Jak wrócić do naturalnych zdrowych wzorców funkcjonowania

TERMIN:

Jak wrócić do naturalnych zdrowych  wzorców funkcjonowania – ze sobą, w relacjach,zdrowiu, finansach 

SKUTECZNA ZMIANA – SATYSFAKCJA Z ROZWOJU I PRACY ZE SOBĄ

Zdrowe wibracje, zdrowe kreacje, zdrowe manifestacje

Transformuj każdy aspekt swojego życia 

Bo chodzi o równowagę we wszystkim: w Sobie, relacjach, zdrowiu, sukcesie, pieniądzach 

O czym:

To praktyczna nauka rozwoju, pracy ze sobą i wprowadzania życiowych zmian według zdrowego i zrównoważonego wzorca – energią Czystego Światła (najwyższą częstotliwością istnienia i kreacji – bez iluzji „wiedzy i mocy”)

4 niezwykłe pozytywne zmiany, które staną się Twoim radosnym udziałem, kiedy weźmiesz udział tym spotkaniu

1.  Otrzymasz natychmiastowe odpowiedzi na swoje problemy ze sobą, w relacjach, sukcesie, finansach, zdrowiu

Kiedy dostrajasz się do Źródła Wszystkiego Co Jest, działasz w Czystym Świetle i czystą intencją, szybko otwierasz się na swój autentyczny potencjał (duchowa moc, intuicja i świadoma manifestacja wszelkiego Dobrostanu we wszystkich dziedzinach swojego życia – samorealizacji, zdrowiu, relacjach, pracy i finansach).

Spodoba Ci się to stabilne poczucie spokoju, większej harmonii i radości wynikające z zestrojenia ze zdrowym podejściem do życia, a wraz z nim zdrowa kreacja innych sytuacji w codziennym życiu. 

Doświadczysz, jak to jest funkcjonować na wysokich wibracjach na co dzień. 
Czym zaowocuje codzienna praktyka pracy w Czystym Świetle – pracy ze sobą i polem informacji, energią najwyższych czystych wibracji. 

2.  Zaczniesz podejmować inne decyzje, osadzone w Twojej wewnętrznej Prawdzie i Świetle, i doświadczać cudownych relacji „synchroniczności” w swoim życiu 

Skończysz wieczne wątpienie: czy na pewno…, czy to albo tamto…, czy mi wolno…, a co, gdyby …, a jeśli…, boję się…, mam obawy…, nie dam rady…, itd. ….

Praktyczna nauka podejmowania decyzji na poziomie Czystego Światła – poziomie, gdy Serce, intuicja i logiczny umysł zamiast rywalizacji, zaczynają WSPÓŁPRACOWAĆ dla Najwyższego Dobra z pierwotną mądrością wszechświata. 

Zaczynasz wtedy słyszeć i czuć przewodnictwo godne zaufania. 

To poprowadzi Cię do najbardziej zdrowych, a więc najbardziej korzystnych rozwiązań swoich codziennych spraw. Praktycznie i duchowo. 

Te decyzje zawsze będą dla Ciebie korzystne – ponieważ pochodzą z czystej intencji, zakotwiczone są w czystych, zdrowych wzorcach istnienia dla Twojego Najwyższego Dobra. 

Poznasz je po tym, że wracasz do stanu wewnętrznego spokoju, radości, poczujesz ulgę i pewność, kiedy podejmiesz takie decyzje. 

Tutaj dowiesz się, jak to zrobić we wszystkich problemowych sferach Twojego życia. 

3. Zaczniesz doświadczać nowej jakości w swoich relacjach i związkach

Aby stworzyć zdrową relację, trzeba najpierw samemu wznieść się na poziom wymarzonego wariantu, który chcesz przyciągnąć. To jest klucz. 

Pracując Czystym Światłem stajesz się „Wibracyjnym Odpowiednikiem” zdrowej i radosnej wersji swojej rzeczywistości.  
Im więcej pracujesz Czystym Światłem – prosto, z radością i swobodą, w stanie wolnym od presji technik i metod, tym coraz szybciej i w bardziej naturalny sposób zaczynasz emanować inną jakością płynącą z Twojego Serca i Duszy. 

Jakością, którą inni zaczynają odczuwać jako magnetyczne przyciąganie – atrakcyjność, lekkość istnienia, dojrzałość emocjonalną i mądrość duchową – cudowny wewnętrzny blask, esencję kobiecości lub esencję męskości. 
Właśnie dlatego Twoje relacje ulegną poprawie, bo to Ty zaczniesz emanować tym, co ludzie zwą magnetyzmem kobiecym/ męskim. 

Bo połączysz się i zakotwiczysz swoje poczucie Siebie w najlepszych wzorcach – zdrowych i naturalnych – wolnych od zniekształceń i przekłamań. 
Będziesz emanować tą niezwykłą, cudowną energią, która zacznie przyciągać do Ciebie to, co najlepsze. Po prostu – to, co w Tobie narodziło się zdrowego i autentycznego, zacznie odzwierciedlać się na zewnątrz. 

