Jak przebiega sesja terapeutyczna
Na czym polega i jak przebiega sesja terapeutyczna?

Przed sesją wymieniamy informacje na tematy, z którymi chcesz pracować. Wieczór przed sesją, proszę Cię o przesłanie mi wiadomości e-mail, w której opisujesz spontanicznie to, co chcesz przepracować, co myślisz o sobie i swojej sytuacji, jakie towarzyszą Ci odczucia, z czym najtrudniej sobie poradzić, co budzi złość, bezsilność, frustrację, stres, lęki, obawy, wątpliwości i inne negatywne emocje. Dzięki temu, łatwo mogę poczuć Cię i Twój aktualny stan na wszystkich poziomach. Sporządzam wstępny portret obciążeń do usunięcia, który w trakcie sesji jest dodatkowo weryfikowany i uzupełniany. 

Na sesję telefoniczną umawiamy się z wyprzedzeniem - na konkretny termin i godzinę. Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata na podane konto za pierwsze 2 godziny sesji (600 zł). 

Nasze spotkanie rozpoczynam od wprowadzenia Cię w istotę PROCESU, w którym aktualnie się znajdujesz. Jest to bardzo ważny etap, który poszerza perspektywę, przygotowuje Cię do pracy - pomaga otworzyć się na lekcje Światła i Miłości, zrozumieć dlaczego i po co jesteś w sytuacji, w której jesteś i czujesz się tka, jak się czujesz z tym. Jednocześnie odnoszę się do wiadomości otrzymanej od Ciebie przed sesją. 

Ponieważ moją naturalną częstotliwością jest poziom Czystego Światła, w czasie sesji Ty również znajdujesz się w tej wibracji, bez względu na Twoje problemy i obciążenia. Częstotliwość Czystego Światła w naturalny sposób i bez wysiłku równoważy oraz niweluje wahania Twojej osobistej wibracji. 

W razie potrzeby, elementy medytacji Czystego Światła* pojawiają się w trakcie procesu Twojej harmonizacji. 

*Medytacja Czystego Światła oznacza wizualizację z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest, wprowadzającą Cię w stan alfa (całkowite rozluźnienie), podnosząc Twoją wibrację do poziomu Zero (Źródło Wszystkiego Co Jest). W trakcie następuje otwieranie i oczyszczanie wszystkich czakr, usuwanie wszelkich blokad, zatorów, obciążeń energetycznych w całym Twoim polu energetycznym tak, aby energia przepływała całkowicie swobodnie oraz aby doprowadzić do utworzenia jednolitego, odpornego i skrystalizowanego pola Czystego Światła. Twoje pole zakotwiczone jest w Źródle Wszystkiego Co Jest. Dzięki temu, Twoja wibracja jest całkowicie stabilna i chroniona podczas pracy z energią, dla Twego zdrowia i bez ryzyka podpięć. 

Pracujemy TYLKO energią Czystego Światła, która wolna jest od: 

  • ograniczeń i ryzyka manipulacji energią,  
  • potrzeby wprowadzania w odmienne stany świadomości  
  • skutków ubocznych, które pojawiają się przy pracy z niższych poziomów energetycznych (astral). 

Następnie, m.in. z pomocą dekodyki identyfikujemy wszystko, co należy do zestawu obciążeń na temat sesji. W tej części pracy ze sobą energią Czystego Światła, uczysz się również jak w naturalny sposób czuć i obserwować wszelkiego rodzaju emocje - bez potrzeby identyfikacji z nimi, jak przekładać je na obciążenia. Widzisz różne urządzenia manipulacji i kontroli umysłu, uczysz się jak usuwać je bez powrotu. Twoja przestrzeń zostaje oczyszczona z wszelkich podpięć, podczepów, umów, pieczęci, implantów, ślubowań, klątw, złorzeczeń, itd.,  zregenerowana, zaktualizowana zgodnie z naturalnymi wzorcami pochodzącym z Czystego Światła = Źródła Wszystkiego Co Jest, i zapieczętowana Światłem o najwyższej wibracji przed ponowną ingerencją w Twoje pole. U wielu osób zdarza się regres – czyli podróż po wcieleniach, w których głęboko osadzone obciążenia mają swoje pierwotne źródło. Na bieżąco oczyszczamy i uzdrawiamy całkowicie tamte kreacje.

