Falliczna świeca intencyjna czarna

Czas dostawy: 7 dni
48.00 zł

Falliczna świeca intencyjna z naturalnego wosku, naturalnie barwiona. 

Każdy z nas posiada w sobie pierwiastek męski i żeński. Ważne jest to, aby wzajemnie się one uzupełniały, zamiast stawać w opozycji do siebie. Świeca ta przeznaczona jest zarówno dla mężczyzn - w celu ułatwienia kontaktu ze swoją męskością, jak i dla kobiet - aby wesprzeć harmonizację pierwiastka żeńskiego i męskiego, lub uzdrowić swoje relacje z mężczyznami. 

Penis to organ płodności, utożsamiany jest więc z powodzeniem, wzrostem, energią twórczą oraz przyjemnością. Symbolizuje także energie męską i wszystko, co wiąże się z męskim pierwiastkiem

Czarny penis neutralizuje negatywne wpływy męskiej energii na tego, kto ją pali bez względu na płeć oraz wspiera odcinanie się od niechcianych mężczyzn. Wspomaga także rozpuszczanie wszelkich blokad związanych z uzdrawianiem pierwiastka męskiego i relacjami z mężczyznami u kobiet. Należy pamiętać, że zarówno kształt falliczny jak i kolor czarny są silnymi energiami, więc połączenie ich ze sobą bardzo intensyfikuje dynamikę działania i przebieg różnych procesów. Tym bardziej ważne jest tutaj, aby  zachować czystość intencji dla Najwyższego Dobra. 

Słowo klucz: cofanie

Słowo cofanie zawiera w sobie oczyszczanie, neutralizacje i odcinanie. W zależności od tego, co jest najbardziej właściwe w danej sytuacji, taki będzie zakres cofnięcia w zgodzie z Myślą Stwórcy.

Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Odcień świecy może lekko różnić się w naturze. 

Czas spalania wynosi ok. 4,5-5 godzin. 

Wysokość: ok. 14 cm.

Kolor czarny to bardzo silna moc cofająca negatywną energię, zaklęcia, klątwy i złorzeczenia. Służy odcinaniu, unieważnianiu i neutralizacji. Czarna świeca pochłania i kasuje negatywne wpływy.

Przy zakupie 5 świec - upominek  

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2016

Udostępnij