Współpraca światła i cienia

Czas dostawy: 7 dni
35.00 zł

Doskonały upominek dla osób, które potrzebują akceptacji obecności bieli i czerni w doświadczaniu rzeczywistości, a także odcięcia się od negatywnych energii. Zestaw ten wspiera uzyskanie szerszej perspektywy i zrozumienie, że czasem to, co wydaje się "złe" jest w rzeczywistości lekcją Światła i Miłości. Wszelkie trudy i ograniczenia są jedynie drogowskazem, aby odkryć jak należy postępować, aby przestać przyciągać do swojej przestrzeni przeszkody i blokady, cierpienie i znój. Ma także działanie podobne do świec separacyjnych - odcina negatywne wpływy i oczyszcza przestrzeń osobistą doświadczeń. 

Wyjątkowy komplet medytacyjny, w składzie : 

biało - czarna świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm. 

Czarne słońce symbolizuje ciemność, przez którą musimy przejść, aby docenić wartość światła. Jak wejdziemy w mrok w sobie i go uzdrowimy, zyskujemy wiedzę. Wspiera świadome przejście przez problemy powstałe po to, by im stawić czoła. 

Biały księżyc symbolizuje zasiewanie marzeń w przestrzeni oczyszczonej z negatywnych wpływów przez czarne słońce. 

medytacja BALANS z intencją akceptacji światła i cienia. "Biel jest kolorów przyczyną, czerń ich brakiem". "W pełni akceptuję biegun cienia i potrafię w każdej sytuacji dostrzec lekcję Światła i Miłości. Odcinam się od negatywnych wpływów. Czyste Światło oczyszcza i uzdrawia moją przestrzeń. Otwieram się na doświadczanie rzeczywistości zgodnej ze wzorcem pochodzącym ze Źródła Wszystkiego Co Jest". Obraz jest wysokoenergetyczny działa jak odpromiennik i na poziomie komórkowym. Piękny wydruk na eleganckim papierze perłowym, rozmiar 15 x 15 cm. 

magiczna kompozycja ziół wspierająca intencję i wzmacniająca moc medytacji. Urocza, wygodna i dyskretna buteleczka, którą możesz zawiesić gdziekolwiek chcesz.  

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2017

Udostępnij