Bez potrzeby hipnozy, lekko i łatwo możesz widzieć inne wcielenia (bez lęku, gwałtownych emocji, itp.). Pokazują się one tylko wtedy, jeśli zachodzi potrzeba wejścia na ten poziom i uzdrowienia. Atmosfera jest maksymalnie komfortowa, otrzymujesz tyle wsparcia, ile potrzebujesz - pod moim bacznym okiem możesz swobodnie i aktywnie uczestniczyć, uzdrawiając to, co jest do uzdrowienia. Jasno czujesz, co robimy, po co i dlaczego. Masz jednocześnie łączność ze Źródłem, ale pozostajesz w stanie całkowitego uziemienia (przytomność, trzeźwość, jasność i klarowność myślenia). 

Często jest to również praca z Duszą i ogólnie na warstwach istnienia – czyścimy dogłębnie po kolei wszystkie poziomy istnienia, aż dojdziemy do sedna i osiągniemy 100% wolności od podatności na stare schematy, które przestały Ci służyć. 

Za pomocą odpowiednich formuł kasacyjnych, usuwamy wszelkie negatywne przekonania ze wszystkim poziomów kompleksowo, a na końcu w tak oczyszczoną i przygotowaną przestrzeń siejemy - dajemy nowe pozytywne wzorce zrównoważone, które wspierają Cię dla Najwyższego Dobra na Nowej drodze życia – nowej linii czasowej, wolnej od obciążeń w danym temacie. W ten sposób, zaczynasz odkrywać czym te wzorce są dla Ciebie i jak to jest wyrażać je w naturalny sposób na co dzień w ziemskim życiu. 

Często tematy zazębiają się – żeby skończyć jeden temat, należy poczyścić coś w innym temacie, który się z tym łączy. Dzięki temu uzyskujesz na bieżąco szerszy obraz tego, co po kolei masz do zrobienia, aby całkowicie uzdrowić swoją sytuację. Procesy transformacji są bardzo spójne i klarowne.

Po opłaceniu całej należności za sesję, otrzymasz materiały do samodzielnej pracy. Daję wędkę, zamiast ryby – moją intencją jest przekazać Ci moją wiedzę i doświadczenie o tym, jak skutecznie pracować ze sobą Czystym Światłem, w tym jak w samodzielny sposób uzdrawiać swoje przekonania. Moją intencją jest zachęcić do świadomej pracy ze sobą. W ten sposób uczysz się, jak coraz więcej uzdrawiać bez pomocy mojej lub innych.

Po pierwszej sesji robimy min. 2-3 tygodnie przerwy przed kolejną sesją. Ten czas wykorzystaj na obserwację, co się pokazuje w Twoich myślach i materializuje w Twoim życiu. To będą sygnały, co jest do poprawienia, gdzie jeszcze pojawia się w Tobie brak pewności siebie, autosabotaż, trudność w osiąganiu swobody, brak czucia, itd. Uczysz się także korzystać z materiałów i narzędzi samodzielnie. Może być koniecznie wykonanie radykalnego wybaczania i samodzielne usuwanie programów.      

Pamiętaj, aby codziennie znaleźć czas na medytację oczyszczającą, usuwanie blokujących Cię programów, oraz na afirmacje i utrwalanie w Tobie osadzania się pozytywnych przekonań. W ten sposób inwestujesz w siebie, dbasz o higienę psychiczną, utrzymujesz wysoką wibrację w sobie i wzmacniasz swoje połączenie ze Źródłem Obfitości, Miłości, Pomyślności i wszystkiego, z czym już jesteś Jednością. Higiena energetyczna pozwala Tobie lepiej dysponować energią, szczególnie w czasie transformacji i innych procesów, które nieustannie wydarzają się w naszym życiu. 

Sesje prowadzę telefonicznie. Dla osób zza granicy, możliwość kontaktu przez What'sApp lub Messenger. 

Godzina: 300 zł

Pół godziny: 250 zł

Napisz do mnie:  crystalarya@o2.pl lub facebook,

tel. 731 983 984

Inne informacje o sesjach indywidualnych: http://crystalarya.com/strona/...