Przedsiębiorczość

Czas dostawy: 10
580.00 zł

Uwolnij się od stresu i negatywnych przekonań na temat systemu. Dzięki temu otworzysz się na pozytywny obraz siebie jako przedsiębiorcy i zaczniesz doświadczać takich sytuacji urzędowych, w których przedsiębiorczość jest przyjazna człowiekowi, a system okaże Ci ludzkie oblicze. 

Gdy żyjesz w obawach, że spotkają Cię kłopoty urzędowe, to w ten sposób jedynie zwiększasz prawdopodobieństwo zaistnienia sytuacji, w których tak się stanie. Ponieważ przyciągamy dokładnie to, co myślimy. Jeśli żyjesz w lęku przed systemem, a prowadzenie działalności gospodarczej wywołuje w Tobie niepewność, to wiedz, że wynika to jedynie z Twoich negatywnych przekonań. Nie musi tak być! Prawdziwa przedsiębiorczość oparta na zdrowych i pozytywnych programach to stan spokoju, pewności i swobody działania. Pozwól sobie na przedsiębiorczość lekką, przyjemną i radosną. Pozbądź się wszelkich blokad, które powstrzymują Cię przed założeniem działalności gospodarczej, lub spędzają sen z powiek, gdy już ją prowadzisz. Zmień swoje przekonania na ten temat, a zmienisz swoje życie! 

Oferta skierowana jest do osób, które preferują indywidualny tok lub nie chcą czekać na warsztaty tematyczne.

W pakiecie otrzymasz:

  • Bazę programów blokujących Przedsiębiorczość
  • 2h sesji: praca z przekonaniami, usuwanie implantów, sterowników, haków energetycznych, podłączeń i innych mechanizmów kontroli umysłu (mind control), podniesienie wibracji osobistej i aktywację Twojego pola energetycznego na poziomie Zero = Źródła Wszystkiego Co Jest oraz oczyszczanie pola energetycznego z wszelkich blokad zakłócających swobodną przedsiębiorczość
  • Materiały do samodzielnej pracy metodami Crystal Arya

Po opłaceniu zamówienia, skontaktuj się aby umówić się na sesję! Wyślij wiadomość na e-mail: crystalarya@o2.pl


Udostępnij