Współpraca Ducha i materii

Czas dostawy: 7 dni
35.00 zł

Doskonały upominek dla osób, które potrzebują harmonizacji czakry podstawy i korony jednocześnie, aby osiągnąć stan równowagi pomiędzy sferą materii i ducha. Zestaw ten wspiera zakorzenienie i uziemienie w Matce Ziemi, z koroną zakotwiczoną wysoko w Źródle Wszystkiego Co Jest. 

Wyjątkowy komplet medytacyjny, w składzie : 

czerwono - fioletowa świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm. 

medytacja DRZEWA ŻYCIA z intencją rozumienia przesłania "Jako w Niebie tak i na Ziemi". To umiejętność łączenia w sobie wiedzy na temat mechaniki niebios gwiaździstych oraz energii pochodzących od Stwórcy i Matki Ziemi tak, aby w pełni cieszyć się ziemską egzystencją i żyć w pełnej harmonii z naturalnymi prawami. "Jestem w całkowitej równowadze energii duchowych i fizycznych. Doskonała jest moja zdolność stałego połączenia z duchową Mądrością Źródła, jednocześnie pozostając w stabilności wibracji oraz uziemieniu w świecie ziemskim. Wiem jak to jest rozumieć w pełni energie, które materializują się w mojej rzeczywistości i doskonale nimi operować dla Najwyższego Dobra". Obraz jest wysokoenergetyczny działa jak odpromiennik i na poziomie komórkowym. Piękny wydruk na eleganckim papierze perłowym, rozmiar 15 x 15 cm. 

magiczna kompozycja ziół wspierająca intencję i wzmacniająca moc medytacji. Urocza, wygodna i dyskretna buteleczka, którą możesz zawiesić gdziekolwiek chcesz.  


Udostępnij