Owoc siły - amulet mocy

Czas dostawy: Na zamówienie
260.00 zł

Energetyczny wisior z labradorytem i świętą geometrią z dwunastoramienną gwiazdą. Wspiera odkrycie swojej prawdziwej osobowości i siły wewnętrznejWspomaga rozwijanie osobistej mocy. Uczy jak osiągnąć biegłość w interpretacji tego, co jest i jak nadać tej wiedzy kreatywne ujście i własny wyraz.

Kształt żołędzia symbolizuje owoc dębu, o którym mówi się, że wyraża pierwotną osobowość. Dąb należy do panteonu drzew mocy i uważany za drzewo Duszy, siły i ochrony przed negatywnymi energiami. Mówimy "silny jak dąb". Używa się go w silnie oczyszczających rytuałach. Przyciąga pomyślność i dobrobyt. Ten amulet jest jak kiełkujące ziarno nowych możliwości, jakie daje wewnętrzna mądrość i siła pochodzące ze Źródła Wszystkiego Co Jest,

Dwunastoramienna gwiazda symbolizuje potencjał - koło fortuny talentów. W połączeniu z wierzchołkiem żołędzia ukierunkowuje odkrycie i rozwijanie talentów. 

Amulet jest oczyszczony, zregenerowany, napełniony energią czystego światła o najwyższej wibracji. ❤ 

Ozdobiony cyrkoniami i jetami. Satynowa wstążka ozdobiona turkusami, hematytami i koralikami z motywem róży. 

Można go używać jako amulet i wahadełko. Świetnie sprawdza się jako ozdobna zawieszka, którą możesz powiesić np. na ścianie, używać w codziennej medytacji przykładając bezpośrednio do ciała, lub dla wzmocnienie pozytywnych afirmacji w rytuałach ze świecami intencyjnymi. 

Doskonały upominek szczególnie dla osób, które poszukują swojej prawdziwej tożsamości i siły, chcą wzmocnić zdolność komunikacji ze sobą, z Duszą i z innymi ludźmi, jak również przyjemność wymiany i przekazu informacji, wiarę we własne siły i pewność siebie.  

Rodzaj produktu: wisiorek + satynowa wstążka 

Wymiary wisiorka: ok. 6,5 x 4,0 cm

Całość z ozdobami: ok. 100,0 cm (wstążka)

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2018