Szczęśliwy Związek

Czas dostawy: 7 dni
50.00 zł

Głagolica jest starosłowiańskim alfabetem, o najwyższej wibracji wśród znanych nam systemów zapisu. Jej niezwykła energia działa jak odpromiennik i ma zdolność harmonizacji na poziomie komórkowym. Głagolicowe symbole pozytywnie oddziałują na nasze pole energetyczne, niwelują toksyczne energie i podnoszą wibracje istot i miejsc, dostrajając nas do naturalnych, zrównoważonych wzorców.  

Ten obraz mocy został wykonany ręcznie i zgodnie z wytycznymi ze Źródła Wszystkiego Co Jest. Ozdobiony dodatkowo wzmacniającymi hasłami, zapisanymi futharkiem klasycznym (alfabet runiczny).  

To talizman mocy, który wspiera odzyskiwanie równowagi w relacjach i związkach. Inspiruje, aby dostrajać się do definicji miłości, akceptacji i zaufania zgodnych ze wzorcami naturalnymi pochodzącymi z Czystego Światła - Źródła Wszystkiego Co Jest. Zacznij tworzyć związki harmonijne, wolne od manipulacji, kłamstw, obwiniania się i  braku pewności. Przyciągaj tylko osoby o Czystych Sercach, które wyzwalają w Tobie najwyższy potencjał Dobra.  

rozmiar: 15 x15 cm, ramka wyposażona w uchwyt do zawieszeni

Możliwość opracowania Twojej osobistej intencji w formie takiego obrazu mocy, na indywidualne zamówienie. 


Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione  

© Crystal Arya 2017

Udostępnij