Falliczna świeca intencyjna zielona

Czas dostawy: 7 dni
48.00 zł

Falliczna świeca intencyjna z naturalnego wosku, naturalnie barwiona. 

Każdy z nas posiada w sobie pierwiastek męski i żeński. Ważne jest to, aby wzajemnie się one uzupełniały, zamiast stawać w opozycji do siebie. Świeca ta przeznaczona jest zarówno dla mężczyzn - w celu ułatwienia kontaktu ze swoją męskością, jak i dla kobiet - aby wesprzeć harmonizację pierwiastka żeńskiego i męskiego, lub uzdrowić swoje relacje z mężczyznami. 

Penis to organ płodności, utożsamiany jest więc z powodzeniem, wzrostem, energią twórczą oraz przyjemnością. Symbolizuje także energie męską i wszystko, co wiąże się z męskim pierwiastkiem

Zielony penis wspiera uzdrawianie tego organu na poziomie fizycznym oraz energii związanej z seksualnością. Pomaga także połączyć i zharmonizować sferę uczuciową i cielesną. Otwiera na zdolność kierowania się czystymi intencjami z serca bez potrzeby ulegania niskim żądzom. Świeca ta wzmacnia też przekonanie, że możliwe jest kierowanie się sercem w relacji damsko-męskiej, a kwintesencją tej relacji jest wielopoziomowe połączenie dusz. Pomaga też oczyścić się ona z negatywnych stereotypów dotyczących kobiet, mężczyzn i związków.

Słowo klucz: harmonia

Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Odcień świecy może lekko różnić się w naturze. 

Czas spalania wynosi ok. 4,5-5 godzin. 

Wysokość: ok. 14 cm.

Kolor zielony wspiera samouzdrawianie i stabilizuje czakrę serca. Wzmacnia energię otwartości serca, dobrostanu i czystości intencji. Napełnia nadzieją i koi układ nerwowy, poprawia funkcje oddychania, wspomaga swobodny przepływ energii w ciele.

Przy zakupie 5 świec - upominek  

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2016

Udostępnij