Wybaczanie

Czas dostawy: 10
580.00 zł

Trudno Ci wybaczyć komuś lub sobie? Inne metody nie zadziałały skutecznie? Męczy Cię powracający żal, chowanie urazy lub poczucie winy? Masz z kimś trudną relację?

Czasem nie wystarcza ani radykalne wybaczanie, ani ustawienia hellingerowskie. Gdy czujesz, że wciąż jest w Tobie niedosyt i coś jest nie tak, to jest okazja dla Ciebie. Ta sesja Wybaczania działa bardzo dogłębnie i skutecznie! Jest to metoda kompleksowa, która od razu przynosi rezultaty, które  po prostu czujesz.  

Poprzez uwolnienie i opróżnienie się nie tylko z negatywnych, toksycznych emocji lecz także transformację przekonań i pracę z energią na wszystkich poziomach energetycznych, w naszym polu robi się czysta przestrzeń, nowa energia. Dostajesz naturalne, zdrowe i zrównoważone wzorce pochodzące ze Źródła Wszystkiego Co Jest, dzięki czemu przestajesz mieć potrzebę, aby żyć według starych schematów, które przestały Ci służyć. Zachodzi pozytywna zmiana. To też jest pozytywne programowanie umysłu. 

W pakiecie otrzymasz:

  • 2h sesji wybaczania, w tym praca z przekonaniami, usuwanie wszelkich obciążeń energetycznych, więzów karmicznych, podniesienie wibracji osobistej i aktywacja Twojego pola energetycznego na poziomie Zero = Źródła Wszystkiego Co Jest 
  • Materiały do samodzielnej pracy metodami Crystal Arya

Po opłaceniu zamówienia, skontaktuj się aby umówić się na sesję! Wyślij wiadomość na e-mail: crystalarya@o2.pl 


Udostępnij