Usunięcie mechanizmów kontroli umysłu

Czas dostawy: 10
600.00 zł

Masz obce implanty lub inne mechanizmy kontroli i manipulacji umysłem? Jesteś podatny na ataki energetyczne? Wierzysz, że można Ci zaszkodzić? Coś lub ktoś czerpie z Ciebie energię? Na Twoim rodzie wisi klątwa? Przestań być dawcą energii dla astralnych pasożytów. Zamiast bez końca oczyszczać i zabezpieczać, usuń źródło problemu - pozbądź się skutecznie wszelkich obciążeń, poprzez które przyciągasz energetyczne byty żerujące na Twojej energii. 

Najważniejszym elementem pracy z energią, jak również swobodnego funkcjonowania w świecie jako Wolna i Suwerenna Istota Światła, jest wykształcenie wysokiej odporności na działania „Mind Control” czyli na wszelkie formy manipulacji umysłem i wampiryzm energetyczny. Istotne staje się poszerzanie świadomości na temat poziomów energetycznych, metod ochrony przed energią strachu, zawłaszczenia, kradzieży mocy, przerzucania karmy i negatywnych programów i podporządkowania wahadłom energetycznym, itd.

Oferta skierowana jest do osób, które preferują indywidualny tok lub nie chcą czekać na warsztaty tematyczne.

W pakiecie otrzymasz:

  • Bazę programów na ataki energetyczne 
  • 2h sesji: praca z przekonaniami, usuwanie implantów, sterowników, haków energetycznych, podłączeń i innych mechanizmów kontroli umysłu (mind control), podniesienie wibracji osobistej i aktywację Twojego pola energetycznego na poziomie Zero = Źródła Wszystkiego Co Jest oraz oczyszczanie pola energetycznego z wszelkiej podatności na  energetyczne pasożytnictwo
  • Materiały do samodzielnej pracy metodami Crystal Arya

Po opłaceniu zamówienia, skontaktuj się aby umówić się na sesję! Wyślij wiadomość na e-mail: crystalarya@o2.pl 


Udostępnij