Biżuteria Mocy

Zamów swój osobisty harmonizer  i amulet mocy

naszyjniki i wisiory
bransoletki
komplety biżuterii na zamówienie
Previous slide
Next slide

JEDYNA NA RYNKU ENERGETYCZNA BIŻUTERIA MOCY ŚWIADOMIE DOPASOWANA DO TWOJEJ WIBRACJI OSOBISTEJ

      K L E J N O T Y   

 C Z Y S T E J   Ś W I A D O M O Ś C I

Srebro 925

Srebro pozłacane 24k złotem

Złoto 585

O MARCE

Crystal Arya to marka Premium uznana w środowiskach rozwoju i duchowej wiedzy za lidera i źródło rzetelnych informacji na najbardziej zaawansowanym poziomie. Jako autorka wielu publikacji na temat najwyższej klasy wiedzy o rozwoju świadomości oraz pionierka świadomej praktyki rozwoju – harmonizacji z Naturalnymi Prawami Uniwersum i zdrowymi wzorcami istnienia, wspieram zarówno grupy zawodowo zajmujące się pracą z energią oraz poszukiwaczy autentycznej Czystej Świadomości, wolnej od pseudoezoterycznego szumu informacyjnego, astralnych iluzji duchowości, wiedzy i mocy.

Dzięki unikalnym w skali światowej darom jasnowidzenia, jasnoczucia, twórczej ekspresji i syntezy informacji pochodzących z poziomu Uniwersalnej Świadomości, oferuję świadomą biżuterię energetyczną na indywidualne zamówienie, dopasowaną do Twoich autentycznych procesów rozwoju, wykonaną z kamieni naturalnych oraz autorskich dodatków ze srebra próby 925 i pozłacanego 24k złotem oraz złota próby 585.

Tworzenie wyjątkowej biżuterii łączę z wglądami jasnowidzącymi, dając Ci głęboki obraz Twojej sytuacji, uwarunkowań i ukierunkowanie wspierające w decyzjach oraz świadomej pracy ze sobą.

TWÓJ PRZYJACIEL W PROCESIE

W procesie harmonizacji z naturalnymi, zdrowymi wzorcami istnienia, biżuteria mocy to przyjaciele, którzy Ci towarzyszą podczas powrotu do autentycznej mocy, a nie jej protezy. To znaczy, że moja biżuteria i przedmioty mocy stawiają Cię we własnej mocy i wspierają proces transformacji, a nie go zastępują.

Razem ustalamy szczegóły i formę Twojego osobistego artefaktu, który wspierać będzie Twój potencjał. Możesz też zdać się na moją intuicję lub pokazać mi, co Ci się podoba, opisać mi Twoje potrzeby i odczucia. 

Tworzę tylko z poziomu Czystego Światła. Oznacza to, że moja twórczość działa jak odpromiennik i harmonizer – dostraja energię żywych istot i przestrzeni do zdrowej częstotliwości istnienia.

 

Napisz do mnie: info@crystalarya.com

 

SSL  Zakupy pod pieczą

Mocna energia Czystego Światła bez astralnych podpięć

  Najwyższa jakość programowania energetycznego

Skrojona na miarę Twoich autentycznych potrzeb rozwoju 

ZASADY UŻYTKOWANIA 

BIŻUTERII MOCY

Przykładowe realizacje indywidualnych zamówień

Talizman Radości w Materii
Autorski naszyjnik z surowych cytrynów, z pirytami i hematytami pozłacanymi 24k złotem.
Z intencją równowagi tworzenia.

Wiedza i biznes bez świadomości Serca jest zagładą, podobnie jak brak uziemienia w natchnieniu i euforii, czy zbytni pragmatyzm pozbawiony lekkości i polotu. Dopiero zrównoważone połączenie Radości Tworzenia z trzeźwym podejściem do materii może zaowocować pełnowartościową kreacją, harmonijną ze zdrowym przepływem energii Dobrostanu.

Cytryn to kamień Radości. Wspiera proces powrotu do naturalnego stanu radości istnienia, lekkość, pomyślność. Jeden z najsilniejszych kamieni na finanse i dobrostan. Wspomaga optymizm, akceptację, śmiałość, otwartość, poczucie wolności.

Piryt to jeden z najmocniejszych kamieni na finanse. Szczególnie polecany dla przedsiębiorców i zarządzających, a także dla tych, którzy potrzebują uziemienia i mobilizacji do podjęcia konkretnych działań prowadzących do osiągnięcia celu. Wspomaga trzeźwość myślenia, asertywność i gospodarność. Wspiera generowanie zysków, rentowność i dobre zarządzanie.

Hematyt to kamień Odwagi. Łączy z pierwotną ziemską energią, oczyszcza korzenie, wspomaga konstruktywne myślenie i działanie. Ponadto, neutralizuje szkodliwe promieniowanie.
Długość całkowita naszyjnika:
Zapięcie: srebro 925 pozłacane 24 złotem.
Ochronny Talizman Wirtuozerii
Autorski naszyjnik z surowym kwarcem z rutylem, surowymi kostkami czarnego turmalinu, hematytami oraz labradorytami. Z intencją istnienia w esencji najwyższej jakości życia w każdej dziedzinie.

Kwarc z rutylem wspiera procesy integracji energii elegancji, klasy i taktu. Daje umiarkowane wyczucie, wspiera artyzm i oryginalność, bez względu na dziedzinę, którą się zajmujemy.

Czarny turmalin to jeden z najmocniejszych kamieni ochronnych. Wspomaga uziemienie, odporność na lęki, odzyskanie wewnętrznej mocy, odwagi i determinacji.

Labradoryt to kamień przebaczenia.
Wspiera bardziej świadome uczestnictwo w spektaklu życia, zdolność dostrzegania zmiany, postawę wdzięczności i zachwytu nad synchronią i doskonałością rzeczywistości. Pomaga przebaczyć i uwolnić zastałą energię żalu, blokującą doświadczanie spełnienia.

Hematyt to kamień Odwagi. Łączy z pierwotną ziemską energią, oczyszcza korzenie, wspomaga konstruktywne myślenie i działanie.
Ponadto, neutralizuje szkodliwe promieniowanie.
Długość całkowita naszyjnika: