Owoc czystego serca - amulet mocy

Czas dostawy: Na zamówienie
260.00 zł

Energetyczny wisior z labradorytem i świętą geometrią z dwunastoramienną gwiazdą. Wspiera czystość intencji oraz zdolność, aby działać przez pryzmat serca bez analizy umysłu. Wspomaga uzdrawianie czakry serca i jego proces krystalizacji - przechodzenia na wyższy poziom wibracji. Koi i równoważy.

Kształt żołędzia symbolizuje owoc dębu, o którym mówi się, że wyraża pierwotną osobowość. Dąb należy do panteonu drzew mocy i uważany za drzewo Duszy, siły i ochrony przed negatywnymi energiami. Mówimy "silny jak dąb". Używa się go w silnie oczyszczających rytuałach. Przyciąga pomyślność i dobrobyt. Ten amulet jest jak kiełkujące ziarno nowych możliwości, jakie daje wewnętrzna mądrość i siła pochodzące ze Źródła Wszystkiego Co Jest.

Dwunastoramienna gwiazda wskazuje kiedy panuje wewnętrzna zgoda i uczy jak używać swojego potencjału w harmonii z pragnieniami serca, w jedności z Duszą i Myślą Stwórcy.

Amulet jest oczyszczony, zregenerowany, napełniony energią czystego światła o najwyższej wibracji. 

Ozdobiony cyrkoniami i jetami. Satynowa wstążka ozdobiona hematytami i koralikami z czeskiego szkła. 

Można go używać jako amulet i wahadełko. Świetnie sprawdza się jako ozdobna zawieszka, którą możesz powiesić np. na ścianie, używać w codziennej medytacji przykładając bezpośrednio do ciała, lub dla wzmocnienie pozytywnych afirmacji w rytuałach ze świecami intencyjnymi. 

Doskonały upominek szczególnie dla osób, które poszukują swojej prawdziwej tożsamości i siły, chcą wzmocnić zdolność komunikacji ze sobą, z Duszą i z innymi ludźmi, jak również przyjemność wymiany i przekazu informacji, wiarę we własne siły i pewność siebie.  

Rodzaj produktu: wisiorek + satynowa wstążka 

Wymiary wisiorka: ok. 6,5 x 4,0 cm

Całość z ozdobami: ok. 100,0 cm (wstążka)

CZAS REALIZACJI - MIESIĄC
Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2017