VESICA PISCIS pocztówka

Czas dostawy: 7 dni
35.00 zł

Energetyczna pocztówka 15 x 15 cm na eleganckim papierze perłowym.

Energia, której szukasz, poszukuje Ciebie! 

Ten energetyczny obraz być może czeka właśnie na Twoją decyzję. Wpuść do swojego wnętrza i Domu dobry nastrój i wysokie wibracje miłości.

VESICA PISCIS to medytacja medytacja jedności, harmonizująca energię pokoju, współpracy oraz zgodności serca i umysłu, symbolizuje ponowne połączenie, wyciszenie, ufność i wiarę, bezinteresowność, łagodność. Wspiera zgodę, harmonię oraz porozumienie.Wszystko, co podzielone jest na dwa przeciwieństwa można tym sposobem sprowadzić do jedności.

"Jam jest jednością, Dusza, serce, ciało i umysł są jednością. Pozwalam, aby najwyższa energia czystego Światła otoczyła mnie Dobrem, ciepłem, harmonią i zaufaniem w całym moim istnieniu i polu".

Aby łatwiej zakotwiczyć się energetycznie w Pokoju i harmonii, wyobraź sobie jak ta energetyczna forma wibruje wokół Twojego ciała. Skoncentruj się na sercu, poczuj bezwarunkową miłość i ponownie połącz się ciałem, Duszą, sercem i umysłem w doświadczeniu Jedności. Gdy poczujesz błogość pokoju i ciszy w sobie, dotrzesz do punktu zerowego energii w sobie.
Poproś, aby w tym momencie dla najwyższego Dobra spłynęła na Ciebie najwyższa energia czystego Światła, jaką jesteś w stanie przyjąć. 


Możliwość zamówienia wzorów w formie poduszki, solidnej torby, kosmetyczki, obrazu na płótnie lub zeszytu na spirali. Info na priv.

Udostępnij