26.08.2018 PEŁNIA - MARZENIA A KONKRETY

Dzisiejsza Pełnia w Rybach zamyka kończący się rok numerologiczny (11/2). Nowy rok otworzy Nów 9.09.2018 i wejdziemy w ogólną wibrację roczną 3.

W retrogradacji pozostaje jeszcze przez dobę Mars, a nieco dłużej Saturn, Uran, Neptun i Pluton.

Po wakacyjnym cyklu transformacyjnym zaćmień Słońca i Księżyca, ta pełnia niesie ze sobą energię marzeń i mistycznych doznań, oraz okazję do weryfikacji przyjętego przez siebie wzorca inspiracji z nich czerpanych. To również dobry czas, aby przyjrzeć się na ile zdrowa jest nasza zdolność sprowadzania marzeń „z chmurki” do materialnego świata. Ponieważ wkroczyliśmy w znak Panny, marzenia i pragnienia zostają przefiltrowane przez pragmatyczny pryzmat realizmu i przełożone na ocenę konkretnych możliwości ich realizacji. Jednocześnie, nie jest to jeszcze czas na śmiałe posunięcia, ponieważ obecny układ mechaniki nieba jest dość kapryśny – istnieje element nieprzewidywalności na temat tego, co i kiedy może przyspieszyć, a co może być spowolnione i przyblokowane.

To dobry czas, by popracować z tendencją do tworzenia nadmiernych oczekiwań i skłonnością do sabotowania się nimi. Z drugiej strony bieguna, możesz przyjrzeć się mechanizmom ucieczki od rozpoznania i realizacji pragnień Duszy. 

Na ile Twój obraz marzeń i ich funkcji jest zdrowy i zrównoważony?

Na ile potrafisz traktować marzenia i pragnienia jako inspirację, by stawiać konkretne cele i w zdrowy sposób dążyć do ich realizacji?

Czy wiesz, czego pragnie i potrzebuje Twoja Dusza? Czy potrafisz w naturalny sposób za tym podążać? A może spychasz to, co gra w Duszy pod grubą warstwę uwarunkowań, wątpliwości i poczucia abstrakcji?

Czy zdarza Ci się obracać marzenia i pragnienia przeciwko sobie, gdy napotkasz przeszkody w ich urzeczywistnieniu? Jakie korzyści masz z pielęgnowania zniekształconych wzorców i przekonań na temat roli marzeń i pragnień?

Na ile znasz zdrową granicę pomiędzy planowaniem i projekcją wymarzonego wariantu rzeczywistości, a umiejętnością odpuszczenia tego, czego pragniesz najbardziej?

Czego tak naprawdę pragniesz i czy to jest dla Najwyższego Dobra?

Z jakiego poziomu kierujesz Intencje? Czy robisz to z poziomu Źródła, a może umysłu skorumpowanego ograniczeniami?

Na ile żyjesz w harmonii z mądrością wszechświata i zachowujesz zdrową równowagę pomiędzy marzeniami a rzeczywistością?

Czy zdarza Ci mylić iluzję z prawdą? Co utrudnia Ci rozróżnienie pomiędzy jednym a drugim?

Na ile żyjesz niespełnionymi marzeniami, zawiedzionymi oczekiwaniami lub oszukujesz się, odwracając od chłodnej Prawdy?

Na ile obawiasz się, że możesz tylko łudzić się, że niektóre Twoje marzenia się spełnią?

Na ile widzisz siebie jako osobę, która w naturalny sposób łapie w żagle kosmiczny wiatr i współpracuje w harmonii z naturalnymi rytmami? 

Wykorzystaj ten czas, by zanurzyć się w przestrzeni Serca i sprecyzować CZEGO TAK NAPRAWDĘ PRAGNIESZ Z POZIOMU DUSZY?

Obserwuj, na ile to pochodzi z Duszy, z Czystego Światła? Na ile to, czego chcesz współgra z tym, czego potrzebujesz do autentycznego  rozwoju?

Odpręż się i pozwól Myślom płynąć w naturalny sposób tak, jak oglądasz filmy. Zapamiętaj inspiracje, które poruszyły Twe Serce Czystą Radością i zachowaj te pomysły na właściwy moment do ich realizacji w Nowym Roku Osobistym.

Jeżeli potrzebujesz podsumowania aktualnego Roku Osobistego i wskazówek z Czystego Światła na Nowy Rok Osobisty, wykonam dla Ciebie wgląd z poziomu Źródła. Dzięki temu, łatwiej zrozumiesz na jakim etapie cyklu osobistego jesteś i jak to się ma po ziemsku do naturalnych cykli i rytmów wszechświata – co sprzyja i w jakie sfery życia możesz złapać „kosmiczny wiatr w żagle istnienia”, a co odpuścić i odłożyć na bardziej korzystny okres.  

Napisz do mnie: crystalarya@o2.pl

Katarzyna