28.03.2017 Nów - Wewnętrzny Płomień

Jutro ok. 5:00 rano Nów w Baranie. To czas, który określa początek astrologicznego nowego roku. Mamy już za sobą pół roku numerologicznego i 3 miesiące roku kalendarzowego, większość z nas już zatem zdążyła poczuć charakter energii kierujących rokiem 2017. Jest to najpóźniejszy czas ostatecznego zamknięcia pozostałości po energiach zeszłorocznych i czas osadzenia się w aktualnych wpływach mechaniki nieba. 
Doskonały moment na zasilenie wewnętrznego płomienia. 
Uświadom sobie, co w pozytywny sposób roznieca Twój wewnętrzny płomień - chęć do życia i działania, radość istnienia, motywację...Bez przymusu, konwenansów. 
Na co masz zajawkę? Do czego rwiesz się z entuzjazmem? Niech droga do Celu będzie taką radosną przygodą. Niech Cel będzie pochodził naturalnie z Twojego wnętrza. 

Dobry czas na weryfikację pozytywnych bodźców, które mobilizują Cię do aktywności - lekko łatwo i przyjemnie. Porzuć wszelkie wzorce zniekształcające prawidłowy obraz Ciebie, innych i świata i tego, czego pragniesz...takich, które mogły sprawiać, że robisz coś z obowiązku, przymusu, bo tak wypada, bo trudno powiedzieć "nie". 
Wykorzystaj ten czas, aby dostroić się do prawdziwych Pragnień Duszy. Gdy to zrobisz, wszechświat w naturalny sposób wesprze Cię w radosnej i przyjemnej realizacji Celów ziemskich i duchowych, aby Twój wewnętrzny płomień świecił jasno, pewnie i radośnie. 

Katarzyna