Spirala Samopoznania wisiorek

Czas dostawy: 7 dni
170.00 zł

Autorski energetyczny wisiorek w kształcie spirali prawoskrętnej z kamieniem księżycowym, wykonany z posrebrzanego stopu miedzi. Oczyszczony, zregenerowany, napełniony energią czystego światła o najwyższej wibracji.

Proces rozwoju odbywa się po spirali. Gdy zrobimy pełne okrążenie, konfrontujemy się z punktem wyjścia. To są trudniejsze z momentów, w których doświadczamy wrażenia, jakbyśmy cofnęli się w rozwoju. Już wydawało nam się, że bezpowrotnie coś minęło, aż nagle dopada nas ponownie ten sam schemat niczym bumerang. Tymczasem, jest to zaproszenie do mistrzostwa. Jeśli jeszcze czeka nas nauka, temat wraca, ale już na poziome zaawansowanym, a nie podstawowym. Talizman samopoznania wspiera w procesie powrotu do równowagi podczas zakrętów na spirali rozwoju.   

Doskonały upominek szczególnie dla osób spod znaku Bliźniąt i Koziorożca, a także dla tych, którzy pracują z energią samopoznania. Wspiera szczerość z samym sobą oraz swobodne widzenie prawdy takiej, jaką ona jest. Niweluje autosabotaż i wspomaga chęć widzenia siebie zgodnie z prawdą. Otwiera pamięć komórkową. 

Produkt wykonany ręcznie, nie odporny na wodę.

Rodzaj produktu: wisiorek + posrebrzany łańcuszek (ok. 70,0 cm)

Wymiary wisiorka: 6,0 x 2,5 cm  

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione
© Crystal Arya 2018

Udostępnij