Pełna Harmonizacja Zakotwiczająca w Źródle

Czas dostawy: 100
53.00 zł

Pełna, godzinna wersja Medytacji Czystego Światła z zakotwiczeniem świadomości w Źródle Wszystkiego Co Jest. 

  • Plik video - audio z wizualizacją składającą się z ok. 200 kodeków energetycznych Czystego Światła, działających uzdrawiająco na wszystkich poziomach istnienia
  • Link do niepublicznej wersji na You Tube

Dobrze jest spotykać się w celu świadomego rozwoju. To bezcenna wartość nie tylko dla nas samych, lecz także dla ogółu Istot i wszechświata. Każda chwila, w której decydujesz się na powrót do harmonii ze swoją autentyczną istotą, łączy nas wszystkich w Źródle Wszystkiego Co Jest, tworząc i rozprzestrzeniając energię Miłości, Inspiracji i wzajemnego Wsparcia.

Ta Medytacja to pełnometrażowy zabieg energetyczny, który w sposób kompleksowy, dokładny i celowy, harmonizuje całe Twoje pole energii, przygotowując Cię do zakotwiczenia Twojej świadomości w Źródle Wszystkiego Co Jest, co następuje pod koniec nagrania. 

Każdy człowiek jest indywidualnym przypadkiem, dlatego nie ma jednej reguły określającej ile razy, jak często stosować takie nagrania medytacyjne.

Otrzymujesz podwójny materiał i strumień energii, ponieważ dodatkowo, video do Medytacji to medycyna wibracyjna Czystego Światła. Są to algorytmy świętej geometrii, działające na poziomie komórkowym i duchowym. Możesz je oglądać zawsze, gdy poczujesz taką potrzebę, i korzystać z dodatkowego wsparcia dla rozwoju oraz higieny energetycznej - harmonizacji na wszystkich poziomach istnienia.

Nie ma znaczenia, czy leżąc tylko słuchasz nagrania z zamkniętymi oczyma, czy jednocześnie oglądasz i słuchasz siedząc, czy tylko oglądasz obrazy. W zależności od nastroju, rób jak czujesz i korzystaj tak często, jak potrzebujesz. Jeśli zaśniesz w trakcie, nic się nie stało. Medytacja jest tak opracowana energetycznie, aby również we śnie przyswajać i przetwarzać uzdrawiającą energię z Czystego Światła.

Po zakupie nagrania, w celu otrzymania pliku i linka, napisz do mnie na email: crystalarya@o2.pl 

Zakaz rozprowadzania linków osobom trzecim bez zgody autorki. Linki tylko do użytku własnego. 

Możesz również zamówić u mnie specjalną osobistą Medytację Czystego Światła, dopasowaną do Twojej wibracji i potrzeb rozwojowych, którą wykonam telefonicznie i nagram dla Ciebie.  

Udostępnij