Zrozum swój proces

Często podczas sesji i rozmów zadajecie to samo pytanie: „dlaczego ja nie wiem, co się ze mną dzieje, a po Twoim wglądzie wszystko układa się w spójną i sensowną całość, z którą rezonuję i dzięki której zaczynam rozumieć, co to za proces i zaczynam rozumieć siebie. Zaczynam dostrzegać, jak wiele różnych sytuacji na co dzień próbowało mi to uświadomić.”

Pracę ze sobą i z drugim człowiekiem zawsze zaczynam od wglądu z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest. To jest wgląd w aktualny i najważniejszy PROCES. Taki rozkład w bardzo klarowny sposób pokazuje kontekst sytuacji człowieka:

1.Dlaczego i po co ktoś znalazł się w punkcie, w którym się znalazł

2. W jakim momencie procesu – lekcji znajduje się teraz i o czym jest ta nauka

3. Jaki ma największy opór, blokadę w tym kontekście

4.Co jest największym wsparciem w tej sytuacji

5. Jaki jest następny punkt/ krok w harmonii z naturalnymi prawami

6.Wynik procesu

Taki wgląd pomaga odcedzić to, co jest teraz najważniejsze i czym warto zająć się w pierwszej kolejności. Każdy element tego wglądu jest kluczem do zrozumienia siebie - swojej ogólnej sytuacji życiowej lub konkretnego wydarzenia, relacji, stanu emocjonalnego. To także bezcenne narzędzie, które ułatwia identyfikację konkretnych programów blokujących i obciążeń, które trudno nam samym sobie uświadomić i wydobyć na powierzchnię.

Im więcej dajesz sobie czasu sesyjnego, tym większą dajesz sobie szansę, aby nauczyć się czytać siebie, innych i sytuacje (uczysz się nie tylko ode mnie, ale przede wszystkim jak uczyć się bezpośrednio z Czystego Światła). Nie nauczę Cię w godzinę czegoś, co praktykuję całe życie. Nie nauczę Cię być mną, ani czuć tak jak ja. Jesteś sobą, czujesz po swojemu – potrzebujemy więcej czasu i ciągłości pracy, aby wydobyć Twój potencjał, abyś mógł sam poczuć i świadomie pojąć różne niuanse, dzięki którym zaczniesz czytać energię ze swobodą. Nie każdy ma jednak warunki, by spotykać się na sesjach regularnie.

W związku z dużym zapotrzebowaniem na taką usługę, postanowiłam udostępnić Wam możliwość otrzymania wglądu identyfikującego dowolny proces, bez potrzeby umawiania się na sesję terapeutyczną.   

ZAMÓW :

 http://crystalarya.com/kategoria/analizy-energetyczne/zrozum-swoj-proces

Dotychczas taką pomoc otrzymywały tylko osoby umawiające się na sesję, lub będące moimi stałymi klientami. Chciałabym, aby każdy miał możliwość wglądu w Proces, ponieważ często dzięki temu możemy ujrzeć „to, co jest” z szerszej perspektywy i wydostać się z więzienia toksycznych emocji zaciemniających obraz rzeczywistości.  

Jeśli nie stać Cię na terapię, a naprawdę szukasz wglądu, to takie narzędzie umożliwi Ci pierwszy krok ku uporządkowaniu informacji w spójny Proces, który możesz samodzielnie kontynuować tak, jak umiesz. Czasem mamy narzędzia do pracy ze sobą, ale w błędny sposób interpretujemy proces i z punktu widzenia Źródła oddalamy się od istoty lekcji. Wiele osób obwinia wtedy narzędzia, zapominając o tym, że dobry kucharz poradzi sobie bez względu na to, czy ma złote garnki. Oczywiście warto korzystać z narzędzi kompleksowych i pochodzących z Czystego Światła, ale to przede wszystkim ujęcie istoty uruchamia w nas moment oświecenia – dogłębnego zrozumienia tego, co jest.     

Gdy reszty narzędzi jeszcze nie masz, ale masz dobrze zidentyfikowany proces, to jest 80% sukcesu, aby tę lekcję przejść świadomie i pod przewodnictwem Czystego Światła.