Wsparcie dla inwestycji

Inwestuj w zgodzie z Mądrością Wszechświata

Po to mamy możliwość konsultacji wszystkich wątpliwości w Czystym Świetle, aby dokonywać świadomych wyborów i najlepszych – czyli takich, które działają dla Najwyższego Dobra.

Możemy w ten sposób unikać pomyłek i dyskomfortu, oraz sytuacji, w których wchodzimy w schemat nadużyć lub niedoborów. Decyzja podjęta w zgodzie z mądrością wszechświata pozwala zachować czystość intencji oraz równowagę dawania i przyjmowania, dzięki której wolni jesteśmy od generowania długów karmicznych.  

Żyjemy w świecie materialnym i nie bez powodu akurat w takich czasach i w tej cywilizacji nasze Dusze doświadczają siebie. Korzystajmy w zdrowy sposób z systemu, godząc idee Czystego Światła ze zwyczajami i możliwościami istniejącymi w tym czasie. 

Wśród moich klientów są przedsiębiorcy i inwestorzy, którzy chętnie korzystają ze wsparcia Źródła Wszystkiego Co Jest za moim pośrednictwem. Dzięki temu, unikają zbędnego ryzyka i potencjalnych strat, oraz układów, które mogłyby przynieść szkody, brak porozumienia i komplikacje. Ja również sprawdzam w Źródle wszystkie swoje pomysły i cenniki, dzięki czemu mam pewność, że swój czas, uwagę i pieniądze poświęcam tylko na to, co jest 100% warte mojego zaangażowania i posłuży dla Najwyższego Dobra, przynosząc wiele Radości oraz pożytku mnie i moim klientom. Moja oferta jest staranną i zrównoważoną selekcją, na bieżąco aktualizowaną w harmonii z przewodnictwem Czystego Światła. Pozwala to ujrzeć realną wartość tak, jak to widać w Czystym Świetle – poza sabotażem ludzkiego umysłu skorumpowanego ograniczeniami. To świetny pomysł, aby zachować zdrowy stosunek w relacji pomiędzy Darami Duszy i materialnym wymiarem naszego codziennego życia. Wprowadza harmonię pomiędzy moimi potrzebami, pasją i aspiracjami, a potrzebami klientów – dla Najwyższego Dobra, zachowując równowagę dawania i przyjmowania. 

Przy okazji, sprawdzian pomysłów i inwestycji w Czystym Świetle poszerza horyzonty myślowe. Klienci zdobywają bezcenną wiedzę – o mechanizmach działania rzeczy w materialnym świecie, naturze ludzkiego umysłu i przede wszystkim o sobie samych. Aspekt poznawczy zdecydowanie w korzystny sposób wpływa na poziom jakości zarządzania karierą i biznesem, jak również na ich rozwój osobisty i duchowy. Wielce cieszy, gdy nasze pomysły znajdują wsparcie i potwierdzenie w Źródle, tak samo jak wtedy gdy dzięki uczciwemu podejściu możemy uniknąć negatywnego ryzyka i jego konsekwencji.    

Popularne tematy:

  • Kierunek rozwoju – zastanawiasz się, czy Twoja wizja, kariera, firma lub plany zmierzają w możliwie najlepszym kierunku? Marzysz o zmianie, ale brak Ci pewności?

  • Rekrutacja – masz problemy z pracownikami? Brak Ci pewności i swobody w relacjach z kontrahentami? Czujesz, że „coś jest nie tak”, ale nie wiesz jak to rozwiązać lub zmienić

  • Ocena ryzyka inwestycyjnego – wahasz się, czy warto podjąć ryzyko? Trudno Ci wybrać konkretną ofertę

  • Terminy – nie wiesz, kiedy będzie najlepszy czas na uruchomienie nowego projektu, na  zmiany w firmie lub w karierze?   

  • Inne tematy – w zależności od potrzeb, możesz zwrócić się do mnie z każdym pytaniem, ponieważ obowiązuje nas tajemnica zawodowa. Twoje sprawy zostają wyłącznie między nami.

Pozwól sobie na przedsiębiorczość bez stresu

Naucz się, jak czerpać w pełni Radość i korzyści z Twojej ścieżki zawodowej. Żyj bez potrzeby zamartwiania się i ulegania toksycznym emocjom, presji i iluzjom. Zachowaj równowagę. Skup uwagę tylko na tym, co jest tego warte. Wybieraj tylko to, co działa dla Najwyższego Dobra, a więc jednocześnie uwzględnia Dobro wszystkich uczestników sytuacji. Dzięki temu przestaniesz walczyć, użerać się i tracić swoją cenną życiową energię na wieczne analizy, stres i negatywną adrenalinę. Zachowasz swoją Moc, którą możesz zainwestować mądrze i kreatywnie w szeroko pojęty rozwój.  

 

Koszt porady ustalany jest indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu: tel. 731 983 984e-mail: crystalarya@o2.pl