KWANTOWE SESJE GRUPOWE

W ŹRÓDLE ŻYCIA

Crystal Arya

NOWY CYKL
SPOTKAŃ NA ŻYWO

on line

JAK OSWOIĆ STRACH PRZED DUŻĄ ZMIANĄ PRYWATNĄ LUB ZAWODOWĄ

JAK OSWOIĆ STRACH PRZED DUŻĄ ZMIANĄ PRYWATNĄ LUB ZAWODOWĄ


BEZ ASTRALNYCH PODPIĘĆ


BEZ ILUZJI WIEDZY I MOCY


AUTENTYCZNOŚĆ I KONKRET

Aktualnie najgłębsza i najszybsza metoda kompleksowej alchemizacji wzorców istnienia, czyli przemiany konkretnych blokujących uwarunkowań na wszystkich poziomach istnienia. Dokonywana w najwyższym aktualnym standardzie: z poziomu najwyższej częstotliwości istnienia – Żródła Życia, czyli bez astralnych podpięć do iluzji wiedzy i mocy, hologramów typu “boska matryca”, “5D”, subtelnych manipulacji, efekciarstwa i oszołomienia mocą energetyczną. Ponieważ naprawdę zdrowe uziemienie sprawia, że częstotliwość Źródła Życia daje odczucie naturalności, bez efektu intensywnego oczarowywania.

Od innych zabiegów nazywanych sesjami kwantowymi różni się kulturą pracy z energią, którą charakteryzuje jedyna w swoim rodzaju wysoka klasa służby Najwyższemu Dobru,  solidne BHP energetyczne, trzeźwa, dobrze uziemiona struktura i prowadzenie w zgodzie ze sztuką zdrowego wzorca transformacji. 

Zdrowe wzorce pracy z energią z Czystego Światła to najbardziej zaawansowane narzędzia świadomego rozwoju bazujące na bezpośredniej łączności ze Źródłem Życia, której arkana dopiero co zaczyna odkrywać i badać fizyka kwantowa. Dlatego nie powołuję się na naukowe odkrycia, gdyż jeszcze nie uwzględniają bardzo subtelnych różnic w poziomach częstotliwości, choć są już w stanie wyjaśnić podstawową mechanikę działania energii w materii.

Częstotliwość Źródła Życia reprezentuje najwyższy poziom świadomości – Uniwersalną Świadomość. Większość powszechnie znanych metod rozwoju opracowano z niższych poziomów świadomości należących do częstotliwości astralnych, które zakresem odpowiadają iluzjom wiedzy i mocy.  Dlatego rozwój z poziomu niższych poziomów świadomości naraża na ryzyko astralnych podpięć, uwikłanie w przekłamane interpretacje i powikłania energetyczne związane z subtelnymi manipulacjami wiedzą i mocą, które są zjawiskiem powszechnym na niższych poziomach świadomości. Rozwój z poziomu Źródła Życia różni się od innych metod rozwoju systemem wartości i ważności oraz paradygmatem działania dla Najwyższego Dobra, tworząc naturalną, uporządkowaną przestrzeń zrównoważonego wzrostu, harmonijną z kosmicznym porządkiem. Dzięki temu naturalnym skutkiem ubocznym zakotwiczenia świadomości człowieka w Źródle Życia jest odzyskanie swojej przyrodzonej mocy i tożsamości Istoty Światła w ludzkiej formie, całkowitej odporności energetycznej na wszelkie negatywne wpływy, w tym na mechanizmy kontroli i manipulacji umysłu (mind control), proces odzyskiwania sprawności nadzmysłowej w postaci jasnego czucia, widzenia, słyszenia i wiedzenia oraz akceleracja potencjału osobistej mocy, w tym zdolności samouzdrawiania i kreowania rzeczywistości bezpośrednio tylko Czystą Energią Życia. 

Uniwersalną Świadomość charakteryzuje specyficzny sposób tzw. prawidłowego obrazowania pojęć, wzorców i mechaniki działania energii oraz język Czystego Światła często niezrozumiały dla umysłu skorumpowanego ograniczeniami i Serca zamkniętego na Uniwersalną Prawdę. Dzięki energetycznej budowie języka Czystego Światła Energia Życia jest bezpośrednio dostarczana w pole energetyczne Żywych Istot, rozbudzając ich uśpiony najwyższy potencjał. Metody rozwoju zakotwiczone poza Źródłem Życia nie oddziałują na naturalny proces akceleracji potencjału przyrodzonej mocy, ponieważ zamiast tego poprzez podpięcia energetyczne pobierają życiową energię dawcy jako zapłatę za dostęp do iluzji wiedzy i mocy oraz odprowadzają ją do egregorów zasilających częstotliwości pasożytnicze.  Rozwój z poziomu Źródła Życia jest zatem jedyną w świecie energii częstotliwością istnienia, w której Żywa Istota jest całkowicie wolna, suwerenna, chroniona, pod pieczą i wzmacniana Energią Życia w autentyczny sposób dla Najwyższego Dobra jej ekspresji poprzez indywidualny wyraz Stworzenia.     

