Powrót do Czystości Intencji

Czas dostawy: 7 dni
53.00 zł

Półgodzinna Medytacja Czystego Światła wspierająca proces harmonizacji z naturalnym wzorcem Czystości Intencji - działania dla Najwyższego Dobra.

  • Plik audio (.mp3 80 mb) 
  • Link do niepublicznej wersji na You Tube

Wszystko, co już jest i co mamy zamiar stworzyć, zaczyna się od Intencji. 100% czystości w Intencjach to podstawa szczęśliwego życia, obok zdrowego systemu wartości.

Dobrze jest spotykać się w celu świadomego rozwoju. To bezcenna wartość nie tylko dla nas samych, lecz także dla ogółu Istot i wszechświata. Każda chwila, w której decydujesz się na powrót do harmonii ze swoją autentyczną istotą, łączy nas wszystkich w Źródle Wszystkiego Co Jest, tworząc i rozprzestrzeniając energię Miłości, Inspiracji i wzajemnego Wsparcia.

Każdy człowiek jest indywidualnym przypadkiem, dlatego nie ma jednej reguły określającej ile razy, jak często stosować takie nagrania medytacyjne.

Jeśli zaśniesz w trakcie, nic się nie stało. Medytacja jest tak opracowana energetycznie, aby również we śnie przyswajać i przetwarzać uzdrawiającą energię z Czystego Światła.

Po zakupie nagrania, w celu otrzymania pliku i linka, napisz do mnie na email: crystalarya@o2.pl 

Zakaz rozprowadzania linków osobom trzecim bez zgody autorki. Linki tylko do użytku własnego. 

Możesz również zamówić u mnie specjalną osobistą Medytację Czystego Światła, dopasowaną do Twojej wibracji i potrzeb rozwojowych, którą wykonam telefonicznie i nagram dla Ciebie.  

Udostępnij