4. Zaczniesz żyć na swoich zasadach, w swoim Najwyższym, najlepszym wydaniu

Kiedy Twoje wewnętrzne Czyste Światło, Twoja energia (często zatrzymana w niechcianych wzorcach i blokadach) zostanie odblokowana, to w sposób zupełnie naturalny, lekki, przyjemny i bez wysiłku, zaczniesz doświadczać więcej Dobrostanu i dostrzeżesz Obfitość. Finansową i każdą inną.
Twoja koncentracja i efektywność znacznie wzrosną, kiedy na co dzień będziesz umiejętnie korzystać z mocy Czystego Światła, czystej intencji, czystego Dobra. 

Te energetyczne nowe wzorce zaczną przekładać się na konkretne dobre sytuacje w Twoim życiu, bez względu na ich powierzchowny charakter lub wydźwięk.  

Jak to zrobimy: 

3 bloki (fazy) – od źródła Twoich problemów do zmiany i konkretnych rozwiązań – zdrowych  kreacji i manifestacji w Twoim życiu. 

I. Ujrzyj (odkoduj) 

1.Zaprzyjaźnij się z najwyższymi wibracjami od razu!   
Czym jest „Czyste Światło” oraz wzorce zakotwiczone  w „ŹRÓDLE WSZYSTKIEGO CO JEST”? Dlaczego warto kierować się w życiu przewodnictwem Czystego Światła?

2. Zapomnij o metodach. Po prostu bądź. Czyli dlaczego „metody nas zawodzą”, i jak to zmienić?

3. Bądź klarowny i miej czyste intencje.

• Czym jest czysta intencja?
• Jak sprawdzić, czy Twoje intencje są energetycznie czyste?
• Błędy przy pracy z intencjami:
– Skąd się biorą
– Jak je rozpoznasz
– Czym skutkują w codziennym życiu
• Jak tworzyć „czyste intencje”, aby stanowiły solidny energetyczny i materialny fundament, na którym zbudujesz Siebie, dobrostan i równowagę we wszystkich sferach swojego życia

4. Jakie obszary Twojego życia domagają się uwagi?

• Twój podstawowy temat to zawsze wierzchołek góry lodowej – czyli co się kryje za: problemami w relacjach, biznesie i finansach,  kobiecości/ męskości, cyklach walki i ucieczki, kryzysami, chorobami i spadkami życiowej energii?
• Jakie ukryte wzorce i programy kryją się w Twoim polu, kiedy mówisz o określonym problemie. 
• Ustawienia systemowe, archetypowe  i konstelacje, jako sposób wglądu i wstępnego oczyszczenia. 
• Co zobaczysz, tego już nie od-zobaczysz, ale możesz zacząć uwalniać. 

II   Kasacja wszelkich obciążeń 

1. Nadmiary i niedobory, czyli czym jest biegun Światła i cienia. 

• Energia nadmiarów – jak się przejawia Twoim życiu i wzorcach postepowania. 
• Energia niedoborów, jak się przejawia w Twoim życiu i wzorcach postępowania. 
• Stan akuratności i neutralności kluczem do zrównoważonego życia w Dobrostanie. 
• Istota transformacji bieguna cienia w lekcję Światła.

2. Jak samodzielnie kasować i przepracowywać wzorce i schematy, które blokują Ci dostęp do poczucia pełni życia we wszystkich obszarach. 

Nauka i praktyka kasacji wszelkich rodzajów obciążeń, wzorców i blokad, które przestały Ci służyć –  z czystą intencją i Dla Najwyższego Dobra. 

• Gdzie w Twoim ciele i polu energetycznym zblokowany jest przepływ energii i w jaki sposób to zidentyfikować?
• Procesy kasacji energetycznej wszelkich obciążeń na wszystkich poziomach istnienia (w tym: mind control, uzdrawianie Duszy, karmy osobistej, rodowej, narodowej, Ziemi, itd.) 
• Grupowa „indukcja” – Kluczowe wzorce i schematy na  Twój wybrany temat

III Programowanie zdrowych wzorców i przekonań – nowa jakość życia

1. Jak działają Formuły zdrowego programowania – język zmiany zamiast języka sabotażu – jak osadzisz się i zaprogramujesz swoją nową rzeczywistość opartą o nowe, zdrowe wzorce i przekonania.
2. Jak tworzyć nową, zdrową linię czasu i się na niej znaleźć

+ Weryfikacja wykonanej pracy 

3. Dalszy kierunek pracy ze sobą
4. Warianty rzeczywistości 

Twoja gotowość na przyjęcie Najlepszego wariantu rzeczywistości- jak to sprawdzić, czy rzeczywiście chcesz tego, co deklarujesz i czy jesteś osobą całkowicie do tego zdolną?

