TALIZMAN OBFITOŚCI

Czas dostawy: Na zamówienie
280.00 zł

Energetyczny wisior autorski ze szklanym kaboszonem ozdobionym motywem Kwiat Życia na przepięknej ażurkowej bazie (stop cynku i miedzi) w kolorze antycznego brązu.    

Wspiera proces rozwoju i kształtowania osobowości w harmonii z naturalnymi zasadami, zdrowym wzorcem Obfitości pochodzącym z Czystego Światła, Źródłem Wszystkiego Co Jest i Mamą Naturą. Pomaga utrzymać naturalny, zdrowy poziom życiowej energii, równowagi emocjonalnej i czystości intencji.    

Talizman jest oczyszczony, zregenerowany, napełniony energią czystego światła o najwyższej wibracji. 

Ozdobiony cyrkoniami i jetami jablonex. Satynowa wstążka ozdobiona zielonymi jadeitami, pirytami, tygrysim okiem i oliwinami. 

Doskonały upominek szczególnie dla osób, które pracują z harmonizacją naturalnego wzorca Obfitości, stabilizacją z pierwotną mocą Czystego Światła i Mamy Natury. 

Kwiat życia to jeden z podstawowych wzorów świętej geometrii. Ma działanie uzdrawiające i harmonizujące żywe komórki. Mówi się o tym wzorze, że zawiera proporcje każdego aspektu i formy życia, a więc jest obrazem doskonałym. Doskonała energia kojąca i wspierająca czakrę serca, splotu słonecznego i podstawy.

Rodzaj produktu: wisior + satynowa wstążka 

Wymiary wisiorka: ok. 8,0 x 5,0 cm

Wymiary kaboszona: ok. 3,0 x 3,0 cm

Całość z ozdobami: ok. 90,0 cm (wstążka)


Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2018
Udostępnij