Uzdrawianie Kobiecej Mocy

Czas dostawy: 10
580.00 zł

Masz negatywny stosunek do swojej kobiecości i wierzysz, że ciężko jest być kobietą? Trudno połączyć Ci się ze swoją Kobiecą Mocą? Masz problemy poczuciem własnej wartości, z cyklem menstruacyjnym lub narządami kobiecymi?

Największą siłą Kobiety jest jej pierwotna żeńska moc pochodząca ze Źródła Życia - Czystego Światła i życiodajnej energii Mamy Ziemi. Szczęśliwie, możemy zaobserwować pojawianie się coraz większej ilości inicjatyw łączących kobiety z ich mocą, jak również z innymi kobietami w kręgach mocy. Skorzystaj z kompleksowej metody uzdrawiania i pracy z przekonaniami. Odzyskaj połączenie ze sobą, ze swoim naturalnym rytmem i wewnętrzną boginią.

Wolna i suwerenna Żeńczyni łączy się bezpośrednio ze Źródłem Stworzenia na poziomie Zero. Nie potrzebuje do tego innych istot niższych poziomów (tzw. bogiń i bogów). Żadna moc nabyta inaczej (poprzez szamanizm lub inne techniki niższych poziomów energetycznych) nie może jej dorównać. Gdy prawdziwa żeńska moc jest całkowicie uzdrowiona, zaakceptowana, aktywowana i zharmonizowana, Kobieta - Żeńczyni staje się całkowicie odporna fizycznie i psychicznie na wszelkie ataki i dysharmonie energetyczne, a moc sprawcza jej myśli materializuje się sprawnie i szybko. 

Oferta skierowana jest do osób, które preferują indywidualny tok lub nie chcą czekać na warsztaty tematyczne.

W pakiecie otrzymasz:

  • Bazę programów blokujących swobodne połączenie z Kobiecą Mocą
  • 2h sesji: praca z przekonaniami, usuwanie implantów, sterowników, haków energetycznych, podłączeń i innych mechanizmów kontroli umysłu (mind control), podniesienie wibracji osobistej i aktywację Twojego pola energetycznego na poziomie Zero = Źródła Wszystkiego Co Jest oraz oczyszczanie pola energetycznego z wszelkich obciążeń energetycznych zakłócających pierwiastek żeński
  • Materiały do samodzielnej pracy metodami Crystal Arya

Po opłaceniu zamówienia, skontaktuj się aby umówić się na sesję! Wyślij wiadomość na e-mail: crystalarya@o2.pl


Udostępnij