Poczucie Własnej Wartości

Czas dostawy: 7 dni
53.00 zł

Godzinna Medytacja Czystego Światła wspierająca proces odbudowy poczucia własnej wartości i swobody wyrażania siebie w autentyczny sposób.

  • Plik audio (.mp3 145 mb) 
  • Link do niepublicznej wersji na You Tube

Zdrowe poczucie własnej wartości to podstawa autentyczności i fundament tworzenia zdrowych i trwałych relacji, wyrażania siebie twórczo oraz sukcesu. 

Dobrze jest spotykać się w celu świadomego rozwoju. To bezcenna wartość nie tylko dla nas samych, lecz także dla ogółu Istot i wszechświata. Każda chwila, w której decydujesz się na powrót do harmonii ze swoją autentyczną istotą, łączy nas wszystkich w Źródle Wszystkiego Co Jest, tworząc i rozprzestrzeniając energię Miłości, Inspiracji i wzajemnego Wsparcia.

Ta medytacja to pełnometrażowy zabieg energetyczny z obszerną kasacją z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest obciążeń generujących niską samoocenę, lęk przed spojrzeniem w siebie i przed autentycznością. Zawiera także proces programowania zdrowych wzorców i przekonań wspierających powrót do zdrowego i stabilnego poczucia własnej wartości oraz wzmacniających odporność na mechanizmy je zakłócające.

Każdy człowiek jest indywidualnym przypadkiem, dlatego nie ma jednej reguły określającej ile razy, jak często stosować takie nagrania medytacyjne.

Jeśli zaśniesz w trakcie, nic się nie stało. Medytacja jest tak opracowana energetycznie, aby również we śnie przyswajać i przetwarzać uzdrawiającą energię z Czystego Światła.

Po zakupie nagrania, w celu otrzymania pliku i linka, napisz do mnie na email: crystalarya@o2.pl 

Zakaz rozprowadzania linków osobom trzecim bez zgody autorki. Linki tylko do użytku własnego. 

Możesz również zamówić u mnie specjalną osobistą Medytację Czystego Światła, dopasowaną do Twojej wibracji i potrzeb rozwojowych, którą wykonam telefonicznie i nagram dla Ciebie.  

Udostępnij