Współpraca przeciwieństw

Czas dostawy: 7 dni
35.00 zł

Doskonały upominek dla osób, które potrzebują powrotu do Jedności. Wspiera uzupełnianie się żeńskiego i męskiego pierwiastka, bieguna światła i cienia, aspektu biernego i aktywnego oraz ich zjednoczenie. Wspomaga rozumienie i zestrojenie się z naturalnymi cyklami i rytmami. 

Wyjątkowy komplet medytacyjny, w składzie : 

złoto - błękitna świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm.

medytacja UNI  z intencją integracji przeciwności, scalania pierwiastka żeńskiego i męskiego, światła i cienia, sfery duchowej i materialnej "Pozwalam, aby w doskonały sposób moje przeciwieństwa całkowicie zjednoczyły się oraz zharmonizowały teraz, i uzupełniały się wzajemnie lekko, łatwo i przyjemnie. Jam jest Początkiem i Końcem, Światłem i Cieniem, Dniem i Nocą w odwiecznym tańcu niebios gwiaździstych i żywiołów." Obraz jest wysokoenergetyczny działa jak odpromiennik i na poziomie komórkowym. Piękny wydruk na eleganckim papierze perłowym, rozmiar 15 x 15 cm. 

magiczna kompozycja ziół wspierająca intencję i wzmacniająca moc medytacji. Urocza, wygodna i dyskretna buteleczka, którą możesz zawiesić gdziekolwiek chcesz.  


Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2017


Udostępnij