Termin „Czyste Światło” powstał dla odróżnienia najwyższej częstotliwości istnienia – Czystej Świadomości Uniwersalnej od subtelnych manipulacji wiedzą i mocą oraz językiem energii, typu „wojownicy światła”, „walka światła z ciemnością”, itp. Świadomości podpięte do niskich częstotliwości tzw. „białego astrala” są wykorzystywane poprzez swoje nieprzepracowane ambicjonalne podejście do pracy z energią i niezintegrowane pragnienie wyjątkowości oraz dokonania czegoś wartościowego. Często nie zdają sobie sprawy z tego, że wykorzystując pojęcia takie jak „światło”, źródło”, „duchowość”, itd., przyczyniają się do szerzenia i pogłębiania ogólnej dezinformacji, która prowadzi do zagubienia w świecie energii tych, którzy są jeszcze bardziej zdezintegrowani. W ten sposób ludzie funkcjonujący na subtelnych podpięciach, którzy myślą, że służą idei „światła” i „źródła”, nie są nawet świadomi tego, że na głębszym poziomie energetycznym uwikłali się w działania przeciwko Istocie Światła, zatrzymując swój rozwój świadomości na poziomie iluzji wiedzy i mocy oraz zwodząc na manowce świata energii tych, którzy im zaufali. 

Otrzymasz mail z powiadomieniem z automatycznego systemu z linkiem do spotkania na Zoom i hasłem dostępowym.

Rejestrując się na wydarzenie, upewnij się, że podany przez Ciebie e-mail jest prawidłowy.

Pamiętaj, aby sprawdzić w skrzynce pocztowej foldery spam/ niechciane i dodać info@crystalarya.com do adresów zaufanych.

Sesje i praca duchowa nie zastępują leczenia medycznego, terapii psychologicznych ani psychiatrycznych. Świadoma praca z energią z poziomu Źródła Życia może skutecznie wyeliminować pra przyczyny energetycznych zaniedbań, które następnie przejawiają się w postaci chorób, dolegliwości i dysfunkcji sfer życia. Zgodnie z obowiązującym prawem wtórnym, nauka i medycyna konwencjonalna nie uwzględniają alternatywnej wiedzy, która zagraża ich konstytucji i nie może być potwierdzona poprzez miary i wskaźniki uprawomocnione przez to prawo.    

WAŻNE INFORMACJE

Świadoma Obecność w Źródle Życia działa bez ograniczeń w całym polu energii. Odległość fizyczna nie ma znaczenia. Spotkania na żywo, on line czy nagrania energetyczne są równie mocne i skuteczne.

Czysta Energia Życia - Czyste Światło nie koliduje z żadnymi innymi metodami i procesami. Co najwyżej może je wesprzeć, oczyścić z podpięć i przesunięć świadomości na niższe poziomy energetyczne

Czysta Energia Życia - Czyste Światło nie koliduje z żadnymi innymi metodami i procesami. Co najwyżej może je wesprzeć, oczyścić z podpięć i przesunięć świadomości na niższe poziomy energetyczne


UWALNIANIE
∞ LĘKU
O PRZYSZŁOŚĆ

Wiesz, co? Ja tak naprawdę nie lubię dużych zmian ani tych małych. Do tych „na lepsze” też długo się przekonuję. Lubię jeździć znanymi trasami. Lubię wiedzieć, co mnie czeka. Lubię stałe godziny i uporządkowaną strukturę, w której dokładnie wiadomo, o co chodzi.
Jako jasnowidz jestem przyzwyczajona do prognozowania rozwoju sytuacji. Jako osobowość neuroatypowa wręcz KOCHAM porządek, strukturę i stałość!
Pławię się w odnajdywaniu systemowej natury rzeczywistości.
I może z tego zamiłowania do porządku i harmonii w końcu odkryłam, że istnieje algorytm zmiany!
I zaczerpnęłam ze Źródła Życia jego dokładną strukturę. Przetestowałam, przeżyłam i przeżułam.

Teraz pragnę podzielić się tą niezwykle użyteczną (jak dla mnie) wiedzą, zwłaszcza, że zmian nie unikniemy. Prędzej czy później nas dopadną i wykopią na nieznane terytoria, choćbyśmy pazurami trzymali się znajomego porządku i przykuli do niego łańcuchem.

