UNI pocztówka

Czas dostawy: 7 dni
35.00 zł

Energetyczna pocztówka 15 x 15 cm na eleganckim papierze perłowym.

Energia, której szukasz, poszukuje Ciebie! 
Ten energetyczny obraz być może czeka właśnie na Twoją decyzję. Wpuść do swojego wnętrza i Domu wprowadzić dobry nastrój i wysokie wibracje miłości.

UNI to medytacja z intencją integracji przeciwności, scalania pierwiastka żeńskiego i męskiego, światła i cienia, sfery duchowej i materialnej 

"Pozwalam, aby w doskonały sposób moje przeciwieństwa całkowicie zjednoczyły się oraz zharmonizowały teraz, i uzupełniały się wzajemnie lekko, łatwo i przyjemnie. Jam jest Początkiem i Końcem, Światłem i Cieniem, Dniem i Nocą w odwiecznym tańcu niebios gwiaździstych i żywiołów."

Jest to silna energia, której działanie może nas zaskoczyć. Czasem dążenie do jedności i scalanie wymaga pozbycia się blokad, które to hamują. Szkodliwe nawyki i przekonania zostają uzdrowione, a wraz z nimi pozbywamy się z przestrzeni wszystkiego i wszystkich, którzy blokują nasz proces wewnętrznego scalania siebie w sobie.


Możliwość zamówienia wzorów w formie poduszki, solidnej torby, obrazu na płótnie lub zeszytu na spirali. Info na priv.Udostępnij