VESICA PISCIS obraz na płótnie

Czas dostawy: 7 dni
980.00 zł

Energetyczny obraz na płótnie satynowanym 60x40 cm, ręcznie zdobiony cyrkoniami i perełkami. VESICA PISCIS to medytacja medytacja jedności, harmonizująca energię pokoju, współpracy oraz zgodności serca i umysłu, symbolizuje ponowne połączenie, wyciszenie, ufność i wiarę, bezinteresowność, łagodność. Wspiera zgodę, harmonię oraz porozumienie.Wszystko, co podzielone jest na dwa przeciwieństwa można tym sposobem sprowadzić do jedności.

"Jam jest jednością, Dusza, serce, ciało i umysł są jednością. Pozwalam, aby najwyższa energia czystego Światła otoczyła mnie Dobrem, ciepłem, harmonią i zaufaniem w całym moim istnieniu i polu".

Aby łatwiej zakotwiczyć się energetycznie w Pokoju i harmonii, wyobraź sobie jak ta energetyczna forma wibruje wokół Twojego ciała. Skoncentruj się na sercu, poczuj bezwarunkową miłość i ponownie połącz się ciałem, Duszą, sercem i umysłem w doświadczeniu Jedności. Gdy poczujesz błogość pokoju i ciszy w sobie, dotrzesz do punktu zerowego energii w sobie.
Poproś, aby w tym momencie dla najwyższego Dobra spłynęła na Ciebie najwyższa energia czystego Światła, jaką jesteś w stanie przyjąć. 

Gotowy do zawieszenia na ścianie - naciągnięty na solidny blejtram i utrwalony werniksem (mat lub piękny pół połysk satynowy), co daje dodatkowe zabezpieczenie przed urazami zewnętrznymi. Werniks w bardzo elegancki sposób wydobywa fakturę płótna, a pół połysk dodatkowo ożywia kolory. Dzięki werniksowi można obraz od czasu do czasu delikatnie przetrzeć na sucho z kurzu.

Do obrazu załączony jest certyfikat oryginalności sygnowany podpisem autorki oraz jakości z gwarancją na ok. 100 lat trwałości koloru. 

Możliwość wyboru dowolnego formatu na indywidualną prośbę. Wysyłka kurierska ubezpieczona. 


Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione © Crystal Arya 2016

Udostępnij