Wsparcie dla inwestycji

Wśród moich klientów są przedsiębiorcy i inwestorzy, którzy chętnie korzystają ze wsparcia Źródła Wszystkiego Co Jest za moim pośrednictwem. Dzięki temu, unikają zbędnego ryzyka i potencjalnych strat, oraz układów, które mogłyby przynieść szkody, brak porozumienia i komplikacje.

Przy okazji, poszerzają swoje horyzonty myślowe i zdobywają bezcenną wiedzę – o mechanizmach działania rzeczy w materialnym świecie, naturze ludzkiego umysłu i przede wszystkim o sobie samych. Aspekt poznawczy zdecydowanie korzystnie wpływa na poziom jakości zarządzania karierą i biznesem, jak również na ich rozwój osobisty i duchowy.  

Popularne tematy:

  • Kierunek rozwoju – zastanawiasz się, czy Twoja wizja, kariera, firma lub plany zmierzają w możliwie najlepszym kierunku? Marzysz o zmianie, ale brak Ci pewności?
  • Rekrutacja – masz problemy z pracownikami? Brak Ci pewności i swobody w relacjach z kontrahentami? Czujesz, że „coś jest nie tak”, ale nie wiesz jak to zmienić?
  • Ocena ryzyka inwestycyjnego – wahasz się, czy warto podjąć ryzyko? Trudno Ci wybrać konkretną ofertę?
  • Terminy – nie wiesz, kiedy będzie najlepszy czas na uruchomienie nowego projektu, na  zmiany w firmie lub w karierze?   
  • Inne tematy – w zależności od potrzeb, możesz zwrócić się do mnie z każdym pytaniem, ponieważ obowiązuje nas tajemnica zawodowa. Twoje sprawy zostają wyłącznie między nami.  

 

Pozwól sobie na przedsiębiorczość wolną od stresu i generowania strat. Naucz się, jak czerpać w pełni radość i korzyści z Twojej ścieżki zawodowej. Żyj bez potrzeby zamartwiania się i ulegania toksycznym emocjom. Zachowaj równowagę. Zasilaj uwagą tylko to, co jest tego warte. Wybieraj tylko to, co działa dla Najwyższego Dobra, a więc jednocześnie uwzględnia Dobro wszystkich uczestników sytuacji. Dzięki temu przestaniesz walczyć, użerać się i tracić swoją cenną życiową energię. Zachowasz swoją Moc, którą możesz zainwestować mądrze i kreatywnie w szeroko pojęty rozwój.  

Koszt porady ustalany jest indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu: tel. 731 983 984e-mail: crystalarya@o2.pl

Close Menu
×
×

Koszyk