Współpraca biegunów

Czas dostawy: 7 dni
35.00 zł

Doskonały upominek dla osób, które potrzebują oczyszczenia na poziomie wszystkich czakr i aktywacji biegunów. Kolor złoty wspomaga aktywność i aktywuje, a srebrny gruntownie oczyszcza i niweluje bierność. Zestaw ten wspiera równowagę pomiędzy męskim i żeńskim aspektem. Korzystnie wpływa na aurę. 

Wyjątkowy komplet medytacyjny, w składzie : 

złoto - srebrna świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm. 

Złote słońce uzdrawia męski pierwiastek i to, co aktywne. Srebrny Księżyc oczyszcza aspekt żeński i niweluje bierność oraz neutralizuje to, co negatywne w żeńskich energiach.

medytacja SILVER GOLD z intencją oczyszczającą, uzdrawiającą i harmonizującą energię współpracy biegunów aktywności i bierności, symbolizuje zrównoważoną współpracę pomiędzy pierwiastkiem męskim (aktywnym) i żeńskim (biernym). Aktywuje i aktualizuje energie zgodnie ze wzorcem pochodzącym ze Źródła Wszystkiego Co Jest. "Jam jest jednością z doskonałą harmonią i równowagą pomiędzy tym co aktywne, męskie i jasne, a tym co  bierne, żeńskie i ciemne. Pozwalam w pełni na to, aby obie strony medalu oczyściły się, uzdrowiły, zregenerowały i zaktualizowały zgodnie ze wzorcem pochodzącym z czystego Światła". Obraz jest wysokoenergetyczny działa jak odpromiennik i na poziomie komórkowym. Piękny wydruk na eleganckim papierze perłowym, rozmiar 15 x 15 cm. 

magiczna kompozycja ziół wspierająca intencję i wzmacniająca moc medytacji. Urocza, wygodna i dyskretna buteleczka, którą możesz zawiesić gdziekolwiek chcesz.  


Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2017


Udostępnij