Falliczna świeca intencyjna błękitna

Czas dostawy: 7 dni
48.00 zł

Falliczna świeca intencyjna z naturalnego wosku, naturalnie barwiona. 

Każdy z nas posiada w sobie pierwiastek męski i żeński. Ważne jest to, aby wzajemnie się one uzupełniały, zamiast stawać w opozycji do siebie. Świeca ta przeznaczona jest zarówno dla mężczyzn - w celu ułatwienia kontaktu ze swoją męskością, jak i dla kobiet - aby wesprzeć harmonizację pierwiastka żeńskiego i męskiego, lub uzdrowić swoje relacje z mężczyznami. 

Penis to organ płodności, utożsamiany jest więc z powodzeniem, wzrostem, energią twórczą oraz przyjemnością. Symbolizuje także energie męską i wszystko, co wiąże się z męskim pierwiastkiem

Błękitny penis wspiera komunikację z pierwiastkiem męskim w sobie. Wspomaga on porozumienie się ze swoim męskim ja u mężczyzn w których przeważa pierwiastek kobiecy. U kobiet pomaga także nabrać chęci, swobody i śmiałości w komunikacji z mężczyznami. 

Słowo klucz: dialog

Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Odcień świecy może lekko różnić się w naturze. 

Czas spalania wynosi ok. 4,5-5 godzin. 

Wysokość: ok. 14 cm.

Kolor błękitny wspiera poczucie wewnętrznego spokoju, równowagi i harmonii. Stabilizuje czakrę gardła. Wzmacnia energię dobrej komunikacji, ekspresji i połączenia z Wyższym Ja. Harmonizuje pracę układu hormonalnego. Wspomaga mądrość, rozumienie i swobodne wyrażanie prawdy.

Przy zakupie 5 świec - upominek  

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione 
© Crystal Arya 2016

Udostępnij