Owoc harmonii - amulet mocy

Czas dostawy: Na zamówienie
260.00 zł

Energetyczny wisior z labradorytem i świętą geometrią z dwunastoramienną gwiazdą. Przygotowuje czakry do pełnej harmonizacji i krystalizacji. Wspiera proces oczyszczania, równoważenia energii i utworzenia jednolitego, połączonego pola światła, jak również właściwy przebieg tego procesu.

Kształt żołędzia symbolizuje owoc dębu, o którym mówi się, że wyraża pierwotną osobowość. Dąb należy do panteonu drzew mocy i uważany za drzewo Duszy, siły i ochrony przed negatywnymi energiami. Mówimy "silny jak dąb". Używa się go w silnie oczyszczających rytuałach. Przyciąga pomyślność i dobrobyt. Ten amulet jest jak kiełkujące ziarno nowych możliwości, jakie daje wewnętrzna równowaga, jedność i siła pochodzące ze Źródła Wszystkiego Co Jest,

Dwunastoramienna gwiazda symbolizuje potencjał, w połączeniu z wierzchołkiem żołędzia ukierunkowuje odkrycie i rozwijanie sztuki harmonizacji. 

Amulet jest oczyszczony, zregenerowany, napełniony energią czystego światła o najwyższej wibracji. 

Ozdobiony cyrkoniami i jetami. Satynowa wstążka ozdobiona hematytami i kostkami z czeskiego szkła. 

Można go używać jako amulet i wahadełko. Świetnie sprawdza się jako ozdobna zawieszka, którą możesz powiesić np. na ścianie, używać w codziennej medytacji przykładając bezpośrednio do ciała, lub dla wzmocnienie pozytywnych afirmacji w rytuałach ze świecami intencyjnymi. 

Doskonały upominek szczególnie dla osób, które dążą do stworzenia silnego i odpornego pola energetycznego nowej generacji - kryształowej, i które chcą wzmocnić zdolność utrzymania energetycznej harmonii.

Rodzaj produktu: wisiorek + satynowa wstążka 

Wymiary wisiorka: ok. 6,5 x 4,0 cm

Całość z ozdobami: ok. 90,0 cm (wstążka)


Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2018
Udostępnij