Oczyszczanie karmy

Każdy człowiek przychodzi na świat z określonymi lekcjami, wyzwaniami i talentami. Jeśli nie możesz ruszyć do przodu, a Twoje życie naznaczone jest mozołem, cierpieniem, ograniczeniami i trudno Ci je przezwyciężyć, być może żyjesz w negatywnych wzorcach karmicznych, które blokują Ci radosne życie oraz lekki i swobodny rozwój. 

Jeśli nie wiesz co zrobić, aby wyjść w pełni z karmicznych uwikłań, poprawić samoocenę i osiągać sukcesy - oczyszczający karmę proces Czystym Światłem pomoże zrozumieć i zlikwidować przyczyny negatywnego stanu, oraz naprawić sytuację dla Najwyższego Dobra - zgodnie z naturalnymi prawami. Dzięki rozpoznaniu i usunięciu obciążeń karmicznych, uzdrowisz każdy aspekt Twojego życia. 

Dzięki oczyszczaniu karmy zyskujesz:

  • Cenną Wiedzę – na temat karmicznych uwarunkowań i sposobów ich uzdrowienia
  • Wolność i niezależność osobistą – życie bez manipulacji i kradzieży Twojej energii
  • Jasną i klarowną sytuację osobistą – wzrost Twojego potencjału i możliwości rozwoju
  • Zamknięcie cykli karmicznych – pozbycie się z przestrzeni wampirów energetycznych, zakończenie toksycznych sytuacji, relacji i związków partnerskich
  • Oczyszczoną przestrzeń życia – szansę zbudowania Nowego, bez starych obciążeń i programów mentalnych, przez które wcześniej żyłeś np. w depresji, żalu, biedzie, chorobie, obojętności, gniewie, itp.  
  • Witalność, zdrowie i radość życia – czysta i wolna przestrzeń to naturalny stan, który wypełnić możesz radością życia i poczuciem własnej mocy, wiary w siebie i swoją wewnętrzną siłę
  • Uzdrowienie karmy rodowej – uzdrowienie negatywnych wzorców rodzinnych, nagromadzonych we wszystkich pokoleniach

Masz pytania? Zadzwoń: 731 983 984  lub napisz: crystalarya@o2.pl