Medytacja w źródle

Mindset, fot. Katarzyna Kołomańska

MEDYTACJA CZYSTEGO ŚWIATŁA

Zarówno dla osób, które chciałyby nauczyć się medytować w skuteczny sposób i dla tych, którzy medytują od lat.

Warto zaznaczyć, że słowo „medytacja” oznacza raczej stan kontemplacji wolny od myśli. Jednak sformułowanie to przyjęło się powszechnie dla wizualizacji połączonej z kontemplacją i pracą w polu energii, stąd w ofercie Crystal Arya znajdziecie harmonizujące zabiegi energetyczne i wizualizacje prowadzone pod nazwą Medytacja Czystego Światła.  

Czym różni się Medytacja Czystego Światła od innych form medytacji?

Pracując energią Czystego Światła z poziomu Zero, działasz częstotliwością o najwyższej wibracji istnienia – bez ryzyka podpięć astralnych oraz iluzji wiedzy i mocy, ponieważ one występują tylko niższych częstotliwościach. Są za ciężkie by móc zaistnieć w Czystym Świetle. 

Proces Twojej harmonizacji działa na wszystkich poziomach istnienia, w tym na poziomie pamięci komórkowej oraz siatki krystalicznej. W praktyce oznacza to, że szybko i w skuteczny sposób i szybko możesz usuwać wszelkie obciążenia – choroby, dolegliwości, ograniczające Cię negatywne przekonania, lęki, obciążenia karmiczne, rodowe, urządzenia mind control, itd. 

To znacznie więcej, niż kontemplacja i osiąganie spokoju. Medytacja Czystego Światła jest bezcennym narzędziem do pracy ze sobą, ponieważ wspierasz Duszę w przepracowaniu wyzwań, z którymi przyszła w Twojej obecnej kreacji. Ponadto, jest to doskonały sposób, aby utrzymać stabilną wibrację osobistą na co dzień i rozwijać ją dalej (poszerzać swoją skalę wibracyjną, czyli autentyczną pozytywną moc sprawczą). Wspiera także w kompleksowej pracy z uzdrawianiem wzorców i przekonań. 
To bardzo mocne, wielopoziomowe oczyszczanie energetyczne i przygotowanie Twojego pola do powrotu do naturalnych zdrowych wzorców istnienia i funkcjonowania. Dzięki czemu, możesz także łatwiej oswobodzić się z uwikłania w silne negatywne emocje – strach, zawiść, zazdrość, pamiętliwość, uraza, poczucie winy, poczucie krzywdy, itp. 

W wielu przypadkach wystarcza, aby na wszystkich poziomach oczyścić, uzdrowić i przeprogramować temat, w którym masz blokady, inicjując skuteczny proces powrotu do stanu równowagi życiowej. 

Korzyści z inwestycji w siebie:

  • otrzymujesz bardzo silne doładowanie energetyczne Czystym Światłem, które przywraca Cię do stanu równowagi psycho-fizycznej
  • otrzymujesz inspirację, jak pracować energią Czystego Światła 
  • otrzymujesz metodę zakotwiczenia Twojego pola energetycznego w Źródle Wszystkiego Co Jest
  • możesz nauczyć się pracy w polu energetycznym (uzdrawianie z poziomu pamięci komórkowej i programowanie z poziomu siatki krystalicznej)
  • otrzymujesz skuteczne narzędzie do uzdrawiania, podnoszenia swojej wibracji i pracy z przekonaniami
  • możesz w maksymalny sposób wykorzystać swój potencjał (także cień), czas i energię przeznaczoną na pracę ze sobą
  • otrzymujesz możliwość rozwoju bez iluzji wiedzy i mocy – rozwijasz Twój własny kanał łączności z autentyczną mocą i mądrością wszechświata
Masz pytania? Chcesz zamówić Medytację Czystego Światła? Napisz do mnie: crystalarya@o2.pl

 

Close Menu
×
×

Koszyk