Jak przebiega sesja terapeutyczna
Na czym polega i jak przebiega sesja terapeutyczna?

Przed sesją wymieniamy informacje na temat, z którym chcesz pracować. W oparciu o naszą rozmowę, sporządzam wstępną listę obciążeń do usunięcia, która w trakcie sesji jest weryfikowana i uzupełniana. 

Na sesję telefoniczną umawiamy się z wyprzedzeniem - na konkretny termin i godzinę.

Zaczynamy od medytacji Czystego Światła, wprowadzającej Cię w stan alfa (całkowite rozluźnienie) i podnoszącej Twoją wibrację do poziomu Zero (Źródło Wszystkiego Co Jest). W trakcie następuje otwieranie i oczyszczanie wszystkich czakr, usuwanie wszelkich blokad, zatorów, obciążeń energetycznych w całym Twoim polu energetycznym tak, aby energia przepływała całkowicie swobodnie oraz aby doprowadzić do utworzenia jednolitego, skrystalizowanego pola Czystego Światła. Po tym, zakotwiczam Twoje pole w Źródle Wszystkiego Co Jest. Dzięki temu, Twoja wibracja jest całkowicie stabilna i chroniona podczas pracy z energią, dla Twego zdrowia i bez ryzyka podpięć. Ta część sesji trwa ok. 30-60 minut w zależności od potrzeby. Kolejna część sesji trwa min. 1,5 godziny, max 4 godziny.

Pracujemy energią Czystego Światła, dla której nie ma ograniczeń. 

Bez potrzeby hipnozy, lekko i łatwo możesz widzieć inne wcielenia (bez lęku, gwałtownych emocji, itp.). Pokazują się one wtedy, jeśli zachodzi potrzeba wejścia na ten poziom i uzdrowienia. Atmosfera jest maksymalnie komfortowa, otrzymujesz tyle wsparcia, ile potrzebujesz - pod moim bacznym okiem możesz swobodnie i aktywnie uczestniczyć, uzdrawiając to, co jest do uzdrowienia. Jasno czujesz, co robimy, po co i dlaczego. Masz jednocześnie łączność ze Źródłem, ale pozostajesz w stanie całkowitego uziemienia (przytomność, trzeźwość, jasność i klarowność myślenia). 

Następnie, za pomocą dekodyki identyfikujemy wszystko, co należy do zestawu obciążeń na temat sesji. W tej części pracy z energią, uczysz się również jak w naturalny sposób widzieć i czuć wszelkiego rodzaju urządzenia kontroli umysłu i pozbywać się ich bezpowrotnie. Twoja przestrzeń zostaje oczyszczona z wszelkich podpięć, umów, pieczęci, implantów, ślubowań, klątw, złorzeczeń, itd.,  zregenerowana, zaktualizowana zgodnie z naturalnymi wzorcami pochodzącym z Czystego Światła = Źródła Wszystkiego Co Jest, i zapieczętowana Światłem o najwyższej wibracji przed ponowną ingerencją w Twoje pole. U wielu osób zdarza się regres – czyli podróż po wcieleniach, w których głęboko osadzone obciążenia mają swoje pierwotne źródło. Na bieżąco oczyszczamy i uzdrawiamy całkowicie tamte kreacje.

Często jest to również praca z Duszą i ogólnie na warstwach – czyścimy dogłębnie po kolei wszystkie poziomy istnienia, aż dojdziemy do sedna i osiągniemy 100% wolności od podatności na stare schematy, które przestały Ci służyć. 

Za pomocą odpowiednich formuł kasacyjnych, usuwamy wszelkie negatywne przekonania ze wszystkim poziomów kompleksowo, a na końcu w tak oczyszczoną i przygotowaną przestrzeń siejemy - dajemy nowe pozytywne wzorce zrównoważone, które wspierają Cię dla Najwyższego Dobra na Nowej drodze życia – nowej linii czasowej, wolnej od obciążeń w danym temacie.

Często tematy zazębiają się – żeby skończyć jeden temat, należy poczyścić coś w innym temacie, który się z tym łączy. Dzięki temu uzyskujesz na bieżąco szerszy obraz tego, co po kolei masz do zrobienia, aby całkowicie uzdrowić swoją sytuację. Procesy transformacji są bardzo spójne.

Po sesji otrzymasz materiały do samodzielnej pracy. Daję wędkę, zamiast ryby – moją intencją jest nauczyć Cię metody i zachęcić do świadomej pracy ze sobą. W ten sposób uczysz się, jak coraz więcej uzdrawiać bez mojej pomocy.

Po pierwszej sesji robimy min. 2-3 tygodnie przerwy przed kolejną sesją. Ten czas wykorzystaj na obserwację, co się pokazuje w Twoich myślach i materializuje w Twoim życiu. To będą sygnały, co jest do poprawienia, gdzie jeszcze pojawia się w Tobie brak pewności siebie, autosabotaż, trudność w osiąganiu swobody, brak czucia, itd. Uczysz się także korzystać z materiałów i narzędzi samodzielnie. Może być koniecznie wykonanie radykalnego wybaczania i samodzielne usuwanie programów.      

Pamiętaj, aby codziennie znaleźć czas na medytację oczyszczającą, afirmacje i utrwalanie w Tobie osadzania się pozytywnych przekonań. W ten sposób utrzymujesz wysoką wibrację w sobie i wzmacniasz swoje połączenie ze Źródłem Obfitości, Miłości, Pomyślności i wszystkiego z czym już jesteś Jednością. Higiena energetyczna pozwala Tobie lepiej dysponować energią, szczególnie w czasie transformacji i innych procesów, które nieustannie wydarzają się w naszym życiu. 


Sesje prowadzę telefonicznie, lub na żywo (Gdańsk, Osowa). Dla osób zza granicy możliwość kontaktu przez What'sApp. 

Godzina: 200 zł

Pół godziny: 150 zł

Napisz do mnie:  crystalarya@o2.pl lub facebook,

tel. 731 983 984

Inne informacje o sesjach indywidualnych: http://crystalarya.com/strona/...