I tak powstał cudowny szybki kurs zdalny, o takiej nawet modnej i enigmatycznej nazwie:

WAŻNE INFORMACJE

ORGANIZACJA
KWANTOWEJ SESJI GRUPOWEJ

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA

Liczba miejsc na każde spotkanie jest ograniczona, dlatego warto zamówić z wyprzedzeniem lub od razu cały pakiet, aby skorzystać z wyjątkowej promocji, PREZENTU i aby mieć pewne miejsce na każde spotkanie. Nie możesz być na żywo? Nie ma problemu! Kilka dni po zakończeniu Live otrzymasz dostęp do nagrania na cały miesiąc!

Nie możesz wziąć udziału na żywo?

Nie szkodzi! Sesje są nagrywane.
Po zakończeniu spotkania na żywo otrzymasz dostęp do nagrania.

DOSTĘP

Tutaj zanurzysz się na chwilę w inspiracji z mojego osobistego procesu kwantowego, która totalnie zrewolucjonizowała moje codzienne nawyki myślowe. Złapiesz kontakt z najwyższą częstotliwością istnienia i popatrzysz jej oczyma: jak czuje, jak myśli, jak spędza dzień, jak podejmuje decyzje.
To jest docelowa świadomość, którą zaczniesz kształtować w sobie, jeśli chcesz przechodzić zmiany lekko, z finezją i entuzjazmem, bez obaw, że skończysz z psychą w gipsie.

O AUTORCE


KATARZYNA S. BARCZYŃSKA

Wyobraź sobie rzeczywistość, w której ludzie nie boją się zmian i bez wahania decydują się na to, co dostraja ich do spełnionego wariantu. Doskonale wiedzą, kiedy jest prawdziwa innowacja i odróżniają to od „lepsze wrogiem dobrego”. Świadomość zbiorowa dynamicznie wzrasta i samoistnie znikają problemy stanowiące obecnie 99% choroby trawiącej ludzkość. Dziękuję, tak się stało i tak jest 🙂


Jasnowidz z poziomu Źródła Życia. Wiedzę o mechanice działania energii w materii przekazuję zgodnie z holistycznym podejściem systemowym i procesowym do zarządzania jakością życia. Cenię zdrowe i trzeźwe podejście do duchowości, bez posiłkowania się astralnymi iluzjami wiedzy i mocy. Autorka jednego z wiodących blogów o rozwoju świadomości, ponad 150 artykułów na temat świadomego rozwoju i zarządzania jakością, 10 ebooków, 20 medytacji w Źródle Życia, tysięcy analiz energetycznych, krystalicznych wglądów jasnowidzących, ustawień oraz procesów indywidualnych i grupowych. Pracuję z ludźmi, którzy osiągnęli sukces zawodowy, lecz uwikłani są w wyczerpanie, wypalenie, brak spełnienia i znużenie. Wciąż jednak tli się nadzieja na doświadczenie równowagi, harmonii i lepszego wykorzystania swojego potencjału.

Crystal Arya to marka Premium uznana w środowiskach rozwoju i duchowej wiedzy za lidera i źródło rzetelnych informacji na najbardziej zaawansowanym poziomie. Jako autorka wielu publikacji na temat najwyższej klasy wiedzy o rozwoju świadomości oraz pionierka świadomej praktyki rozwoju – harmonizacji z Naturalnymi Prawami Uniwersum i zdrowymi wzorcami istnienia, wspieram zarówno grupy zawodowo zajmujące się pracą z energią oraz poszukiwaczy autentycznej Czystej Świadomości, wolnej od pseudoezoterycznego szumu informacyjnego, astralnych iluzji duchowości, wiedzy i mocy. Dzięki unikalnym w skali światowej darom jasnowidzenia, jasnoczucia, twórczej ekspresji i syntezy informacji pochodzących z poziomu Uniwersalnej Świadomości, opracowałam autorską formułę STRATEGIA ŚWIADOMEGO ROZWOJU, opartą na autorskiej metodzie harmonizacji ze zdrowymi wzorcami istnienia = Zdrową Istotą Życia i Mocy Kreacji, aby wyjść z pułapki częściowego sukcesu, cienia niedosytu, pustki, paraliżu, by cenić się w pełni, aby wyzwolić się ze złudzenia, „że tak to już jest w życiu – albo masz jedno, albo drugie” i świadomie kreować wielopoziomy sukces w życiu. To jest naturalny stan, a nie utopia czy luksus dla wybranych, albowiem każdy wybiera sam siebie. Do czego Ty siebie przeznaczasz? Pozdrawiam z Miłością ​

Co mówią o pracy ze mną stałe klientki

„PRACA Z TOBĄ TO ZAWSZE UWALNIANIE I ZYSKI, NIGDY UWIKŁANIE I STRATY.”

