty i braku sprawiedliwości. W perfekcjonizmie, zwątpieniu, poczuciu zagrożenia i bylejakości.
Jestem tą, która przemieniła to wszystko w swoich największych sprzymierzeńców. Nauczyli mnie, jak stanąć w swojej przyrodzonej, kobiecej mocy i bez wysiłku otrzymać wszystko, co moje. Godność, szacunek, radość, pomyślność, uznanie, swobodę kreacji i ekspresji. Spełnione partnerstwo, macierzyństwo i przyjaźń. Zaufanie do naturalnego biegu życia i nieskończone pokłady Obfitości.
Nie znajdziesz przyrodzonej mocy w książkach, na YT ani w hinduskich aśramach. Znajdziesz ją tylko w najgłębszym miejscu swego wnętrza - w Twojej własnej relacji ze Źródłem Życia w Twoim Sercu.
W żywym doświadczeniu tego, kim się stajesz, gdy kierujesz się zdrowym Kompasem Duszy - zdrowym systemem wartości i ważności oraz uniwersalnymi wartościami.
W żywej bezpośredniej własnej łączności z Esencją Życia.
W odkrytej na nowo Zdrowej Istocie Miłości, Mocy i Dobrostanu.
To właśnie w naturalny sposób otwiera Cię na doświadczenie spełnienia.
Kolejne poziomy jeszcze większej wolności, radości życia i entuzjazmu.
Kolejne etapy poczucia jeszcze głębszego sensu i celowości.

Przez 5 tygodni będziemy właśnie to robić. Aktywujemy brakujący i najważniejszy element Twojej koherencji.

JAK TO ZROBIMY?

Jeszcze szybciej niż kiedykolwiek dotąd!

FAQ - Najważniejsze zadawane pytania

Silver Mastermind to projekt oparty na nowej formule uniwersalnej, która nie wymaga od Ciebie żadnego przygotowania ani wiedzy o pracy z energią. Doskonaląc swoje umiejętności, oferuję Ci coraz wyższy poziom energetyczny w coraz bardziej przystępnej formie. Ideą kursów Silver Mastermind jest maksymalne upraszczanie treści do przyswojenia i formy zabiegów energetycznych dla uczestnika, jednocześnie kondensując w sobie zwielokrotnioną moc Czystego Światła i błyskawiczne tempo działania, których nie odczuwasz jako przytłaczające lub zmuszające Cię do podjęcia działań, na które nie czujesz gotowości. Zaktualizowany przepływ energii sprawia, że Twoje pole energetyczne dużo łatwiej i szybciej zaczyna przetwarzać energię. W efekcie o wiele łatwiej otwierasz się na wskazówki Mądrości Wszechświata i przyjmowanie Energii Życia. Lżej odbierasz wyzwania i szybciej odnajdujesz się w dynamice integracji, nawet jeśli wcześniej tak nie było. Jest to naturalny rezultat akceleracji Twojego potencjału, który może sprawić, że wielokrotnie szybciej ogarniesz tematy, które od kilku lat trudno było zacząć lub skończyć.

Sesje i praca duchowa nie zastępują leczenia medycznego, terapii psychologicznych ani psychiatrycznych. Świadoma praca z energią z poziomu Źródła Życia może skutecznie wyeliminować pra przyczyny energetycznych zaniedbań, które następnie przejawiają się w postaci chorób, dolegliwości i dysfunkcji sfer życia. Zgodnie z obowiązującym prawem wtórnym, nauka i medycyna konwencjonalna nie uwzględniają alternatywnej wiedzy, która zagraża ich konstytucji i nie może być potwierdzona poprzez miary i wskaźniki uprawomocnione przez to prawo.    

Oczywiście! Powitam Cię z radością, dbając o Twój komfort. Najważniejsze czy Tobie nie będą przeszkadzać sformułowania w formie żeńskiej np. w nagraniach mp3 dedykowanych kobietom i bez problemu podstawisz sobie odmianę męską 🙂

Tak, reinstalację możesz zrobić, kiedy chcesz. Jest to systemowy proces, który można wykonać w dowolnym momencie życia i bez względu na toczące się inne procesy.

Pamiętaj jednak, że reinstalacja odpowiada za uporządkowanie Twojej relacji z przeszłością i jest to proces, który powoduje aktualizację całego pola energii. To znaczy, że potrzebujesz tego procesu, aby zacząć w wielokrotnie przyspieszony sposób przetwarzać energię, informacje i emocje oraz z sukcesem zaginać czasoprzestrzeń, skracając przebieg spraw: z lat do tygodni, z tygodni do dni, z dni do kilku godzin i z kilku godzin do kilkudziesięciu minut.

Spotkania on line będą odbywać się raz w tygodniu w środy o godz. 10:00 na Zoom.

Oczywiście, że TAK! Wszystkie spotkania na Zoom będą nagrywane i udostępniane uczestnikom kursu. 

Termin „Czyste Światło” powstał dla odróżnienia najwyższej częstotliwości istnienia – Czystej Świadomości Uniwersalnej od subtelnych manipulacji wiedzą i mocą oraz językiem energii, typu „wojownicy światła”, „walka światła z ciemnością”, itp. Świadomości podpięte do niskich częstotliwości tzw. „białego astrala” są wykorzystywane poprzez swoje nieprzepracowane ambicjonalne podejście do pracy z energią i niezintegrowane pragnienie wyjątkowości oraz dokonania czegoś wartościowego. Często nie zdają sobie sprawy z tego, że wykorzystując pojęcia takie jak „światło”, źródło”, „duchowość”, itd., przyczyniają się do szerzenia i pogłębiania ogólnej dezinformacji, która prowadzi do zagubienia w świecie energii tych, którzy są jeszcze bardziej zdezintegrowani. W ten sposób ludzie funkcjonujący na subtelnych podpięciach, którzy myślą, że służą idei „światła” i „źródła”, nie są nawet świadomi tego, że na głębszym poziomie energetycznym uwikłali się w działania przeciwko Istocie Światła, zatrzymując swój rozwój świadomości na poziomie iluzji wiedzy i mocy oraz zwodząc na manowce świata energii tych, którzy im zaufali. 

Otrzymasz mail z powiadomieniem z automatycznego systemu. 

Tak, do wszystkich aktualnie istniejących materiałów zgodnie z zakresem zakupionej usługi. 

Treści na platformie są uporządkowane w spójny proces poznawczy, wprowadzając Cię w arkana Uniwersalnej Świadomości. Dzięki temu, możesz studiować wszystkie moduły po kolei lub pominąć te, które już dobrze znasz, np. z naszych indywidualnych sesji lub z własnych eksploracji materiałów Crystal Arya dostępnych w sklepie. 

Pliki są dostępne on line w zakresie opłaconej subskrypcji lub mentoringu. Jeśli wykupiona przez Ciebie usługa nie obejmuje możliwości pobierania plików na dysk, wraz z anulowaniem subskrypcji tracisz natychmiast dostęp do platformy i udostępnionych na niej plików. 

W przypadku wyboru płatności rocznej subskrypcja trwa dwanaście miesięcy od momentu zakupu abonamentu. W przypadku zakupu subskrypcji miesięcznej trwa ona tak długo, jak opłacany jest abonament. W każdej chwili możesz przedłużyć lub anulować subskrypcję. Po anulowaniu tracisz dostęp do platformy i materiałów.  W przypadku zakupienia mentoringu Golden Mastermind VIP zachowujesz bezterminowy dostęp do całej zawartości platformy tak długo, jak będzie ona istnieć. W programach z serii Silver Mastermind zachowujesz dostęp przez 3 miesiące od rozpoczęcia programu mentoringowego.

Planuję w przyszłości publikację treści, które będą dostępne tylko na platformie, np. kursy zdalne.

Wyrazy Miłości od klientek

„WRESZCIE CZUJĘ, ŻE TO ZDROWY, NATURALNY I WŁAŚCIWY KIERUNEK PRACY ZE SOBĄ.”


