Współpraca Duszy i serca

Czas dostawy: 7 dni
35.00 zł

Doskonały upominek dla osób, które potrzebują połączenia Duszy z sercem i wsparcia w inicjacji swobodnej ich współpracy. Wspomaga połączenie świadomości duchowej z mądrością serca. 

Wyjątkowy komplet medytacyjny, w składzie : 

zielono - fioletowa świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm. 

Zielone słońce uzdrawia męski pierwiastek i to, co aktywne. Fioletowy Księżyc uzdrawia pierwiastek kobiecy i to, co bierne.

medytacja ROOTED z intencją uziemiającą duchowe energie, harmonizująca energię współpracy oraz zgodności serca i umysłu, symbolizuje zapuszczanie korzeni głęboko aż do jądra Ziemi w atmosferze bezwarunkowej miłości w sercu."Zapuszczam silne i grube korzenie głęboko, aż z miłością oplatają jądro Matki Ziemi. Pozwalam sobie na uziemienie, aby z radością i wdzięcznością czerpać życiodajną energię z Natury". Obraz jest wysokoenergetyczny działa jak odpromiennik i na poziomie komórkowym. Piękny wydruk na eleganckim papierze perłowym, rozmiar 15 x 15 cm. 

magiczna kompozycja ziół wspierająca intencję i wzmacniająca moc medytacji. Urocza, wygodna i dyskretna buteleczka, którą możesz zawiesić gdziekolwiek chcesz.  

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2017

Udostępnij