W głębi Serca doskonale wiem i czuję, że każde spotkanie z Tobą przynosi efekty i daje mi o wiele więcej wartości niż bym się spodziewała (jak to w Źródle bywa ❤️). Oraz, że decyzja zainwestowania w cokolwiek pochodzącego od Ciebie nigdy nie będzie miała żadnych negatywnych efektów, bo praca z Tobą to zawsze uwalnianie i zyski, nigdy uwikłanie i straty! Więc właściwie nad czym tu się zastanawiać?

- MARTA BARBARA CIUPCZYK -

„JESTEŚ TAKĄ MAMĄ-OPIEKUNKĄ DUSZ TU NA ZIEMI.”

Jestem bardzo wdzięczna za Twój mistrzowski, krystaliczny wgląd jasnowidzący i za Twój dar jaki oferujesz światu, bez czarowania i zbędnych kolorowych mrzonek - tylko to, co jest i takie jakie jest w Źródle Życia. Jesteś taką mamą-opiekunką dusz tu na ziemi, tak Cię czuję. O ile plan istnienia na czas jego opracowania i czytania wydawał się dla mnie odlotem w kosmos (to było jak jedno wielkie WTF?! wielkie pier*****cie meteorytu w moją przestrzeń [doceniam :), to było potrzebne, by mną poruszyć do wyjścia z matni] o tyle, przy zagłębianiu się w analizie zdrowia czuję jak przepływa ta treść przeze mnie, rezonuje z nią w 100%

- MONIKA JAROSZ-KASINA -

„WRESZCIE CZUJĘ, ŻE TO ZDROWY, NATURALNY I WŁAŚCIWY KIERUNEK PRACY ZE SOBĄ.”


Kasiu, Dziękuję Ci za tak mądrą, ciepłą, szanującą, akceptującą, wspierającą Asystę w mojej podróży powrotu do siebie, do Naturalnych, Zdrowych wzorców – do mojego powrotu do Istoty Światła, którą jestem 😊 Ta praca z Tobą bardzo dużo wnosi do mojego życia – wreszcie czuje, że to zdrowy, naturalny, właściwy kierunek pracy ze sobą. Odkrywam po kolei w własnym tempie nową, Zdrową Jakość życia i dziękuję, że tak mi to ułatwiasz, Twoja postawa jest dla mnie Inspiracją i motywacją do dalszej pracy ze sobą 😊 Dziękuję Ci za to, że chcesz dalej ze mną pracować i sobie za to, że wreszcie czuje, chcę, potrafię, pozwalam sobie wyrażać sobą w pełni Miłość i Dobrostan, żyć w harmonii z Naturalnymi Prawami, dostroić się w pełni do Mądrości Wszechświata i działać w pełni dla Najwyższego Dobra bez iluzji Wiedzy i Mocy. Dzięki materiałom, jakie udostępniasz czuję się zaopiekowana w tej współpracy każdego dnia. Każdego dnia odkrywam coś nowego o sobie i rozumiem coraz więcej. Medytacje są już moim codziennym, cudownym rytuałem :))

- KATARZYNA RUTKOWSKA -

„wszystkie wcześniejsze warsztaty oraz kursy, w których brałam udział przygotowały mnie i doprowadziły do otwarcia się na wyższy poziom duchowości, który oferuje Kasia.”

Zdecydowałam się na indywidualne sesje z Kasią, gdyż przyciągnęła mnie przede wszystkim autentyczność, prawda oraz akuratność treści, które Kasia przekazuje w swoich tekstach na blogu i w materiałach. Trafność i jasność wglądów Kasi pozwoliły mi wchodzić głębiej w procesy i dostrzegać istotę spraw, z którymi pracowałyśmy podczas naszych sesji. Kasia często dzieliła się inspirującymi historiami ze swojego życia, które dodawały mi motywacji i umożliwiły zobaczenie danego procesu czy zjawiska na „żywym przykładzie”. Ważne jest to, że Kasia nie stawia się w pozycji guru, który wie lepiej i wszystko ma przerobione, a więc nasza współpraca opierała się na równym partnerstwie. Dzięki naszym sesjom, nabrałam większego zaufania do siebie i tego co czuję. Zostałam zaopatrzona w skuteczne, ale jednocześnie proste narzędzia do pracy ze sobą, z których korzystam na co dzień. Uważam, że wszystkie wcześniejsze warsztaty oraz kursy, w których brałam udział przygotowały mnie i doprowadziły do otwarcia się na wyższy poziom duchowości, który oferuje Kasia 🙂

- KINGA GURBA -

Rozwój w harmonii z Uniwersalną Świadomością

×
×

Koszyk