TALIZMAN KOMUNIKACJI

Czas dostawy: 7 dni
260.00 zł

Duży wisior autorski na efektownej bazie w odcieniu antycznego srebra, ze szklanym kaboszonem ozdobionym motywem AEGISHJALMUR, nazywanym Tarczą Algizową z geometrycznym wzorem znaku równowagi w tle. Wspomaga ochronę przy wymianie energetycznej i w komunikacji w biznesie. Doskonały upominek dla mówców, nauczycieli, osób pracujących w handlu. Korzystnie wpływa na swobodę komunikowania się bez lęków - szczerą, łagodną i asertywną. Wspiera zrozumienie, akceptację, tolerancję i dyplomację. 

Tarcza Algizowa to starożytny potężny symbol ochronny odbijający negatywne wpływy fizyczne i duchowe. Uważany za jeden z najsilniejszych znaków ochronnych. Chętnie wybierany przez osoby zawodowo pracujące z energią. Geometryczny symbol równowagi yin yang doskonale balansuje energie fizyczne i duchowe. Produkt wykonany ręcznie, nie odporny na wodę.

Wstążka ozdobiona pięknymi różami z karneolu, turkusami i hematytami.

Rodzaj produktu: wisiorek + broszka + wstążka

Wymiary wisiorka: ok. 5,0 x 4,0 cm

Całość z ozdobami: ok. 90,0 cm (wstążka)

Niezwykła moc symboli ochronnych pozytywnie wpływa na podświadomość i wspiera harmonizację energii bezpieczeństwa, siły, pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione
© Crystal Arya 2016
Udostępnij