Jak podtrzymasz na co dzień zdrową wibrację osobistą i zaprogramowane wzorce, aby od teraz coraz lepiej utrzymać na co dzień samopoczucie na częstotliwości zdrowej, manifestować w zdrowy sposób pragnienia i cele zamiast lęków, obaw i wątpliwości. 

+ Ćwiczenia: KASACJA OBCIĄŻEŃ I PROGRAMOWANIE ZDROWYCH WZORCÓW oraz UTRZYMANIE WIBRACJI NA CO DZIEŃ 

Informacje organizacyjne i warunki:

  • Prowadzący: Katarzyna Kołomańska (Crystal Arya) i Joanna Grabska – Inspirator zmian
  • cena regularna 1520 zł
  • Warunkiem odbycia się warsztatów jest udział co najmniej 10 osób (potwierdzony wpłatą na konto bankowe) 
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu spotkania z uwagi na niewystarczającą lub zbyt dużą ilość zgłoszeń oraz wypadki losowe

O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu: tel. + 48 731 983 984, + 48 600 315 620 

e-mail: crystalarya@o2.pl lub kontakt@joannagrabska.pl

Obejrzyj nasze filmy: 

KIEDY INTENCJA NIE DZIAŁA I JAK TO ZMIENIĆ ?

1. Najczęstsze błędy przy formułowaniu myśli, intencji zamiarów.

2. Prawo paradoksalnej intencji- Język autosabotażu a język zmiany.

3. PATENT   na skuteczną intencję.

 

5 Kluczowych Błędów, które zatrzymują Cię w miejscu, mimo, że Tak Bardzo Pragniesz Zmiany w Swoim Życiu. 

Taki schemat: Bierzesz udział w warsztatach, stosujesz różne metody, dużo czytasz, wykonujesz ćwiczenia, korzystasz z różnych zabiegów, nawet całkiem sporo wiesz już o pułapkach umysłu, rozwoju i pozytywnym myśleniu, a trudne sprawy wracają do Ciebie jak bumerang. Masz dość. Opada Ci wszystko, co może opaść. Po prostu już Ci się nie chce, nie widać końca ani sensu. Dlaczego tak się dzieje i jak przełamać taką sytuację? Jak odbić się od stagnacji i punktu wyjścia?

Rozmawiamy również o istotnych blokadach gotowości na zmianę, które przejawiają się jako sabotaż pracy z przekonaniami.

 

PUŁAPKA IDENTYFIKACJI

Bardzo istotny element uzdrawiania swojego podejścia do siebie w rozwoju, zaczyna się od uczciwej odpowiedzi na pytanie: Identyfikujesz emocje i obciążenia, czy identyfikujesz SIĘ z nimi?

Na czym polega zdrowe podejście, w którym w naturalny sposób bierzemy odpowiedzialność za rzeczywistość i emocje bez potrzeby utożsamiania się z nimi?

 

WEBINAR wstępny: Jak wrócić do naturalnych zdrowych wzorców funkcjonowania

– Mocne praktyczne ćwiczenia, które już uruchamiają procesy zmiany w Tobie

– 4 niezwykłe pozytywne zmiany, które zaczną stawać się Twoim radosnym udziałem, kiedy weźmiesz udział w tym spotkaniu

1. Otrzymasz natychmiastowe odpowiedzi na swoje problemy w sobie, relacjach, zdrowiu, sukcesie, finansach.
2. Zaczniesz podejmować inne decyzje, osadzone w Twojej wewnętrznej Prawdzie i Świetle. Zaczniesz dostrzegać, czuć, i wykorzystywać SYNCHRONICZNE ZDARZENIA w swoim życiu.
3. Zaczniesz doświadczać nowej jakości w swoich relacjach i związkach.
4. Zaczniesz żyć na swoich zasadach, w swoim Najwyższym, najlepszym wydaniu.   

 

POTĘGA AKURATNOŚCI

PRZEGINASZ, CZY JESTEŚ AKURAT ?

Poczytaj, co się dzieje, kiedy dajesz za dużo, za bardzo, i kiedy bierzesz za dużo, za bardzo.
Misjonarz, cierpiętnik, ratownik, opiekun – dają za bardzo, a potem: złość, frustracja, żal, szukanie sprawiedliwości, poczucie krzywdy, umniejszenia.

Za dużo bierzesz – czujesz ciężar, poczucie winy, takie specyficzne. Albo uciekasz od tego, kto dał w nadmiarze, albo deprecjonujesz.

Akuratność daje zdrowe wyczucie umiaru. Uwalnia od lęków, że przegniemy z zaangażowaniem lub z odpuszczeniem sobie. Dzięki tej swobodzie odzyskujemy naturalność, spontaniczność i „pewną rękę”. Budujemy nić zaufania, że otworzyliśmy się już na taki wariant rzeczywistości, w którym proporcje są doskonale zachowane

____________________________________________________________________________