EQUILIBRIUM wisiorek

Czas dostawy: 7 dni
125.00 zł

Autorski medalion na bazie w odcieniu starego srebra ze szklanym kaboszonem, ozdobionym motywem świętej geometrii Kwiat Życia + Vector Equlibrium. Harmonizuje czakrę gardła i serca. Wspomaga Łagodność w komunikacji, wsparcie aby pozwolić innym traktować nas łagodnie, z szacunkiem, akceptacją. Aby móc wyrazić wszystko, co czujemy z miłością i z zaufaniem, że gdy to wyrazimy, spotkamy się ze zrozumieniem i akceptacją. 

Heksoktaedr (szcześcio-ośmiościan, z ang. cuboctahedron) to figura geometryczna reprezentująca Eter – Poziom Zero. Oznacza punkt zero, który w ujęciu wektorowym stanowi najbardziej podstawowy nośnik – ukierunkowanie energii wraz z jej zwrotem i orientacją w przestrzeni. Określa także prędkość, siłę i możliwe przyspieszenie. Z energetycznego punktu widzenia, taka konfiguracja odznacza się doskonałą symetrią, ponieważ wszystkie wektory mają równą długość i kąt nachylenia. Wtedy przepływ energii pozostaje w stanie absolutnej równowagi, a zatem pustki i nicości, która stanowi punkt wyjściowy każdego ruchu, i z której powstają wszelkie formy. Jednocześnie, to moment doskonałego zrównoważenia wszelkich czynników, w tym wszelkich doświadczeń wchłoniętych z wszelkich linii czasowych. Bieguny (światła i cienia, przeciwieństwa) równoważą się do Zero - pustka jako brak ruchu. To także moment, w którym początek i koniec stają się Jednią, próżnia i pustka stają się pełnią Całości. To "złoty środek" - idealne proporcje - prawidłowy obraz zjawiska - czysta Prawda. W przełożeniu na uzdrawiającą pracę z energią i działania w polu kwantowym, punkt zero to Poziom Zero = Źródło Wszystkiego Co Jest, jako macierz wszelkich uniwersalnych praw naturalnych obowiązujących we wszechświecie i definicji pochodzących z Czystego Światła.

Kwiat życia to jeden z podstawowych wzorów świętej geometrii. Ma działanie uzdrawiające i harmonizujące żywe komórki. Mówi się o tym wzorze, że zawiera proporcje każdego aspektu i formy życia, a więc jest obrazem doskonałym. Doskonała energia kojąca serce i wspierająca harmonizację czakry korony, równoważy aspekt obdarzania siebie czułością, zrozumieniem i łagodnością. Przypomina, aby patrzeć na siebie obiektywnie, oczyma Stwórcy pełnymi bezwarunkowej miłości i całkowitej akceptacji. 

Produkt wykonany ręcznie, nie odporny na wodę.

Rodzaj produktu: wisiorek + rzemyk z eko skórki ok. 47,0 cm

Wymiary kaboszona: ok. 3,0 x 3,0 cm Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione
© Crystal Arya 2017


Udostępnij