TALIZMAN RÓWNOWAGI

Czas dostawy: 7 dni
260.00 zł

2 w 1. Gdy masz ochotę na wisior, lub po zdjęciu wstążki - na broszkę, to jest rozwiązanie dla Ciebie ❤

Autorski wisiorek z broszką na stylowej bazie w odcieniu antycznego złota ze szklanym kaboszonem, ozdobiony motywem AEGISHJALMUR, nazywanym Tarczą Algizową z geometrycznym wzorem znaku równowagi w tle. Harmonizuje aspekty materialne i duchowe. Korzystnie wpływa na poszerzanie świadomości, przyjemność kreowania i zdolność do projektowania i materializacji poprzez duchowe wartości. 

Tarcza Algizowa to starożytny potężny symbol ochronny odbijający negatywne wpływy fizyczne i duchowe. Uważany za jeden z najsilniejszych znaków ochronnych. Chętnie wybierany przez osoby zawodowo pracujące z energią. Geometryczny symbol równowagi yin yang doskonale balansuje energie fizyczne i duchowe. Produkt wykonany ręcznie, nie odporny na wodę.

Ozdobiony perłami, złotymi jetami Jablonex, pięknymi cyrkoniami opalizującymi w odcieniach topazu i fioletu oraz fuksjowymi łezkami. Wstążka ozdobiona pięknymi różami z karneolu, złotymi hematytami, agatem fioletowym i ametrynem. 

Rodzaj produktu: wisiorek + broszka + wstążka

Wymiary wisiorka: ok. 5,0 x 4,0 cm

Całość z ozdobami: ok. 90,0 cm (wstążka)

Niezwykła moc symboli ochronnych pozytywnie wpływa na podświadomość i wspiera harmonizację energii bezpieczeństwa, siły, pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2016
Udostępnij