Kasiu, Dziękuję Ci za tak mądrą, ciepłą, szanującą, akceptującą, wspierającą Asystę w mojej podróży powrotu do siebie, do Naturalnych, Zdrowych wzorców – do mojego powrotu do Istoty Światła, którą jestem 😊 Ta praca z Tobą bardzo dużo wnosi do mojego życia – wreszcie czuje, że to zdrowy, naturalny, właściwy kierunek pracy ze sobą. Odkrywam po kolei w własnym tempie nową, Zdrową Jakość życia i dziękuję, że tak mi to ułatwiasz, Twoja postawa jest dla mnie Inspiracją i motywacją do dalszej pracy ze sobą 😊 Dziękuję Ci za to, że chcesz dalej ze mną pracować i sobie za to, że wreszcie czuje, chcę, potrafię, pozwalam sobie wyrażać sobą w pełni Miłość i Dobrostan, żyć w harmonii z Naturalnymi Prawami, dostroić się w pełni do Mądrości Wszechświata i działać w pełni dla Najwyższego Dobra bez iluzji Wiedzy i Mocy. Dzięki materiałom, jakie udostępniasz czuję się zaopiekowana w tej współpracy każdego dnia. Każdego dnia odkrywam coś nowego o sobie i rozumiem coraz więcej. Medytacje są już moim codziennym, cudownym rytuałem :))

- KATARZYNA RUTKOWSKA -

„PRACA Z TOBĄ TO ZAWSZE UWALNIANIE I ZYSKI, NIGDY UWIKŁANIE I STRATY.”

W głębi Serca doskonale wiem i czuję, że każde spotkanie z Tobą przynosi efekty i daje mi o wiele więcej wartości niż bym się spodziewała (jak to w Źródle bywa ❤️). Oraz, że decyzja zainwestowania w cokolwiek pochodzącego od Ciebie nigdy nie będzie miała żadnych negatywnych efektów, bo praca z Tobą to zawsze uwalnianie i zyski, nigdy uwikłanie i straty! Więc właściwie nad czym tu się zastanawiać?

- MARTA BARBARA CIUPCZYK -

„wszystkie wcześniejsze warsztaty oraz kursy, w których brałam udział przygotowały mnie i doprowadziły do otwarcia się na wyższy poziom duchowości, który oferuje Kasia.”

Zdecydowałam się na indywidualne sesje z Kasią, gdyż przyciągnęła mnie przede wszystkim autentyczność, prawda oraz akuratność treści, które Kasia przekazuje w swoich tekstach na blogu i w materiałach. Trafność i jasność wglądów Kasi pozwoliły mi wchodzić głębiej w procesy i dostrzegać istotę spraw, z którymi pracowałyśmy podczas naszych sesji. Kasia często dzieliła się inspirującymi historiami ze swojego życia, które dodawały mi motywacji i umożliwiły zobaczenie danego procesu czy zjawiska na „żywym przykładzie”. Ważne jest to, że Kasia nie stawia się w pozycji guru, który wie lepiej i wszystko ma przerobione, a więc nasza współpraca opierała się na równym partnerstwie. Dzięki naszym sesjom, nabrałam większego zaufania do siebie i tego co czuję. Zostałam zaopatrzona w skuteczne, ale jednocześnie proste narzędzia do pracy ze sobą, z których korzystam na co dzień. Uważam, że wszystkie wcześniejsze warsztaty oraz kursy, w których brałam udział przygotowały mnie i doprowadziły do otwarcia się na wyższy poziom duchowości, który oferuje Kasia 🙂

- KINGA GURBA -

„Dzięki Katarzynie nauczyłam się lojalności do zdrowych wartości. Bez lukru, toksycznej pozytywności, oszukiwania się (...)”

Sesje z Katarzyną to stanięcie w prawdzie przed sobą i z tym co jest. To praca na najgłębszym poziomie, gdyż transformuje wzorzec, który jest przyczyną tego, czego doświadczamy.
Dzięki tej metodzie udało mi się puścić wiele ciężkiego balastu, który przestał mi służyć i zyskałam dużo przestrzeni, wolności i zdrowych jakości. Dzięki Katarzynie nauczyłam się lojalności do zdrowych wartości. Bez lukru, toksycznej pozytywności, oszukiwania się i pobłażania sobie zanurzamy się w oceanie świadomości by znaleźć swoje akurat.
Materiały, które najbardziej mi się podobały, to Medytacja Warkocza Zamiaru.
Można dowiedzieć się wiele o sobie z prostego kadru.

- MARTYNA KOCJAN -

Zdrowe wsparcie w Twoim kwantowym skoku

×
×

Koszyk